2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar ben dayanamayıp gitcem bugün öğleden sonra. Bi de telaşlandırdınız beni bi ay çok diye. Eşim yasaklıcam sana kk nü diyo

🌸🌸🌸

Git canım randevuna az kalmıştı senin yanlış hatırlamıyorsam. İnş. güzel haberler alısın..

Ense kalınlığı için ne zaman geleyim dedim şimdi gel dedi eşim şehir dışında yarın 16.30 için aldım randevuyu hayırlı haberlerle gelirim inşallah

Kızlar şimdi geldim ense kalınlığı baktı. Çok şükür sorun yok. Bi tanesi zıp zıp durmuyo yerinde adam alamıyorum durmuyoki yerinde diye sinir oldu çok uğraştırdı :) diğerine geçti onunkini aldı sonra tekrar buna baktı. Ayyy nası sıçrıyo nası oynuyo anlatamam.. Allah herkese nasip etsin :) bu arada biiri erkek gibi sanki dedi eşimin ağzı kulaklarında

🌸🌸🌸

.

Allahım bağışlasın yavrularımızı gözünaydın esila Turgut beymi yapıyor ölçümleri başka bi yere yönlendirmedi di mi

cnim zaten ikizlerde 39 40beklenmiyo 35.haftadiym 36hafta 3 4gunlukken sezeryan olcam

Hayırlısı canım artık ya sen ne güzel bu zamana kadar gelmişsin. Darısı bizim başımıza.

Yağmur çok az kaldı sana. Hadi maşallah size. . Kızlar şimdiden doğum stresine mi girdiniz nooldu :) durun hele önce bi kımıldasınlar :)

������
Doğum stresine girmek demeyelim de insan ikiz olduğunu öğrenince bir sürü şey düşünüyor ya erken olursa vs diye. Neyse ki yavaş yavaş alışıyoruz.

Kızlar ben dayanamayıp gitcem bugün öğleden sonra. Bi de telaşlandırdınız beni bi ay çok diye. Eşim yasaklıcam sana kk nü diyo

������

Bana doktorum burayı yasakladı bile:) Uyuz kocam şikayet etti okuyor orda bi sürü şey dert yapıyor kendine diye. Doktor da eğer oraya girersen sana bebeğin iyi haricinde hiçbir açıklama yapmam git ordan öğren dedi :)
Bu arada bebeklerine maşallah biri erkekmiş sanırım. Allah ikisine de uzun ömürler versin.

Son düzenleme:

Benim doktorun hastalarının grubu var bizde tam komedi. Diyorum gidince hemşireye bugün sonuc vardı bi arkadsın noldu diye haa diyolar işte Ayşe'nin Fatıma'nın diyorum adı yok nicki var isimleri de orda öğreniyoruz. Saol canım amin bu arada hepimizinki inşallah..

🌸🌸🌸

Sen kaçıncı haftandasın ikili taramanı yaptırdın mı..benim eşimde çok paniksin diyordu ama taşıyan biziz

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sen kaçıncı haftandasın ikili taramanı yaptırdın mı..benim eşimde çok paniksin diyordu ama taşıyan biziz

Canım Bıgün kan ve idrar aldılar. Ikili tarama için kan. Bi de idrar kültürü aldı. Ben bugün 11+4 üm. Erkekler öyle malesef. Benimki de aynı. Bi de usg zarar verecek diye ödü kopuyo psikopat :)

🌸🌸🌸

Benimde 15 i gibi olacak ozaman bakalım hayırlısı sağlıklı olsunlard

Canim çok sevindim . Sağlıklı olmaları ınş. Daha mutlu haberler alırsın

Ense kalınlığı için ne zaman geleyim dedim şimdi gel dedi eşim şehir dışında yarın 16.30 için aldım randevuyu hayırlı haberlerle gelirim inşallah

naptın canım??gittin mi doktora?

gözün aydın canım

Kizlar gobisleriniz ne alemde disardan belli oluyomu benim sanki minicik cikti gibi ama gazda olabilir emin olamiyorum:)

maşallah gözün aydın canımmmmm bizikininde biri zıplıyıp duru diğeride öle masum masum duruyooo demekki hep böle oluyo biri azgın diğeri sakinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…