2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

inşallah canım

her hafta kadın doğumcuya devam edicez perinatolog bi sorun görürse bana yönlendirsin dedi ama biz eşimle bilemedik arada perinatoloğa gitsekmi aceppp

canım bilmiyorum ki...insan tedirgin oluyor tabi ama sen bilirsin hangisinde rahat hissediyorsan kendini.benim gittiğim doktor perinatolog değil.tüp bebek doktoru.özel muayenehaneye gidiyorum.beni ayda bir çağırıyor.perinatolog her gittiğinde aynı parayı mı alıyor.

sorma ya benim doktor da aynı şeyleri söyledi.erken doğumdan korkuyorum dedim.niye şimdiden bunları düşünüyorsun.tadını çıkar.olacaksa da zaten olacaktır.kendini yorma dedi bana da:))bu internet çok kötü bir şey ya diyor bir de:))

İlk gittigimde 250 tl aldi 20 gun icinde tekrar gitmis olduk kontrol dedi ucret almadi

iste esimle tedirgin oluyoruz ilcedeyiz 1,5 saat suruyo arasi perintologla kadin dogumcum yakin is yerine 5 dk yuruyus mesafesinde ayda gidemesekte 2 aydami gitsek diyoruz ortadogu hastanesinin subesi acildi yeni buraya prof kadin dogumcu gelmis ona mi bi gitsek diyoruz kafamiz cok karisik

İki gun uc gun kabiz oluyorum sonra ishal gibi oluyorum bi gun kabiz olunca daha bi rahatsiz oluyorum

ben surekli ishalim gunde 3 4kere oluyo haftam sizden ileri ben hala o durumdayim geldiqinde dogurcam saniyorum o derece agri yapiyo doktorum tahlil yapti bise cikmadi sukur soleyin doktorunuza

Oyyy severim sizi maşallah size canım. 34 olmuşsun bizim yol uzun daha.. Doğum be zaman?? Doğum yapınca unutma bizi.. Isimler belli mi..??

🌸🌸🌸

saol cnim gecmiycek gbi geliyo ama oyle cabuk geciyoki ortalama 2bucuk haftam war tam gunu yarin solucek doktorum isimler belli kismetse alptug alptugra olcak

saol cnim gecmiycek gbi geliyo ama oyle cabuk geciyoki ortalama 2bucuk haftam war tam gunu yarin solucek doktorum isimler belli kismetse alptug alptugra olcak

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Analı babalı doğup büyüsünler. Isimler de çok güzel. Maşallah onlara.. Bize haber ver. .

🌸🌸🌸

Bende sola yatıyorum ama gece bi bakıyorum. Sagdayim. Oyy bide canim bi gerneşmek istiyorum. Bugün hafif gernnestim korktum

2 ayda da gidebilirsin.ortadoğu da iyi bildiğim kadarıyla.ona da gidebilirsin.biraz rahat olmak lazım ama sanırım biz hiç olamayacağız..Allahım hakkımızda hayırlısını versin inşallah

Artık kusmak istemiyorum ya Tam iyiyim diyorum sonra mide de nevar neyok cıkartıyorum.

ben surekli ishalim gunde 3 4kere oluyo haftam sizden ileri ben hala o durumdayim geldiqinde dogurcam saniyorum o derece agri yapiyo doktorum tahlil yapti bise cikmadi sukur soleyin doktorunuza

cuma yada cumartesi kontrole gidecem sölicem unutmazsam inşallah bebişleri görünce aklım başımdan gidiyo resmen

2 ayda da gidebilirsin.ortadoğu da iyi bildiğim kadarıyla.ona da gidebilirsin.biraz rahat olmak lazım ama sanırım biz hiç olamayacağız..Allahım hakkımızda hayırlısını versin inşallah

AMİN CANIM

EVET HİÇ RAHAT OLAMİCAZ BUDA BİZİM FARKIMIZ OLSUN ÇİÇEM SONUNDA MUCİZELERİMİZE KAVUŞACAZ ÖPER KOKLAR TEBESSÜMLE ANARIZ BUGÜNLERİMİZİ İNŞALLAH RABBİM NASİP EYLESİNNN

artık kusmak istemiyorum ya tam iyiyim diyorum sonra mide de nevar neyok cıkartıyorum.

inşallah ilerleyen aylarda normale döner canım hormanlar şimdi 2 katı fazla salgılanıyo ondan hormonlar normale dönünce düzeliriz inşallah

Kizlar kabizlik yasayan varmi ben cok fenayim

canım kuru kayısı, şeftali suyu, kayısı suyu veya mevsimindeyiz erik ye düzelir...

aynen bencede kötü

Eki Görüntüle 1134676
34hafta ogluslarimla ben ilerde sizin gobislerde bole olcak:)

ay maşallahhhh
sağlıkla kucağımıza alırız ikizlerimizi inşallah hepimizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…