2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

cnm çok sevindim inşllh sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bende 11.haftadayım pazartesi dr gidicem diğerini sonlandırmak için ama bir yanım çok üzgün bir yanım çok mutlu sürekli ikisi arasında gidip geliyorum acaba cinsiyetleri belli olurmu çok merak ediyoruz

Canım Allah herşeyin hayırlısını versin. Bence bunda da vardır bir hayır. Allahım yardımcın olsun. İnşalllah güzel haberlerle dönersin.

Bugün bebişlerime body aldım. Annelerinin aldığı ilk body leri.. Mutlu sağlıklı huzurlu günlerde giysinler ..
Sizinle paylaşmak istedim. Biri kIz biri erkek düşünüyorum hep o yüzden böyle aldım. Hayırlısı artık

🌸🌸🌸

Çok şekerler ya :) Güzel günlerde giysinler..İnsan dayanamıyo dimİ :))) Benimde alasım geliyo ama cinsiyetleri tam belli olana kadar sabretmeye çalışıcam.

Kızlar merhaba istanbulda tüp yaptıran varmı aranızda hangı merkezde gebe kaldınız yardımcı olurmusunuz öneri olarak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saolun kızlarım canlarım :) cicilerimizi beğendiğiniz için tşk ederiz teyzeleri :)

🌸🌸🌸

Kızlar merhaba istanbulda tüp yaptıran varmı aranızda hangı merkezde gebe kaldınız yardımcı olurmusunuz öneri olarak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Acıbadem Maslak Bülent Tıraşta iki sefer denedim ve başarısız. Sırf gösteriş ve para tuzağı. Yapmacık bir samimiyet. Kasılıyosun, kendini rahat hissetmiyorsun. Tavsiye etmem yani....

nasılsınız biz iyiyiz ALLAHA ŞÜKÜR 2 GÜNDÜR GİREMEDİM
CUMA KONTROLUMUZ VARDI BAYA UZUN SÜÜRDÜ KUZUNUN BİRİ HİÇ DURMADI MAŞALLAH BAYA UĞRAŞTIRDI ENSE KALINLIKLARI ÇOK İYİ BURUN KEMİKLERİ OLUŞMUŞ ARALARINDAKİ FARK 3 GÜN ŞUANDA CİNSİYET TAHMİNİNDE TAM BULUNAMADI TEK YUMURTA OLDUKLARI İÇİN ZOR TAHMİN DEDİ ORGANLAR TAM OLUŞSUN O ZAMAN SÖYLERİZ DEDİ ÇOK MUTLU OLDUK ÖLE VICIR VICIR GÖRÜNCE MİNNAKLARIIIIIIII

PERİNATOLOGUMUZ 2Lİ TESTTE YAPILSIN DEDİ ONUN İÇİN KANDA VERDİK 35 TL ALDILAR 25 TLDE MUAYENE VERDİM

maşallah canım çok tatlılar ben doğum haftasına kadar bişey almayı düşünmüyorum

Oh çok şükür ne güzel. Ay grubumuzda yavaş yavaş testler taramalar konuşulmaya başlandı büyüdük mü ne :) maşallah hepimize.. Ben de gelişim şöyle böyle bişe demiyo iyi sağlıklılar diyo sadece. Ay insan nası mutlu oluyo onları öyle vıcır vıcır görünce. Kaç gün gözümün önünden gitmedi. :)

🌸🌸🌸

maaşallah :) Hep böyle iyi haberlerini alırız bebişlerimizin inşaallah :)

maşallah olduk kuzum ara ara kıpırtılarını hissediyorum ben artık geceleri özellikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…