2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Maşşallah Canım çok sevindim. İyi olmalarına. Bende haftaya pazartesi görücem inş. Sizler gibi güzel haberlerle gelirim. Kendinize iyi bakın.

maşallah kuzularımıza:)))çok sevindim canım.hep iyi haberlerini alalım inşallah...bana ikili test yapılmadı ama entegre denilen bi test yapıldı. ikili üçlü bir arada galiba.iki defa kan verdim sonra sonuç çıktı.sonuç da iyi çok şükür..

iyi maşallah canım doktor bütün testler tekil gebelik için doğru sonuç veriyo dedi perinatologomuz yaptırın dediği için yapalım dedi hayırlısı inşallah

doktor herşey iyi giderse 37.haftaya alırız bebişleri dedi 30.haftada doğum izni raporu verecek erken doğum sebebiyle kalan haftayı doğum sonu iznine ekleyecek

doktor herşey iyi giderse 37.haftaya alırız bebişleri dedi 30.haftada doğum izni raporu verecek erken doğum sebebiyle kalan haftayı doğum sonu iznine ekleyecek

Banada 30 haftadan itibaren heran doğuma hazır ol dedi. 35-37 hafta arası gün veririz dedi. Şuan düşündüğüm tek şey onlara bişey olmasın. herkes için dua ediyorum. Meleklerime ben daha bişey almadım. Ama annemle kayın validem örüyorlar kış bebekleri olacağından dolayı. B

bende daha hiçbişey yapmadım doğum haftası alayım herşeryi diyorum

Ya lütfen kımse yokumu fikir alacak nıye kımse yardımcı olmuyo ılk tup negatıfle sonuçlandı benım erkek ınfertılıtesı problem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bana üç hafta sonra gel ikili test var demişti doktor. Cuma günü gidicez Cuma günü 12+1 olucaz. Acaba cinsiyetleri belli olur mu??? Bi de ultrasonda görene kadar endişeleniyor insan, zaten hissetmiyorum hareketlerini inşallah herşey yolundadır. Siz hareketlerini hissetmeye başladınız mı???

Acıbadem Maslak Bülent Tıraşta iki sefer denedim ve başarısız. Sırf gösteriş ve para tuzağı. Yapmacık bir samimiyet. Kasılıyosun, kendini rahat hissetmiyorsun. Tavsiye etmem yani....

Peki bu sonuncu ıkız bebeklerıne nerede sahıp oldun cnm

Peki bu sonuncu ıkız bebeklerıne nerede sahıp oldun cnm

Ankara Başkent Ünv. Prof. Hulusi Bülent Zeyneloğlu. Benim süper kahramanım onun kadar iyi bir insan görmedim, kesinlikle işine aşık, babacan, moral veren, dinleyen ve anlayan, farklı çözümler sunan. Ben 5. Tüp bebek denememde hamile kaldım. Son ikisi Hulusi Hocadaydı. İlki başarısızdı ama bunda da olmasa yine ona giderdim. Whatsapp tan soru sorup cevap alabiliyorsun. Ve gerçekten farklı ilaçlar ve yöntemler uyguladı. Ankarada ben misafirhanede kaldım transfer günğ de Kütahyaya evime döndüm. İmkanın varsa şiddetle öneririm.

11+4 de gittiğimde cinsiyet tahmininde bulunmuştu.Biri erkek diğerini tam göremedi ama kız olabilir demişti.Bakalım 24 haziranda kontrolümüz var inş. netleşir.Şuan 13+2 haftalığız ve ikinci hamileliğim olmasına rağmen daha hissetmiyorum hareketlerini maalesef

Teşekkürler CNm pekı sızın problem neyddi

bana da ilk muayenelerimde ikiz olduğu için 36 haftayı doldurunca alırım beklemem dedi...hayırlısı olur inşallah...o zamana kadar dayansın ben daha ne isterim...sağlıkla gelir hepimizin bebişleri inşallah canım

Kızlar merhaba.Öncelikle Rabbim sağlık ve sıhhatle bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Biz eşimle çok istiyoruz bebeğimizin ikiz olmasını.Eğer bir yöntemi varsa ya da deneyebileceğimiz bir yol bilgilendirirseniz seviniriz.İkimizde de ikiz geni yok ne yazık ki

canım sen hareketlerini hissetmeye başladın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…