2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

geçmiş olsun.Çok fena bişey bu böbrek agrısı.Benim böbrek büyümesi bebeklerin yerinide daraltıyomuş.Erken doğuma falanda sebep oluyormuş.İnternetten araştırdım biraz.Bir ay sonra tekrar ultrasonla bakılacak umarım gecer.Sen kaçıncı haftandasın?

15teyim canım internetten okuma boşver çok can sıkıcı şeyler yazıyor boşuna strese girme..
bir şey olacağı varsa olur zaten..
dua et bol bol...

15teyim canım internetten okuma boşver çok can sıkıcı şeyler yazıyor boşuna strese girme..
bir şey olacağı varsa olur zaten..
dua et bol bol...

Haklısın canım.İnsanı sürekli kötü şeyler düşünmeye itiyor.Rabbim korusun bebişlerimizi.

çok geçmiş olsun canım atlatırsın inşallah tez vakitte

canım çok sevindim...ALlah bundan sonra da iyi haberlerini almayı nasip etsin inşallah...

canım çok sevindim...allah bundan sonra da iyi haberlerini almayı nasip etsin inşallah...

inşallah canım

her hafta kadın doğumcuya devam edicez perinatolog bi sorun görürse bana yönlendirsin dedi ama biz eşimle bilemedik arada perinatoloğa gitsekmi aceppp

internet çok güzel birşey aslında ama araştır araştır insan gerçekten olumsuz etkileniyor monokoryonik diamniyotik ikizleri araştıra araştıra ruhen kendimi çökertmiştim 1 haftada ama şuan sadece bebek gelişimini okuyorum internetten

rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah taşıyamıcağımızdan ağır yük yüklemesin

amin canım.O dediğin ikizler nasıl oluyor hiç duymadım.

amin canım.o dediğin ikizler nasıl oluyor hiç duymadım.

tek plesanta tek kese keselerini ince bir zar ayırıyor plesanta tek olduğu için ikizden ikize transfüzyon gelişme riski var( birine kan çok gidiyo diğerine az gitmesi)

tek plesanta tek kese keselerini ince bir zar ayırıyor plesanta tek olduğu için ikizden ikize transfüzyon gelişme riski var( birine kan çok gidiyo diğerine az gitmesi)

transfüzyonu okumuştum.İnşaallah herşey yolunda gider.Saglıkla alırsın yavrularını kucagına..

benimde aynen öyle canım..
doktora söyledim risk falan dedim..
beni bir azarladı
"nerden okuyosun böyle şeyleri bilmiyorum ama sen bunları kafana takma bir şey olucağı varsa tek bebekte de olur" dedi..
"artık hamilesin ve ikiz bekliyosun bunu değiştiremezsin böyle şeylerle kafanı yorma olan olmuş soluna yat dinlen" dedi bir de...

oy oy ne güzel şeyler demiş doktorun benimki her gittiğimde pepeğen gibi riskleri sıralıyıveriyor dun perinatoloğa gittim yine sıraladı aynı şeyleri yinede sonunda diyorki bunlarin hiçbiri olmayabilirde

Artık takmıyorum kafama allaha dua ediyorum bol bol üzmüyorum kendimi mucizelerim onlar benim çünkü rabbim meleklerimi bana bağışlamıssa sağ salim doğarlar zaten

bende sol yanıma yatmaya gayret ediyorum sola yatmak önemli çünkü gebelik boyunca

çok şükür aynen canım bir şey olucağı varsa tek bebekte de olur..
kendimi alıştırmaya çalışıyorum ben her şeye yinede..
Allah korusun bir şey olsa bile ahirette iki bebeğimiz olucak bu saatten sonra..
çok şükür Allah'a ki böyle bir şeye layık görmüş bizi..
sola yatmak gerekiyormuş canım bende öyle yapıyorum..

hiçbir hazırlık yapmak istemiyorum bende doğuma yakın hallederim hepsini diye düşünüyorum

Ayyyy ne güzel valla nasıl bi duygu ikiz annesi olmak cinsiyeti belli mi pardon cinsiyetleri......isim ne düşünüyorsunuz bu arada slm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…