2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

amin darisi hepinize hc korkma erken dogarmi diye ben hc oyle dusunmedim rahat rahatda duruyo prenslerim sizde gorursunuz hayirlisiyla ins

amin inşallah...bu arada maşallah size inşallah biz de görürüz o günleri sağlıkla.ben 9 haftalıktan 14 haftalığa kadar kanama yaşadım.şimdi en büyük korkum erken doğum.inşallah yaşamayız tabi.sen içimi rahatlattın valla sağol.dr bile kızdı tadını çıkar şimdiden düşünme falan dedi.ben de yatarak geçirenlerdenim..hayırlısı artık.

canım evet çok zor bir durum Allah yardımcın olsun..Dua et bol bol zor gerçekten.Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin.hepimizin inşallah

yaa çok sevindim inşallah ben de çok kilo almadan sağlıkla kucağıma alırım bebişleri.doktor bana dün 37. haftaya varman mümkün değil dedi 34. haftada olur falan dedi .bi arkadaşım şu an 36. haftada ikiz 14 kilo aldı o dikkat etmiş ben dikkat etmiyorum.inşallah sen de sağlıkla kucağına alırsın oğullarını cnm heyecanlısındır şimdi sen.

Kızlaarrr rennie kullanılıyo dimi hamilelikte? Midem çok fena yanıyo içen var mı rennie??

🌸🌸🌸

kızlar kontrolden geldim şimdi perinatolog iyi gidiyor dedi her hafta kadın doğumcuna gitmeye devam edecez sıkı bi takip lazım dedi iyiler bebişler allaha şükür kıpır kıpırlardı maşallah 10+6 yız 12.haftada ense kalınlığı ve ikili test yapalım dedi

Canım gözün aydın. Ben de 12 tamamlansın da gideyim diyorum testler de çıksın aradan. Bu arada ben çiğneme tablet aldım şurup değil ama onda da kullanılır yazıyo gebelikte. Ay ne kadar erken başladı mide yanması bende ...

🌸🌸🌸

amin canımmm inşallah..hayırlısı ile alırız kucağımıza

13.hafta mıı?? Çok erken öğrenmişsiniz ne güzel.. İnşallah benim bebişlerimde o kadar etken gösterirler

🌸🌸🌸

evet biz de beklemiyorduk o kadar ama doktorum profesyonel gerçekten arkadaşımda hamile ona da 13. haftada demişti cinsiyetini...inş sende de belli olur güzel bir duygu

canım şurubunu tavsiye ederim daha etkili tabletten bana hemen etki ediyor şurubu

evet biz de beklemiyorduk o kadar ama doktorum profesyonel gerçekten arkadaşımda hamile ona da 13. Haftada demişti cinsiyetini...inş sende de belli olur güzel bir duygu

gerçekten doktorun ultrason daki profesyonelliği çok önemli 12.haftada öğrenmiştik kızımız olacağını bizim bi tanıdık var 4.5 aylık oldu hala cinsiyeti hakkında tam bişey diyemedi doktor

gerçekten doktorun ultrason daki profesyonelliği çok önemli 12.haftada öğrenmiştik kızımız olacağını bizim bi tanıdık var 4.5 aylık oldu hala cinsiyeti hakkında tam bişey diyemedi doktor

evet benimde bir tanıdığım 16. haftada hala öğrenemedi hayırlısı..benim doktorumda pıhtılaşma sorunum olduğunu kendi hemen farketti ve hemen tedaviye başladı kesin sonuçlar gelene kadar..böle yapmasaydı bebişlerimi kaybederdim....

rabbim herşeyin hayırlısıyla karşılaştırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…