2014 kpss çalışma günlüğüm

Kızlar ben sabahları ders calisamiyorum artık
Uyanıyorum ama uyku mahmurlugum hala devam ediyor. Kafamı toplayıp dersin başına oturmam öğleni buluyor.
Sınav yaklasiyor daha uzun saat çalışmam gerekirken neden böyle oldum ben

günaydın canım aynı sorun bende de var sanırım buda çok fazla stres yapmaktan geliyor,birazdaha sakin olalımki hiç bişey sınavda bilgilerimizi önüne geçmesin canım:21:

kayserı canım ıkı yıl kadar ordaydık kucuk bı yer ama arkadaslarla guzel vakıt gecırmsıtım sehrı degılde yurdu ozledıgım zamnlar oluyo:KK43: :):KK16:

kayseri güzel şehir çok planlı ilk kez 2 ay önce gelmiştim:)))) yurt özlenmezmi ben hem evde hem yurtta kaldım çok güzeldi ya üniversite:KK16:

Kızlar ben sabahları ders calisamiyorum artık
Uyanıyorum ama uyku mahmurlugum hala devam ediyor. Kafamı toplayıp dersin başına oturmam öğleni buluyor.
Sınav yaklasiyor daha uzun saat çalışmam gerekirken neden böyle oldum ben

hamileliktendir canım:KK16:
bugün rüyamda 7 haftalık hamileymişim:KK37:

yakın bildiğim bir arakadaşım bir kaç aydır kpssyi çalışmayı bırakmam için önerilerde bulunuyordu.
nasip değilmiş de bırak kızına bak diyordu.
dün şakasına bıraktım artık kitapları soru bankalarını iade ettim dedim.
iyi yapmışsın, kızına örgü ör dedi.zaten kazanamazdın dedi.
kendisi özel sektörde çalışıyor. ve kpss ile , kitap ile hiç alakası olmayan biriydi.
az önce öğrendim ki kendisi ders çalışmaya başlamış. bana söylemedi ortak bi arkadaşımızla konuşmalarını okudum.
bazı insanlar çok hain.

Son düzenleme:
yakın bildiğim bir arakadaşım bir kaç aydır kpssyi çalışmayı bırakmam için önerilerde bulunuyordu.
nasip değilmiş de bırak kızına bak diyordu.
dün şakasına bıraktım artık kitapları soru bankalarını iade ettim dedim.
iyi yapmışsın, kızına örgü ör dedi.zaten kazanamazdın dedi.
az önce öğrendim ki kendisi ders çalışmaya başlamış. bana söylemedi ortak bi arkadaşımızla konuşmalarını okudum.
bazı insanlar çok hain.

:KK53::KK53::KK53: görüşme o arkdaşınla ne haınmiş cidden :KK14:

:KK53::KK53::KK53: görüşme o arkdaşınla ne haınmiş cidden :KK14:

torpilsz olmaz , zaten sende yapamazsın diyordu sürekli.
yazık bütün paranı kitaplara yatırıyorsun diyordu. romanlara verdiğim paralara laf ediyordu.
soru bankalarına da...
meğer içinde başka bişey varmış

torpilsz olmaz , zaten sende yapamazsın diyordu sürekli.
yazık bütün paranı kitaplara yatırıyorsun diyordu. romanlara verdiğim paralara laf ediyordu.
soru bankalarına da...
meğer içinde başka bişey varmış

benım 1. sınıftan berı bır arkadaşım vardı (dı) lise sona kadar beraber okuduk lise bıtınce evlendı ama çok yakın arkadaşımdı bır gıder bır gelırdık okula neyse evlendıkten snra aradm bunu neyapıon naassın dıye evdeymıs çalışmıyormuş hem iş hem ev yapamamış sen neyapıon dedı bende çalışıorm ıste dedm bıde kpssye hazırlanıyorm bana ne dedı bılıyormusun hem iş hem ev zaten zor ders nasıl çalışıcaksn dedı kazanırsan helal olsn derım valla dedı hanı kazanamazsn dedı kısaca :KK9: bende bılmıyorm dedm hayırlısı dedm sen evdesn sende çalış gır sınava dedm yok dedı ben çalışamam fılan dedı snra dahada aramadı hıc o konuşmamızda da bızı eve davet edıcektı arıcam ben senı demişti ve aramadı bende sıldim onu çok var böle ınsanlar :KK14:

benım 1. sınıftan berı bır arkadaşım vardı (dı) lise sona kadar beraber okuduk lise bıtınce evlendı ama çok yakın arkadaşımdı bır gıder bır gelırdık okula neyse evlendıkten snra aradm bunu neyapıon naassın dıye evdeymıs çalışmıyormuş hem iş hem ev yapamamış sen neyapıon dedı bende çalışıorm ıste dedm bıde kpssye hazırlanıyorm bana ne dedı bılıyormusun hem iş hem ev zaten zor ders nasıl çalışıcaksn dedı kazanırsan helal olsn derım valla dedı hanı kazanamazsn dedı kısaca :KK9: bende bılmıyorm dedm hayırlısı dedm sen evdesn sende çalış gır sınava dedm yok dedı ben çalışamam fılan dedı snra dahada aramadı hıc o konuşmamızda da bızı eve davet edıcektı arıcam ben senı demişti ve aramadı bende sıldim onu çok var böle ınsanlar :KK14:
neyimiz eksik sanki kazananlardan...
benim arkadaşım da hep aynı şeyi söylüyor. bekar daha. evlenip ev hanımı olcam işi bırakcam diyodu.
meğer asıl niyeti farklıymış.
özel ders alırım belki matematikten yazmış. ve konuştuklarını silmişler. şu an yok...
bana da hiçbir şey bilmiyorum kpssde ne çıkacak diye soruyodu.
oynamış meğer...

