2014 kpss çalışma günlüğüm

sarfansari çok sevindim yaa :118:

Allah hayırlı güzel sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah :))
Ya sanki kendimin çocuğu olacakmış gibi bi heyecanlandım haa
Bebişin az erken gelirse oğlak olur çalışkan olur benim gibi

safransarı hayırlı uğurlu olsun. allah kucağına almayı da nasip etsin

Teşekkür ederim
Bende aralık 25 oğlak burcuyum denemem, ama senin kadar çalışkan değilim. Inşallah bebisim aylin teyzesi kadar zeki olur

Kaç gündür hamile forum sitelerinde geliyordum, hamilemuyimdir, hamilelik belirtileri........ bugün ogrenince girmedim pek.kendimi boşlukta hissettim

Aklıma sınav sonrası geldi, inşallah güzel puanlar alır boşluğa dusmeyiz.

Yogunluktan giremiyordum ama güzel haberi duyunca geldim hepimiz teyze oluyoruz:).sarfansari icin cok cok mutlu oldum.
Rabbim saglikla huzurla hayirlisi ile dunyaya gelmesini nasip eylesin.
Bugun gune güzel basladim
Biz artik yolcuyuz istedigim gibi calisamiyorum ama elimden geleni de yapiyorum.

Bende oglak burcuyum kizlar ocak kiziyim :))

Polisesi canim siirt hakkindaki bilgilerin icin tesekkur ederim .bizde gidince yeni seyler ogrenirsek brnde seni ordan bilgilendiririm artik

Son düzenleme:

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

zeycanım taşınıyor musunuz?
Allah kolaylık versin canım, inşallah oradada güzel arkadaşlıklar edinirsin.
ben seni memlekete gittin sandım, mail atmıstım.
musait olduğunda yazısırız
darısı en kısa zamanda sana inşallah

Günaydınlar
Dün 180 tane kadar coğrafya sorusu çözdüm. Bugün daha fazla çözerek coğrafya testlerimi bitireceğim.
Sonraki 2 günde tarih testlerimi bitireceğim.
2 günde anayasa testlerimi bitirir kısa tekrar yapmış olurum 6 günde ve 1500 soru çözmüş olurum inşallah.

Merhab bende uzun zamandır çalışıyorum çok şükğr genel kültürüm ful ama genel yetenek de çok sıkıntılıyım özellikle varandaşlık ne yapacam bilmiyorum bol bol test çözüp konu çalışmama rağmen sinir oluyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş emeklerimiz boşa çıkmaz

Rica ederim canm siirt'i begenirsenz bizimde seneye sark var orayi yazariz bizde hayirlisi olsn canm iyi yolculuklar habersiz birakma bizi :)

Zeycanim bizimde doğu tercihlerimiz arasında vardı siirt maraş kismet oldu.
Bizde buradan 2. Doguyu istiyoruz. Eğer begenirsen bizede gelmek kismet olur belki.

Malesef hiçbir derste tamam bu artık diyemiyoruz. Hep bir eksiklikler çıkıyor.
Elimizden geleni yapacağız attik. Sonrası kader.

Ne kadar zamandır çalışıyorsun canım ne güzel full yapıyorsun benim her denemeden sonra elim ayağım titriyo saçma sapan yanlışlar yapıyorum ne zaman düzelicek bilmiyorum bazen umutsuzluğa düşüyorum

Bir yıldır falan yarım dönemdirde dershaneye gdiyorum sakin ol ve mantıklı dşünerek yap.şıklardan gidelecek sorulara bak.bende genel kültür de hep iki şık arasında kalıyorum vatandaşlıkta da yapamıyorum ama inş sınava kadar bu açıkları kapatırız sadece azimli olmak lazım

Malesef hiçbir derste tamam bu artık diyemiyoruz. Hep bir eksiklikler çıkıyor.
Elimizden geleni yapacağız attik. Sonrası kader.

safransarı hayırlı uğurlu olsun canım ya.Allahım kucağına sağ salim almayı nasip etsin.okadar güzel bi duyguki.en mutsuz olduğunda bile onun neşesi yetiyor insana.benimki birde hem neşeli hem kıpır kıpır valla insan hayata tekrar tekrar bağlanıyor onunla.

zeycanım,poliseşi RABBİMsizede bir an önce nasip etsin inşallah.Rabbim aratmasın.

buarada çalışmalar nasıl gidiyor.benim türkçe ve vatandaşlık eksik.eğitime güvenemiyorum.alanı hiç sormayın.ama hala umutsuz değilim. olsun son ay da olsa belki çok çalışırsam olur belki neden olmasın.
edaasya sen ne yaptın nasıl gidiyor çalışmalar.

Maşallah sana ben 3.5 aydır çalışıyorum ama yanlışlarım daha çok dediğin gibi sakince düşünenediğimden çünkü çözümlere bakınca ben bunu biliyordum diye dövünüp duruyorum şu lise lilerin ygsde içtikleri konsantre artırıcı ilaçlardanmı aksam diye düşünüyorum

Çok teşekkür ederim
Dün öğrendim henüz farklı bir duygu hissedemedim ama çok istiyordum. Sanırım hareket başlayınca hissederim.

Son aylardaki çalışma çok önemli, birakma kendini, aksine 2 kat fazla çalış, rabbim emeklerimizi boşa cikarmaz inşallah.

Ben 2 haftadır tatildeyim calusamadim dün çalışmaya başladım tekrar. Dün 180 soru çözdüm bugün hedef 260 soru. 110 tanesini çözdüm henüz.

Kolay gelsin herkese.

Günaydın kızlar :))

Dün internete girecektim çok kitabım var çalışmam lazım o kadar para verip aldım kitapları boşa gidecek çalışmazsam dedim
Birden motive oldum :)) Bilgisayarımı hiç açmadım akşam.Oturdum anayasa çalıştım. Yasamaya kadar geldim anayasadan. İdare ve güncelleri kuruluşları hiç bilmiyorum. Sınavdan önce onlara bakmam lazım.

İş yerinde de tarih okumaya başladım her bulduğum arada. Öğle araları dışarı çıkmıyorum oturup çalışıyorum yarım saat kadar. Bugünkü hedefim türk islamın sonuna kadar bitirmek ama işler yoğun olursa bitiremeyebilirim de. Herkese verimli güzel bir gün olsun

gunaydın kızlar pazartesı akşamı agvaya gıttık eşimle eşimin dunkı görevı için istırahat vermıslerdı bızde agvaya gıttık dun aksam geldk tatıl yaptık 1 gun bugun işteyım bır su alıp ders çalışmaya başlıcam hepımıze kolay gelsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…