2014 kpss çalışma günlüğüm

Inşallah canım
Senin hakan dede videolarin nasıl gidiyor, bende alsam mi diyorum.

Bugün basari yayıncılık diye bir denemeye girdim
70,5 netim var
Moralim yerlerde

Denemem neredesin bu aralar

biliyor musun bu net işi hiç belli olmuyor..moralini hiç bozma..

bazen çok az net çıkıyor az çıkıyor sınavda daha yüksek net oluyor

ama bazı arkadaşlar vardı ki netleri çok yüksekti ..sınavda yerlerde oldu netleri..inanılır gibi değil demi..onlar da atanamadı zaten..

Hakan dede'nin videolarini bitirdim eski olanları
Yenileri izlemek konusunda kararsiz kaldım
Net konusunda haklısın hiç belli olmuyor
Bugün sinava 100 gün kaldı insan 100 günde neler neler yapabilir diye düşündüm
Hamileyim bu arada 7-8 haftalık
Inşallah herşey güzel olacak

oo canım ne güzel haberlerle geldin sen..

hakan dedenin videolarını izlemişsen yenilerini izlemeye gerek yok bence de..çok boş vaktin kalırsa evde otururken aç ama başına oturup izlemesen de olur..koltukta otururken bile öylesine dinliyebilirsin.arada mutafağa git gel..kaçırtığın yerler için sıkıntı yapma..duyduğun kadarı sana yeter..yeni hatırlatmalar olur hem .ben öyle de yaptım bi zaman..boş durmak olmaz diye..

daha var canım sınava..

bebek kısmetiyle gelsin inşallah canımcım...bu sabah aldığım en güzel haber buuuu

Herkese merhaba bende kpss ye hazirlaniyorum yuksek almamiz lazim calismalara devam ama cok zor geciyo bitsin artik

O zaman kitabı alayım daha yararlı olur
Benim de cekincem izlemek zaman alıyor izlermıyım diye düşündüm
Dün hiç ders calisamadim baş agrisindan
Bugunum verimli geçer inşallah

ben de midemden dertliyim bu ara.dagildim iyice.doktor ariyorum .
dersleri nasil toplarim bilmiyorum

nasıl gidiyor safranım ben bu bir haftada da anayasa çalışıcam sonra 3 aylık planıma başlayacağım

Son düzenleme:
nasıl gidiyor safranım ben bu bir haftada da anayasa çalışıcam sonra 3 aylık planıma başlayacağım
2 gündür park iyi gitmiyor. Bir gün tembellik yaptım dün de basagrisi yaşadım
Bende bu hafta anayasa tekrarim bitiyor. Tekrarlar birlikte uzman kariyer öğreten soru bankasını bitiriyorum. Geo ve türkçe eksik konularımı tamamlicam ondan sonra
Elimde 2 tane soru bankam kaldı biri ihtiyaç 4141 diğeri pegem 5000

Bunları kamp şeklinde cozecektim ama şimdi konu tekrarı yapıp yapıp mi cozsem diye düşünüyorum :2:

iyi olur. bende anayasa bitince üç tane modüler soru bankası setlerim bitmiş olacak... temmuzu mat ve mantığa ayırıcam dediğim gibi
mantıktan güzel net yapmak istiyorum olursa zaman kalmazsa işaretlemem bile
rabbim yardımcımız olsun bu sıcaklarda..

Mantık çok kolay gözünde büyütme.
Ben deneme sınavlarında hiç kacirmiyorum neredeyse
Şimdiye kadar calismadiysan o gözünü korkutuyordur
Eminim yaparsın

Mantık çok kolay gözünde büyütme.
Ben deneme sınavlarında hiç kacirmiyorum neredeyse
Şimdiye kadar calismadiysan o gözünü korkutuyordur
Eminim yaparsın

yok canım yapabiliyorum mantığı çözüyorum arada. biraz üstüne düşüp bol soru çözmek istiyorum. sınavda zaman konusunda dedim inşallah yetiştirmek yapmak istiyorum. en yüksek sapma onlardan gelecek eminim...

Kesinlikle yüksek puan getireceğini düşünüyorum bende. Çünkü çevremdekiler hep önyargılı

ben çok boşladm dersleri of:26: kızın bana :26: yarın akşamda ankaraya gıdyoruz önumuzdekı cumartesı iş başı yapıcam yıne ders çalışamıycam sanırım of nıye böle oldu ya :18:

ben çok boşladm dersleri of:26: kızın bana :26: yarın akşamda ankaraya gıdyoruz önumuzdekı cumartesı iş başı yapıcam yıne ders çalışamıycam sanırım of nıye böle oldu ya :18:

Canım senar boyunca calisip son 3 ay boslayanlar kaybediyor, bu son 3 ay sıkı tutanlar kazanıyor unutma
Yaz başlangıcında gevşeme herkeste var ama umarım çabuk toparlarsin.
Iyi tatiller şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…