2014 kpss çalışma günlüğüm

Uzman kariyerin tg 7 ve 8 ini dershaneye giden bir arkadaş bana verdi çözeyim diye ama daha çözmedim senin hangisiydi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

korkutmak gibi olmasın ama uzmanın tg 8 i baya zor Benim süre yetişmedi ve matematikten 10 boş türkçeden de 2 boşum vardı normalde benim gy 50 net ve üstü gelirdi, onda da 30un üstünü zor gördüğüm gk dan 40 netim gelmişti :)) İşler tersine dönmüştü ve 79 net yapabilmiştim.

Uzman kariyerin tg 7 ve 8 ini dershaneye giden bir arkadaş bana verdi çözeyim diye ama daha çözmedim senin hangisiydi

Tg 4 canım. Ben onlisansim önlisans denemesiydi buda.
Tamam canm dinlerm su lise denemeleri baslasa seviyemi ölçücem ama lisans sinavndan snra baslicak anlasilan

Polisesi başka dersaneleri arasana, lise denemeleri yapılıyor herzaman. Ve hatta lise önlisans denemelerini birlikte yapıyorlar. Bizim dersanede öyle oluyor ve denemelerin üzerinde hep önlisans ortaöğretim yazıyor.

ooo maşallah senin sınava daha çok var ve 82 net çok iyi sınava kadar 100 olur inşallah

korkunun ecele faydası yok denemem napalım denemede yanlışlarım olsun öğreneyimde sınavda olmasın inşallah buda denemede çok yanlış yapan züğürdün tesellisi yani benim bu arada sanada maşallah gy süper

Arkadaşlar merhaba ,

Hepinize şimdiden başarılar. Bende lisans tan gireceğim bu aralar çalışmaktan sıkılmaya başladım. Basında otursam bile aksama kadar konsantre olamıyor durumdayım ( Son zamanlarda netime net kattığım yok anlıyacagınız .

sizin çalışmalarınızı görünce biraz motivasyon geldi :) .Birazdan adam akıllı oturup bir deneme çözücem.

arkadaşlar lisans için yaklaşık kaç net 80 -85 civarı puana tekabul ediyor acaba sadece gk ve gy için .

Yaz geldiği için çoğu kişi aynı durumda canım. Sikilana kadar oturup sikildigin anda 10 ar dk lik mola ver.

Net sayısı birazda hangi dersten net sayısı fazla olduğuna da bağlı. Mesela 5 coğrafya yapacagina 2 geo yapmak daha kazancli.

Ama sanırım ortalama 90 net yaparsan 85 puanı garantilersin.

içinde sadece dil bilgisi soruları olan bir soru bankası almak istiyorum. öneriniz var mı :26:
denemelerde dil bilgisi sorularım genelde boşsınavda da boş bırakmak istemiyorum:18:

Ben yabancı dilciyim. Sözel derslerim daha iyi . Matematikle savaş veriyorum resmen. Türkçe - tarih - cografya full e yakın çıkıyor. Diğerleri sıkıntılı vasatın altı desem yeri :) arttırmaya çalışıyorum. Hayırlısı

içinde sadece dil bilgisi soruları olan bir soru bankası almak istiyorum. öneriniz var mı :26:
denemelerde dil bilgisi sorularım genelde boşsınavda da boş bırakmak istemiyorum:18:

Devrim aynı şekilde benimde dilbilgisi hep boş
Böyle soru bankası yds kitaplarında var sanırım.
Ben kendime 10 gün ayirip full dilbilgisi calisacagim. Bakalım ilerleme olacak mi. Olmadı olduğu kadari artık.

Devrim aynı şekilde benimde dilbilgisi hep boş
Böyle soru bankası yds kitaplarında var sanırım.
Ben kendime 10 gün ayirip full dilbilgisi calisacagim. Bakalım ilerleme olacak mi. Olmadı olduğu kadari artık.

bende öyle bi şey düşünüyorum dil bilgisi hakkında...
şimdi çdtye başladım ama ondan da soru fakiriyim :)
elimdeki soru bankaları çdt sorularını ünite olarak ayırmamış her konudan karışık..
bol soru olmadan nasıl oturacak ki o üniteler

Canım onu çalışırken kavramlari öğrenmeye çalış not al.
Mesela kızıl ordu, hitler, kara perşembe, marshall planı bunlar gibi kavramlarin anlamlarını öğrenmeye çalış. Soru çözerken karsilasmadigin bir kavram olursa not et.

Bu dilbilgisi için güzel bir video bulsak keşke

öyle yapıcam canım:18:
youtubeda videoları var ama izlemek nasip olmadı henüz.
linki :
http://www.youtube.com/watch?v=BjUjAwgU6AM
bu arada bir derdim vara konu açtım, bilgin varsa beklerim

gunaydınlar
bugun hakan dedenin eski videolarından duraklama gerileme dönemi izlemek için niyetlenmiştim ama ilk 15 dk dan sonra vazgeçtim. gırgır samata çok yapıyor. kendim çalışsam daha faydalı olacak sanırım.

bugün tarih tekrarımı bitirip yarın 10 günlük anayasa tekrarıma başlayacağım. bol bol güncel okuyacağım. güncel çalışmıyorum diye hep kendimi eleştiriyorum, sonra yine güncellere bakmıyorum

inşallah bu anayasa tekrarımla birlikte güncelleri de yürüteceğim ve bundan sonra alışkanlık yapar çalışmayı bırakmam güncelleri

gunaydn benım 11 de hastane randevum var guatr filmim çekilicek ondan gelınce test çzömeyı düşünüyorum hepımıze kolay gelsin

safransarı günaydın.
Hakan dede için ben de öyle düşünüyodum daha doğrusu ihtiyaçın tüm serisi öyle (coğrafya hariç levent hocaydı sanırım) insanlar geyik yapmak için mi oraya para vermişler o kadar anlamıyorum
ama şöyle de bir gerçek var arada gırgır şamata yapıyo ama hakan hocanın tüm anlattıkları da kafada kalıyo. dün başka bi hocadan tarih dinlerken uyuyakalmışım bence hakan hocayı izlemeyi bırakma faydalanırsın illaki. ben bu sene yeni videolarını almadığıma çok pişmanım

Çok teşekkür ederim balim
Ben tarihe ilk defa bu sene çalışmaya başladım. En son lise 1 de görmüştüm. 11 sene olmuş ilk hakan dede videolariyla başladım ve hepsini izledim. Benim için ilk hakan dede den dinlemek çok verimli oldu dediğin gibi.
Çoğu terimleri ondan öğrendim.
Ama şimdi tarih tekrarı yaptığım için vakit kaybı gibi geldi bana. Ondan dinlemeyi biraktim.

Bende elitin KPSS video setini almıştım ve 2 ay konuları izleyerek ancak bitirdim ama pişmanım kitaptan çalışsam daha kalıcı olurmuş dinlediklerim uçup gitti

Tarihten özet cikarmistim kendime. Tekrarlarimi onunla yapıyordum. Yazdığım için çok güzel anlıyordum. Ama sonraki tekrarlarimda da aynı özeti kullanınca gördüm ki şimdi eksik kalıyor. Şimdi ozetlerimi kitapta okuyarak yapıyorum. Hem zamanım var hemde az çok olayları bildiğim için ayrıntıları okumak artı oluyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…