neyimiz eksik sanki kazananlardan...
benim arkadaşım da hep aynı şeyi söylüyor. bekar daha. evlenip ev hanımı olcam işi bırakcam diyodu.
meğer asıl niyeti farklıymış.
özel ders alırım belki matematikten yazmış. ve konuştuklarını silmişler. şu an yok...
bana da hiçbir şey bilmiyorum kpssde ne çıkacak diye soruyodu.
oynamış meğer...

salla canım boşver herkes ıstedıgı yerı kazanır inşallah negatıf enerjı yayarlar daha da ötesıne geçemezler o kapasıteyle :KK34:

salla canım boşver herkes ıstedıgı yerı kazanır inşallah negatıf enerjı yayarlar daha da ötesıne geçemezler o kapasıteyle :KK34:

hayır, madem sende kpssye hazırlanıyorsun neden benden gizliyorsun. beni vazgeçirmeye çalışıyorsun.
bölümlerimiz de farklı, ne geçecek eline...
aylardır emek veriyorum ben. bilimadamı olcan sen bu kafayla diye dalga geçiyodu bi de..
fesat insanlardan allah korusun hepimizi.
çalışalım, kazanalım inşallah. sonra yüzlerindeki ifadeyi görelim .

hayır, madem sende kpssye hazırlanıyorsun neden benden gizliyorsun. beni vazgeçirmeye çalışıyorsun.
aylardır emek veriyorum ben. bilimadamı olcan sen bu kafayla diye dalga geçiyodu bi de..

inşallah canımm :KK16:

Cevre baskısı çok önemli. Çevremizde 10 tane yaparsin sen, yapanlardan ne eksigin var dese daha motive oluruz derse. Ama aksini 10 kişi boşa çalışıyorsun dese caliatigimizdan da birşey anlamayiz. Bu yüzden sadece bu konuda değil bütün konularda çevremizde seçtiğimiz insanlara dikkat etmeliyiz.

Hayattan herzaman şikayetçi sorunları bitmeyen kisilerle gorusmuyirum hiç, tüm enerjimi alıyorlar.

kayseri evet guzeldır kıymetını bılmek laızmmıs :) suan ıstdayım guzel gunlerdı :KK9::KK9::KK9:

Bende kayseriliyim :KK16:
Ama şimdi maraşta görevliyiz

Cevre baskısı çok önemli. Çevremizde 10 tane yaparsin sen, yapanlardan ne eksigin var dese daha motive oluruz derse. Ama aksini 10 kişi boşa çalışıyorsun dese caliatigimizdan da birşey anlamayiz. Bu yüzden sadece bu konuda değil bütün konularda çevremizde seçtiğimiz insanlara dikkat etmeliyiz.

Hayattan herzaman şikayetçi sorunları bitmeyen kisilerle gorusmuyirum hiç, tüm enerjimi alıyorlar.

Bende kayseriliyim :KK16:
Ama şimdi maraşta görevliyiz

valla canım burnumda tutuyo sehrım arkadaslarım hersey herkes:KK14::KK14::KK43::KK43::KK43: burda herkes cok yabanı bende oyle olunca derslere verdım kendımı:)

ay kızlar ben de çocuklardan muzdaripim. cırım cırım top oynuyolar valla aşağıda. eğitim çözmeye çalışıyorum bu gürültü arasında. çocuk olmasalar inip çemkircem de işte..:KK52::KK52::KK52:

ay kızlar ben de çocuklardan muzdaripim. cırım cırım top oynuyolar valla aşağıda. eğitim çözmeye çalışıyorum bu gürültü arasında. çocuk olmasalar inip çemkircem de işte..:KK52::KK52::KK52:
bızım sokaktakılerde oyleydı bırı ıkı kısdım sımdı eskısı gıbı degıller baya dıkkat dagıtıyolar:KK52::KK52::KK52::KK52:

hamiş mahmurlugu oyhh oyhh :21: sarfansarı canım az çalış ama etkin çalış o bıle yeterlı bence bebegını görebıldnmı annesı :KK49:

Yok canım en son gordugumde nokta gibiydi
Bu hafta gitmemiz gerek ama eşim çok doktora gitmeyi sevmiyor. O yüzden ay sonunda gideceğiz. Okuduğum kadarıyla artık küçük yapısı ayakları felan oluşmuş. Gittiğimizde tam şeklini goruruz inşallah.

Yok canım en son gordugumde nokta gibiydi
Bu hafta gitmemiz gerek ama eşim çok doktora gitmeyi sevmiyor. O yüzden ay sonunda gideceğiz. Okuduğum kadarıyla artık küçük yapısı ayakları felan oluşmuş. Gittiğimizde tam şeklini goruruz inşallah.

inşallah canım darısı bana artık :KK16:

X