2014 kpss çalışma günlüğüm

slm kızlar yazılarınızı okudum eevvt çok hain insanlar var ders çalışınca silgine bakarlar küçülmüşse çok ders çalışıyosun galiba derler,eğer uykusuzsan ders çalışarakmı sabahladın derler:) derlerde derler oturdukları yerde armut piş ağzıma düş derler,
kısaca karşıdakine iyi bişeyi layık görmezler

Inşallah
Yakın zamanda senden de hayırlı haberi duyacakmisim gibi içime doğuyor

inşallah canım adetın 11.gunu doktora gıttım 16mm yumurtam vardı 4-5 gune çatlar dedı doktor bugun 19mm olması lazım ama dun çatladı sanırım 18 mm yken sag kasıgımda çok hareketlenme ve agrı oldu yumurtlama akıntısıda kesıldı bugün inşallah olur bu ay

Sadece yumurtlama haftasına bağlı kalmayın. Çünkü diğer haftalar da az da olsa ihtimal var ve nezaman tutacağı hiç belli olmuyor.
Benim hamile kaldığım ay göç yumurtlama belirtim akintim olmamıştı. Hoca umutlu değildim. Ama rabbim nasip etti çok şükür

evet canm dıyordun zaten yumurtlama oldumu olmadımı bılmıyorm dıye nasıb kısmet işte ama içime dogmustu hamiş olabılırsın dıcektımde ümit vermeyım çıkmazsa üzülürsun dıye yazmamıştm sımdı sıra bende kımseye vermem sıramı buay ankaraya gıdıcez eşimin aılesıne bı haftalıgına ramazan başlamadan gııdıp gelcez bı önumuzdekı haftamız var yanı inşallah bebişim gelır benımde

Son düzenleme:
Meslektasım nasılsın?
Hamıle oldugunu okudum.
Hayırlı olsun.
Rabbım kucagına almayı da nasıp etsın. :)))

Meslektasım nasılsın?
Hamıle oldugunu okudum.
Hayırlı olsun.
Rabbım kucagına almayı da nasıp etsın. :)))
Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun
Hayırlı zamanda sana da hayırlı bir ea kismet olur, hayırlı evlatlariniz olur inşallah

Calismalar nasıl gidiyor ?

Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun
Hayırlı zamanda sana da hayırlı bir ea kismet olur, hayırlı evlatlariniz olur inşallah

Calismalar nasıl gidiyor ?

Pek ıyı degıl ya
Cok konu eksıgım var. Ben dgs ye degırecegım ıcın suanbaya streslıyım.
Iyı dıleklerıne tesekkurler :))

murat yayınlarının denemesini aldım bugün. pegem çok sıktı canımı. deneme mi zor ben mi yapamıyorum anlamadım

Devrim konuları tamamen bitirdin mi, tekrarlarini yaptın mi ?
Çok sık deneme çözme bence
Son 1 ay yogunlastir
eşim 2 güne bir çöz diyor. yoksa daha önceden haftada 1 çözüyordum bu aralar sıklaştırdım eşimin lafına bakarak yoksa bende istemiyorum bu kadar sık çözmeyi.
coğrafya tekrarı yaptım . . çdt bitti. vatandaşlığım daha bitmedi . idareye geçtim.dil bigisi var. matematikten problemler , üslü-köklü sayılara bakcam tekrar.soru kaçırıyorum bazen.
geçenerde başka bi topikte okumuştum. günde 600-800 soru çözüyordum demiş biri. bende 600 soru çözebilsem keşke.
sen nasılsın, bebeğin nasıl ?

Iyiyiz çok şükür
Bende konu tekrarı yapıyorum konuyu ayrıntılı okuyup arkasından 100-150 soru cozuyorum.
Eksik konularim ve tekrarlarim birinci 2 kitaba hiç baslamadim o kitaplarla kamp.yapacagim. günde ortalama 500 soru çözeceğim.

Bugün basari yayıncılık diye bir denemeye girdim
70,5 netim var
Moralim yerlerde

Denemem neredesin bu aralar

başarı yayıncılığıda ilk kez duyuyorum. sıkma canını.yayınevinin adı bile pek duyulmamış. soruları da çok kasmışlardır muhtemelen:26:
sen çalışmalarına aynen devam et. ipi göğüsleyeceksin eylülde inşallah.

Inşallah canım
Senin hakan dede videolarin nasıl gidiyor, bende alsam mi diyorum.

o videolari bitirmedim desem inanir misin.osmanli kultur medeniyete geldim biraktim. zaman aliyor fazlasiyla.temelim vardi zaten bosa almis oldum videolari.nette dolaşanlardan cok farkli degil. sen bilirsin yine de.
ders notlari kitabi var yaninda hediye.o kitabin aynisini okuyor.ayriyetten o kitabi alirdim bilseydim.
balyoz soru bankasini oneriyorum ama. cok guzel sorulari var

O zaman kitabı alayım daha yararlı olur
Benim de cekincem izlemek zaman alıyor izlermıyım diye düşündüm
Dün hiç ders calisamadim baş agrisindan
Bugunum verimli geçer inşallah

Inşallah canım
Senin hakan dede videolarin nasıl gidiyor, bende alsam mi diyorum.

merhaba canım.

yoğun olarak ders çalışmaya devam ediyorsun sanıyorum..

Verimli geçer bugününüz inşallah

hakan dede videolarını sınava yakın bir tarihte mutlaka izlemeni tavsiye ederim

1 kez olsun tam izle..

sonraki izlemelerinde hızlı geçebilirsin ilerletebilirsin videoyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…