2014 kpss çalışma günlüğüm

Gunaydinlar
Dün akşam biraz arkadaşla yuruyuse ciktik gel geldim tarih tekrarimin son konusunu calisamadim bu yuzden
Öğleden önce onu halledeceğim

Anayasa tekrarı için dün planimi yaptım. Tekrarini yanında küçük cep kitabimdan hergün 20 sf tarih konusu okuyacağım. Birde dün coğrafya kitabımdan 5 bölgeyi cozmedigimi farkettim o soruları çözeceğim. 10 günlük planı bu. Verimli bir şekilde uygularım inşallah

gunaydın güzel ve çalışkan bayanlar kolay gelsın hepımıze umarm verımlı bır gun olur dun patronum abdullah amca yaş 73 :)) 3 ay yazlıgına gıttı ve abdullah amcadan kurtuldukkkkk her ders çalıştıgımda bana gazete okuyordu çalışamıyordm ofıs daha sessız olucak ınsallah daha verımlı çalışabılırım

Sevindim polisesi son 3 ayini daha verimli gecirirsin

Sevindim polisesi son 3 ayini daha verimli gecirirsin

inşallah canım dayımla konuştm gecen gun oda çok atama gecırdı en sonunda atanmıştı zabıta oldu şimdi bıtanede zabıta gelin bulmuş bize son ayların çok çalış dedı dayımda arada fişekliyor dayım benı daha önceden çok demişti sizin bölüm düşük alıyor kpssye gır dıyede ben çalışmamıştm tembellıkten bu sefer olur ınsallah

Inşallah canım
Dayin hangi bölüm mezunu ?

beyaz kalem 14lü deneme 74 net. türkçeden 8 sorum boştu. 4 dil bilgisi 4 mantık vatandaşlıktan da 6 boşum var
kendimi dövmek istiyorum.

Son düzenleme:
mrb kızlar bende 2012 kpss ye büro yönetimi ve yönetici aisitanlığı bölümünde girdim önlisansım 81.533 aldım,kasım atamasında puanlarımız 82.5 larda kaldı çok sınırdayım anlayacağınız(( tekrardan kpss kursuna yazıldım ama açıkcası kendimi veremiyorum bakallım sonuç ne olacak Allah hepimizn hakkında hayırlısını versin inşalalh ta atanırız:)

ınsallah canım kursun yararın oluyo mu gecen seferde ewde calıstım 80 almıstm bu sefer bıras gec basladım ama ıns yetısr

ınsallah canım kursun yararın oluyo mu gecen seferde ewde calıstım 80 almıstm bu sefer bıras gec basladım ama ıns yetısr

mrb canım kursun yararı oluyo tabi ama ben o puanı 3.5 ay belki de daha kısa bi sürede Adıyamanın bi ilçesinde memur olan arkadaşımın yanına gidip çalıştım sağolsun bana evini açtı,benim kursa gitme imkanım yoktu o zmanlar
arkdaşım aşkam işten gelincede matamatik sorularımı çözdürüyorudum
canım herkes aslında bu yıl acemi ve korkuyolar çünkü sistem değişti bide sanki mantık sorularının gelmesi insanların içine bi korku salmak içindi yani nacizane fikrim kısaca bize panik yaptırıyolar:9 yoksa nasıl eliycekler bu kadar insanı
sakın korkm ainan geç değil
az çok temelin vardır günceli takip ettinmi bitti bu iş Allahın izniyle ben burda olduğum sürecede sorun olursa dinlerim elimden geleni yapmaya çalışırım canım

saol tatlım ben adıyaman unıden mezunum :) 2010 da mezun oldum

beyaz kalem 14lü deneme 74 net. türkçeden 8 sorum boştu. 4 dil bilgisi 4 mantık vatandaşlıktan da 6 boşum var
kendimi dövmek istiyorum.

Devrim ben daha evde denemelere baslamadim
Netlerin çok kötü değil, inşallah bu son üç ayda daha da yükselir. En yuksegini de sınavda alırsın.

Inşallah atanirsin ve yeniden sınav stresini yasamazsin

Devrim ben daha evde denemelere baslamadim
Netlerin çok kötü değil, inşallah bu son üç ayda daha da yükselir. En yuksegini de sınavda alırsın.

Inşallah atanirsin ve yeniden sınav stresini yasamazsin
inşallah... tek sıkıntım matematikti onu yükselttim diğerleri battı
midemden çalışamıyordum bu aralar. bugün iyiyim çok şükür.
şu sınav bi geçseydi...

inşallah... tek sıkıntım matematikti onu yükselttim diğerleri battı
midemden çalışamıyordum bu aralar. bugün iyiyim çok şükür.
şu sınav bi geçseydi...

İnan birkaç saat önce bende sinava girme animini düşündüm. Çok heyecanlı olacak bizim için. 1 yıldır emek verdiğimiz herşeyi 2 saate sigdiracagiz. Ya çalıştığımız yerden çıkacak ya calismadigimiz yerden ya da unuttugumuz yerden......

Hakkımızda hayirlisi olan. Inşallah memur olacak.kadar puan aliriz.

Kızlar ben sabahları ders calisamiyorum artık
Uyanıyorum ama uyku mahmurlugum hala devam ediyor. Kafamı toplayıp dersin başına oturmam öğleni buluyor.
Sınav yaklasiyor daha uzun saat çalışmam gerekirken neden böyle oldum ben

hamiş mahmurlugu oyhh oyhh sarfansarı canım az çalış ama etkin çalış o bıle yeterlı bence bebegını görebıldnmı annesı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…