2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Öncelikle bebiserinize maşallah kızlar. Benimkiler donuyorlar. Oturuyorlar kız geri geri oglanda ileri doğru emekliyor. Benim kayinvalide bakıyor ek gıdaya geçtik maşallah her şeyi yiyorlar. Çorba yoğurt meyve beni de emiyorlar. Manada var. Yürutec almadık oglanda dolayı tereddutteyim. Birbirlerini görünce gülüyorlar ellerini etmiyorlar. Kendi ayaklarını emiyorlar. Zor ama çok güzel. Mama sandalyesi aldım. Çok az ödüyorlar bizde 7. Ayimiza girecegiz

slm sanem...
biz 5 bucuk aylik olduk. Benimkiler de rahatça donebiliyolar. Gece uykulari fena degil artik 5 saat kesintisiz uyuyorum cok sukur. Benmde ed bastan beri yardimcim var.
kizlar benm sutum kesildi maalesef ve kizlarm coooook istahsiz. 5. Ay kont. 7000 7200 gr dilar. Bende basladim ek gidaya kizlar en cok sebze corbasi ve meyve seviolar. Yogurt pek severek yemiolar.

redsanem kahvaltida ne veriosun

Selam canım
kahvaltida peynir tereyag tahin pekmez yumurtanin sarisi bunlari ihlamurla eziyorum icinede bi kac bebe biskuvisi katiyrm.bebe biskuvisi yerine ne katabilirim diye düşündüm.organik mamalar var diyorlar ama bilmiyrm nasil bisey.sen basladinmi kahvalti vermeye

Merhaba kızlar bense bir topiğe bakayım dedim kimseler yok...
Napiosunuz nasil gidiyo hayat... en küçüklerdendi benim bebeler ki biz bile 10 ayı bitirdik...
Çok şukur hayat daha kolay artık. Adımlamalar başladı bizde...
Merak ediyorum yaziverin

Merhaba herkes bebişlerini büyütmüş, buralarda kimse kalmamış. Benim kuzularım 13 aylık oldular. Büyüdükçe daha güzel oluyor her şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…