2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

AYNEN CANIM İNŞALLAH 36 YA KADAR DAYANIRLARDA DOĞDUKLARINDA BERABER GİDERİZ EVİMİZEEEE

gösterirlerse belli olur canım cinsiyetleri baya büyümüş oluyolar çünkü ben 12+2 de gittim maşşallahlardı

Kızlar cuma günkü kontrolümde dr ilaçlarımı değiştirdi folic acidi bıraktık demir hapı multivitamin ve d3 damlası verdi

Canım bizlerin ikizleri tüp bebek :) yani aramızda bi iki kişi doğal.. Genlerinizde yoksa yapacak bişe yok. Allah sağlıklı hayırlı evlatlar varsin..

🌸🌸🌸

Kızlar cuma günkü kontrolümde dr ilaçlarımı değiştirdi folic acidi bıraktık demir hapı multivitamin ve d3 damlası verdi

banada elevit verdi. Folik asidi bıraktırdı. 1 ay sonra demir hapına başla dedi. Bu ilaçları hiç tahlil yapmadan veriyorlar ben bunu anlmaıyorum..

banada elevit verdi. Folik asidi bıraktırdı. 1 ay sonra demir hapına başla dedi. Bu ilaçları hiç tahlil yapmadan veriyorlar ben bunu anlmaıyorum..

canım kan tahlillerim yapıldı kan durumum iyi ama depoların boşalmaması gerekiyormuş normal ebeliğe oranla daha fazla kan ve vitamin ihtiyacı gerekiyormuş kullanmaya başlayalım dedi doktor

slm canım bizimde ailelerde ikiz yok doktor kadın kaynaklı olur ikiz gebelik dedi bize bide genetik değilmiş zaten
inşallah rabbim sağlıklı evlatlar nasip eder sizede

Kızlar saçlarınızı boyatıyor musunuz? Ben bu dipler çıkınca psikolojim bozuluyor. Boyatan varsa hangi marka güvenli olur. Bir de kıl tüy işi var. Ağda sakıncalı diyor doktorlar gözenekler açılıp enfeksiyon riski olur diye. Eee tüy dökücü kremler kimyasal. Jilet desen göbekten görebilen varsa ne ala🙈 ee napıcaz pekiiii. Çok sıkıntılı bi durum var mı çare bulan....

Çatlak kremi kullanmaya bailadınız mı? Benim şimdiden göbeğim kaşınıyor. Şimdilik Jonson Baby bebe yağı sürüyorum hergün ama iyi bir krem alıcam araştırıyorum. Çok marka var ve pahalı. Palmer, Mustela, Lierac.... Sizce hangisi?????

canım saç boyasına her türlü karşıyım bence sabredelim bebişler doğana kadar zaten çok riskli bi gebelik yaşıyoruzzz

ben jhonsosns baby nin bebek yağını kullanıyorum göbüşümün kaşıntısına baya iyi geliyo + kremde kullanmayı düşünüyorum ama hangisi güvenli araştıramadım daha bide doktora sorayım diyorum

ablam saf vazelim badem yağı ve çikolata yağı kullandı maşallah hiç çatlağı yok bende saf vazalin ve badem yağı kullandım 8 ay normaldim sonra bi çatladım çatır çatır resmen Kızımın bana hediyesi diyorum yani birazda bünye meselesi

canım gebelik takvimi oluşturabilirsin çok güzel bilgiler içeriyo telefondanda yapabilirsin direk ana siteden gir oluyo o zaman bende o şekilde yapmıştım

Canım bana direk doktor saç boyatmak yasak dedi. bu ağda kousu netliğe kavuşmadı daha bn cesaret edersem sorayım diyorum doktora.

Valla benim ablamde bebek yağı kullandı. Hiç çatlamdı ama onun tekdi tabii. Bide yapıyla alakalı diyorlar ama bilmiyorum. tabii.

Kızlar çatlak olayının kesinlikle genetik olduğuna inanıyorum. Annenizde varsa siDe olması kaçınılmaz gördüğm kadarıyla. Ağda değil de jilet kullanıyorum şimdilik göbüş büyüyene kadar. Ama büyüyünce bilmem saç boyatmaya kesinlikle karşıyım ve okursanız nette de çık net ifade ediyo. Doğal boya olayı filan hikaye bence..

🌸🌸🌸

Kızlar varmı hastane onerılerınız istanbulda sızıde belkı kızdırıyorum sureklı sorarak ama napıyım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar varmı hastane onerılerınız istanbulda sızıde belkı kızdırıyorum sureklı sorarak ama napıyım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok canım olur mu. Bilgi paylaşımı için buradayız. Ben ist da değilim ama orda bahçeci çok duyuyorum.

🌸🌸🌸

canım ben lierac kullanıyorum doktorumun tavsiyesiyle bunun dışında birşey kullanmıyorum şimdilik de memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…