2014 kpss çalışma günlüğüm

Hangi dersanedesin canım sen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dershaneye gitmiyorum ben evde hazırlanıyorum. kariyer akademi diye bi yer var orda dışardan denemelere katılıyorum. ilk dershane denememdi bu . kolay gibiydi ama bakalım:26:

herkesin kandilini kutluyorum hayırlı kandiller tek tek tek hepinize dua edicem inş Allah yardımcınız olsun

Allah razı olsun arkadaşım bende dua istiyorum bu gece herkesin kendi miracı olması duası ile inşallah sabahtan beri ev temizliği çamaşır yemek derken dermanım kalmadı oturamıyorum bile sırtım çatlıyo yatay pozisyona geçmek istiyorum ama bugün hiç ders çalışmadığımdan biraz bakıcam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kızlar
Tatilden evimize döndük çok şükür
Birazdan dersaneye gidiyorum
Bugün öğleden sonra valizleri yerleştirip yeni bir plan yapacağım kendime. Sizinle de paylasirim
Tatilde hiç denecek kadar az ders calisabildim. Biraz önce derse odaklanir eski duzenime dönerim inşallah.

hoşgeldin sarfansarı dönersın sen çalışma düzenıne çok azımlısın maşşallah ben arada boşluyorm :26: bugun tarıh gunum tekrar yapıp test çözücem kolay gelsın herkese

hoşgeldin sarfansari,
bende bu hafta için çok yoğun bir program yaptım, umarım uygulayabilirim.
Genel olarak programım şöyle:

Türkçeden cümlede anlamdan test çözcem.
Sayısal mantık tesleri var bitireceğim.
Tarihten en baştan osmanlı kültür uygarlığın sonuna kadar bitireceğim yerler var karışık kitaplardan
Anayasadan da en baştan yürütmenin sonuna kadar bitecek kitaplar var.
Coğrafyadan sadece ilk üniteyi çalıştım onu da iklim ve bitki örtüsü sonuna kadar çalışıp bitircem.

hoşgeldin sarfansarı dönersın sen çalışma düzenıne çok azımlısın maşşallah ben arada boşluyorm :26: bugun tarıh gunum tekrar yapıp test çözücem kolay gelsın herkese

Teşekkür ederim denemem, polisesi
Size de kolayliklar diliyorum
Bende tatil için ayırdığım ama çözemediğim testleri cozmeye karar verdim. Yaklaşık 1500 soru var. Tarih coğrafya ve anayasa. Bakalım kaç günde bitecek
Çalışmaya konu calisarak başlamak istemedim, odaklanmak sorun olur diye, bunun için soru çözeceğim bu hafta.

ayh kızlar bır derdım var bızım dukkanlar sıralı bır sekılde (ofısımız dukkanlarn bırındesagımız solumuz boş)ustumuz teras yanımızdada 4 katlı bır bınamız vardı orayı renault bayıne sattk sımdı bızım usttekı terasla bu 4 katlı bına renaulta verılınce dış cephesını yapmaya basladılar ve sabahtan berı tam tepemde duvar fılan kırıyyorlar beynımde adeta iş makınelerı çalışıyor bıde kırdıkları duvarı küt diye atıyorlar habıre sıçrayıp duruyorm ders çalışmaya çalışıyorm ama ınanınkı bı öncekı sayfada ne okudum ıkı dkka snra aklıma gelmıyor of ya

polisesi inat edip çalışmaya devam et, odaklanmaya çalış. Bizim apartmanda komşu sınava 3-4 gün kala 2 gün üst üste davullu zurnalı düğün yapmıştı apartmanın bahçesinde. Benim odam da bahçeye bakıyordu o zaman, bangır bangır gürültü sanki odada çalıyor gibi ona rağmen çalışıp soru çözmüştüm tüm gün. sonra atanınca aklıma o günler geliyor iyi ki çalışmışım demiştim. Bir de sınava 3 hafta kala annemler evde inşaata başlamıştı. Evde doğru dürüst yemek yoktu çünkü pişirecek alan yoktu. Her yer pislikti ve toz duman gürültü de cabası tam sınava bir hafta kala tam annem bitirdi evi temizledi gürültü kesildi derken son hafta da düğün olayına yakalanmıştım zaten streslisin bir de bunlar üstüne gelince aşırı sinirlenip kızmıştım. Annemler inşaata başladığından bende dersi bağırarak çalışmıştım onların inadına kitapları bağıra bağıra okuyordum anca öyle konsantre olabilmiştim okuduğumu anlamıyordum çünkü Şimdi ise gülerek hatırlıyorum hepsini :))

denemem sen anlatırken bende güldüm valla bende ofiste bagıra bagıra okusammı acaba bende çalışmaaya devam edıyorm sıkılıyorm başka yere bakınca kıtaba bakıyorm yıne inşallah bende ıyı puan alırım hatırlarm bugunlerı saol denemem

Polisesi denemem in söylediklerine katılıyorum, derse odaklar sadece gürültü yokmus gibi davran

Zaten kendimizi sessiz ortama alistirmamiz gerekiyormuş. Farklı yerlerde deneme yapin diyorlar hatta. Arkadaşım parka gider deneme cozermis

Devamlı sessiz ortamda çalışmak, sınav günü küçük ses bile ilgi dağılmasına neden oluyormuş. Inşallah en kısa sürede gürültüleri biter.

Bu arada kızlar hamileyim
Sınavdan sonra doğum denk gelecek şekilde istiyordum. 30 uma girmeden çocuk sahibi olmak için 2. Ay denememizde rabbim nasip etti. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Doğumun inşallah ocak sonuna denk geliyor.

ayy çok sevındım yupbıııı ay bak buay ümitiszdin bırde allah tez zamanda kavusmayı nasıb etsın canım yavruna çok mutlu oldummm darısı başıma

canım kaç cıktı bthcg hamılelık belırtın varmıydı yazsana ay çok sevındım topıgımızın ılk hamişi

ayy çok sevındım yupbıııı ay bak buay ümitiszdin bırde allah tez zamanda kavusmayı nasıb etsın canım yavruna çok mutlu oldummm darısı başıma

Haberi ilk aldığımda zeycanim ve sen geldin aklıma, rabbim bu mutlulugu onlara da nasip et dedim
Zaten aklimdaydiniz test sonucunu alinca pozitif çıkarsa aklıma ilk sizi getireceğim diye
Hani derler ha en mutlu oldugun an, kalbinin en temiz olduğu anmis, o zaman dilenen dilekler gerceklesirmis bende buna inanarak size hayırlı bebek haberleri diledim.

Rabbim kimseye aratmasin inşallah.

canım çok sagol inşallah bızde hemencık hamıle kalırız rabbım nasıb eder çok duygulandım ya sankı en samimi arkadaşım hamıle kalmış gıbı nekdr alışmısım sıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…