2014 kpss çalışma günlüğüm

Hayırlı cumalar arkadaşlar ben bir kaç gündür şöyle yapıyorum hep aynı yanlışları yapıyordum çok sinir bozucu bende şimdiye kadar çözdüğüm denemeleri çözüm kitapçığıyla beraber tekrar ediyorum tam hakim olmadığım konuları açıp tekrar bir gözden geçiriyorum hem test hem konu çalışmış oluyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kolay gelsin.
Bende denemelerde çıkan güncel soruları hep bir kağıda yazdım.

Henüz deneme yanlislarima dönmek için zamanım olmadı. Bende önümüzdeki günler sizinki gibi yapmayı planlıyorum.

Mesela tarih tekrarim bittikten sonra denemedeki soruları tararim

günceller için defter tutuyorum bende. her deneme sonunda güncelleri oraya not alıyorum.
bugün istikrar yayınlarının tg denemesi vardı. vatandaşlık berbat

benim bulantılarım 8. haftada başlamıştı. 15. haftada kesildi.
görümcelerimin de hiç bulantısı olmadı. kayınvalidemin de az olmuş.
ne kadarlık oldu bebeğin tam olarak ? isim düşünmeye başladınız mı :) aaayy çok heyecanlı ya

çok faydalı oluyor canım ... güncelleri bende en son çalışıcam sözde bugün çok sıkı çalışıcaktım acil bir şey çıktı sabahtan beri yollardaydım eve yeni geldim şimdide başım çatlıyor çalışamıycam biraz dinleneyim bugün sadece sabah çözümlerine baktığım 60 genel kültür sorusu ve metroda telden çözdüğüm 60 tarih sorusu var kafamı toplayayım bir 60 daha deneme çözümlerine bakarım okadar

Daha 6 haftalık benim
Şimdiye kadar bulantim olmadı. Inşallah hiç olmaz çünkü ders çalışmamı engeller
Eşimin ismi Musa, erkek olursa Musab
Benim ismim Öznur, kız olursa Nur koymayı planliyoruz

Suan da tek belirttim olarak kasık ağrım oluyor. Gün içinde sancı girip çıkıyor sadece.

Malesef hergün planladığımız gibi başarılı gitmiyor
Bugün test sayima erken ulaştım eşimle akşam çok tavsiye edilen 'My name Khan' izledik. Çok güzeldi.

Günaydın canım evet ya yaptığım planları uygulayamıyorum neyazıkki ... Çok güzel bir filmdir canım başrol oyuncularınıda çok severim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi aksamlar.
Tatilde cozmeyi planlayıp çözemediğim testleri bugün itibariyle bitirdim çok şükür.

Tarih tekrarima başlıyorum. Bitireceğim kitapta 2440 soru var. Kendimi çok kasmadan bol konu okuyarak, okudugumu anlamaya calisarak ilerleyecegim. En fazla 3 hafta sürer sanırım. Birde günlük 50 tane güncel okuyacagim tarih bitene kadar. Guncelleri de hep erteliyorum. Bu bahaneyle çalışmaya başlamış olurum.

bende günde beş yüz soru çözerek yaptım coğrafya tekrarımı. yarın yada pazartesi anayasaya başlamam gerek
günceller çok fazla nasıl baş edeceğim hiç bilmiyorum
bebiş nasıl fotoğraflarına bakarken dikkat ediyorum göbek çıktı mı ki diye ama daha erken sanırım

Ben konu kampim bittikten sonra senin gibi soru kampina baslayacagim. Ama konu kampim 2 ay sürer sanırım :44:

Bebis iyidir inşallah doktora hiç gitmedim henüz. Haftaya gideceğiz. Kalp atışı duyulurmus haftaya diye bekledik. Çok sık ultrasona girmek istemedim.

Rahatsızlık vermiyor bana şimdilik, forumda okuduğum çoğu kişinin mide bulantilari baş donmeleri başladı coktan. Benimki ya daha başlamadı, yada (inşallah) hiç baslamaz. Ders çalışmamı engelleyecek kadar rahatsız olursam mide bulantısı hapı kullanirim gecene kadar. Çünkü artık her saat çok önemli.

Henüz 6 haftalık teyzesi aserme baslamadigindan göbek yok henüz

Senin çalışmalar nasıl gidiyor, denemelere giriyor musun? Ben bayadir girmiyirum en son dersane ben tatildeyken deneme yapmıştı. Son 3 ay siklastiracakmis denemeleri

oyy sağlıkla doğsun şirinemiz şimdiden ders çalışmaya alıştır minik kuzuyu
benim çalışmalar aynı bildiğin gibi, deneme de fırsat buldukça işte. şuan konu tekrarlarına çok önem veriyorum
her hafta bir dersi tekrar etmeye ayırdım anayasa kaldı birtek
sonra kalan 3 haftada da mantık ve matematik çalışayım diyorum
ama henüz karar vermedim belki temmuza erteleyebilirim de
çok zor vallahi yaz da geldi Allah yardımcımız olsun

Son düzenleme:

Bade masallah sana
Vallahi sende memur olamayacaksan kimse olmasın gari
Inşallah son 4 ayda da disimizi sikarsak bundan sonraki hayatımız çok rahat olacak

Rabbim emeklerinin karşılığını verir inşallah.

Bade masallah sana
Vallahi sende memur olamayacaksan kimse olmasın gari
Inşallah son 4 ayda da disimizi sikarsak bundan sonraki hayatımız çok rahat olacak

Rabbim emeklerinin karşılığını verir inşallah.

Estağfurullah canım benim
Sende çok güzel çalışıyorsun
Hiç bir şeye kesin diyemiyoruz ne yazık ki
Rabbim hepimizin emeğini inşallah bu yıl verir inanıyorum güzel olacak

Bugün türk ıslam konusunu okudum ve 100 soru çözdüm. Şimdi osm. Kültür medeniyet okumaya başladım. Bugün okuma kısmını halleder yarın 300 sorusunu çözerim inşallah.

Günaydın kızlar :))
Konularım tam bitmedi ama bu aralar çok deneme çözüyorum denemelerden parça parça bilgilerim oldu.
Unuttuklarımı hatırladım kısacası. O yüzden de tarih kampı yapmaya karar verdim. Bu haftasonuna kadar tarihten konu okuyup full test çözcem elimdeki kitaplardan. Artık denemelerde 80 netin altına düşmüyorum. Önceleri 65 80 arasında geziniyordum ilerleme var gibi :)) İnşallah haziran ayında da 90 lı 100 lü netleri bulurum. Elimdeki tarih videoları da bitmedi bu hafta onları da bitircem inşallah.
Haftaya da coğrafya kampı yapcam. Ondan sonraki hafta da anayasa kampı yaparım. Geriye bir hafta kalıyor onda da full tekrar denemeyle geçircem. Matematikle Türkçeye de her gün bakmaya karar verdim. Günde yarım saat 1 saat kadar da onlara ayırcam. Sonra da sınav haftası geliyor zaten. O hafta belki 2-3 gün izin alabilirsem evde full konu okumayı düşünüyorum. İzin alamama ihtimalim de var işler çok yoğun çünkü. O yüzden son haftaya pek bir şey bırakmamam lazım.

gunaydın denemem acaba bende senın gıbımı yapsam bı hafta tarıh bı hafta cografya fılan evet evet bende öyle yapım bırde nedense bıraz daha arastırarak çalışmayı düşünüyorumbır konu uzerınde araştırma yaparakmı çalışsam yoksa zaten çıkıcak konuları kıtapta verıyorlar ya ondanmı yetınsem ay bılemedm kıtaplar bana yetmıyorhep eksık çalışıyorm sanırım test çözerken çalıstıgım konuda mesela çok farklı bır soru gelıyor sınır oluyrm çalıştıgım halde nasıl bılmıyorm dıye :44: benım hala çok eksıgım var napıcam ben ya

Polisesi bilmediğin soru mutlaka gelir onun için iki yöntem önerebilirim. Bir konuyu 2-3 kitaptan okursan bilmediğin yerden soru gelme ihtimali düşer. Bir diğer yöntem soru üzerinde öğrenmen olacak, bunu da ezber yapmamak için bir de şıkların yanlış olma olasılığını da hesaba katarsan, sorudaki bilgiyi netten araştır hem daha kalıcı olur öğrendiğin hem de şık yanlışsa doğruyu öğrenmiş olursun

Denemem masallah
Netleri yukseltmisin. Ben 80 i görmedim henüz
Bende tarih kitabından ayrintilica duzene durarak konu okuyorum ve ardından 1 kitaptaki soruları cozuyorum çok verimli geldi bayan. Hayirlamadigim soruları kitaptan araştırıyorum, yoksa internetten bakiyorum. Bilmediğim birçok şey öğrendim dediğin gibi.

Poliseşi denememin dediği gibi 1 kitap asla yeterli olmuyor hiçbir derste. Ben şimdiki tarih tekrarini yediiklimle yapıyorum, daha donrakini de datayla yapacağım.

Kendime kurallar koydum,
Kk beni çok oyaladigini gödum, sadece ders aralarında giriyordum ama bu seferde diğer işlerim kaliyordu. Artık sadece akşamları kisitli olarak gireceğim.

Dersane olduğu günler 4, olmadığı günler 7 saat çalışmaya karar verdim min. Bugün dersane vardı ve geldikten sonra uyudum. Bu saate kadar 2,5 saat çalıştım. Akşamda rahat 2 saat daha calisirim sanırım.

Canm bende ihtiyac calistm datayla x yayinciliga calisiyorm smdi konu calisirken nettende doneme bakiyorm ama test cozerken yanlislarm oluyor biyerde eksk var verimli calisamiyorm demekki

Canm bende ihtiyac calistm datayla x yayinciliga calisiyorm smdi konu calisirken nettende doneme bakiyorm ama test cozerken yanlislarm oluyor biyerde eksk var verimli calisamiyorm demekki

Ben her konudan test cozmeden önce kendi cikardigim ozetlere bakayim. Kendi yazdıklarım aklımda daha kalıcı oluyor. Soruyu okudugumda sayfanın neresine yazdığım, altını hangi renk kalemle çizdiğim aklıma geliyor mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…