2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Gule güle kullansınlar canim. Diger hazırlıklar nasıl gidiyor
Evi temizletecem kadin gelecek ablamdan gelen kiyafetleri battaniyeleri yikayip ayiracam Cantaya hasta bezini sezeryan bandini pecete kililer icin kirli poseti gogus kremi ko ydum

Kontrole gidenler habersiz birakmayin kizlar

Eksigimiz baya var hayirlisi bakalim pompa konusunda kararsizim alsammi dogumdan sonrami alsam bide erken dogarlarsa diye dusunuyorum ne yapsam bilemedimmm korse aldinizmi kizlar dogum cantaniza koymahi unutmayin sakin

Benimde 2 tane prensesim olcak ins.isimlerine karar verdik baya bi zorlandik ama sonunda karar verebildik ozelden yazarim sana sen karar verdin mi?
Selim ve Ayşe olacak galiba canım.büyük ihtimal :) ben de bunları büyütürsem bir prenses daha istiyorum :)

Perdemiz böyle bizim. Odamız herşeyimiz hazır. Bekliyoruz artık. Sağlıkla gelsinler inşallah kuzular.
Çok güzel canım Güle güle kullansınlar. Süsleri de çok güzelmiş.aldın mi yaptın mi? Ben kendim yapmak istiyorum.

INŞALLAH canim.bebislerin eşyalarını nasıl yikadin. Ben daha deterjan almadım.

Bende de şimdilik çatlak yok ama yüzüm mahvoldu.alnim sivilce dolu. Bir de burnum kocaman olmuş büyümüş sanki.neden acaba?

Evi temizletecem kadin gelecek ablamdan gelen kiyafetleri battaniyeleri yikayip ayiracam Cantaya hasta bezini sezeryan bandini pecete kililer icin kirli poseti gogus kremi ko ydum
Sezeryan bandı ne canım.bir de nasil çanta hazırlıyorsunuz.bütün ihtiyaçlar icin koca valiz lazım

Ben lansinoh almaya karar verdim canım.elektrikli çift sagimli.herkes memnunum yazmış.burda bir mağazada 200 tl ye düşmüş.ise başlayınca da lazım olacak sonuçta almakta fayda var diye düşünüyorum ben.

günaydın canım bende aynını düşünüyorum eczanede verdiğim hiçkimseden şikayet gelmedi daha

Sezeryan bandı ne canım.bir de nasil çanta hazırlıyorsunuz.bütün ihtiyaçlar icin koca valiz lazım
yok canım normal bi çanta yetiyo fotosunu paylaşırım canım doğumdan sonra sezeryan bandıda istiyo genellikte doktorlar gelen doğum reçetelerinde heğ olunca bende alayım dedim

Cicileriniz çok tatlıymış. Tek kullanımlık kilit almadım. Normal kilotlar daha ucuz, onları kullanıp atabilirim. Benim karnımın altı çatlamıştı. Bu hafta üst kısım da çatlamaya başlamış. 15 kilo aldım hepsi karın kısmında, çatlamanın genetik olduğuna inanıyorum. Ben de sabah kalktığımda dayak yemiş gibi kalkıyorum. Süt pompasını avent aldım. Emzirme yastıkları da çok işe yarıyormuş. Ben de emzirme çayı ve yastığını beraber almayı düşünüyorum. Halı için hepsiburadayı tavsiye ederim. Ben aldığımda indirim vardı, hem de çeşit çok.

yok canım normal bi çanta yetiyo fotosunu paylaşırım canım doğumdan sonra sezeryan bandıda istiyo genellikte doktorlar gelen doğum reçetelerinde heğ olunca bende alayım dedim
Benim eşim çantaları görünce şaşırdı. Bunların hepsi mi gidecek dedi. Ama bebeklere 1 çanta, kendime 1 çanta hazırladım, bir de bebekler çıkarken sarmak için ve kendi battaniyem için 1 poşet hazırladım. Sezeryan bandı nasıl bir şey? Korse de mutlaka kullanılıyor mu?

Gözün aydın canım maşallah bebislerine.darısı bize. Emme sıkıntısını da atlatirsin inşallah tez zamanda. Isim lerini ne koydunuz? Isimlere karar verenler var mı kızlar?
sağol canım darısı tüm hamilelere sağlıkla alın kucağınıza inşalah...isimleri biri elif diğeri neva oldu.biz öyle çok uyum aramadık.babası elif istedi ben de neva:))dua et teyzesi emsin miniklerim

sağol canım darısı tüm hamilelere sağlıkla alın kucağınıza inşalah...isimleri biri elif diğeri neva oldu.biz öyle çok uyum aramadık.babası elif istedi ben de neva:))dua et teyzesi emsin miniklerim
İSİMLERİYLE YAŞASINLAR GEÇEN Bİ MAKALE OKUDUM İKİZLERE UYUMLU İSİMLER VERMEYİN AYNI ŞEYLERİ GİYDİRMEYİN AYRI BİREYLER OLARAK MUAMELE GÖSTERİN DİYORDU

KORSE ÇOK RAHAT OLUYO CANIM DİKİŞLER İÇİN FELAN

İSİMLERİYLE YAŞASINLAR GEÇEN Bİ MAKALE OKUDUM İKİZLERE UYUMLU İSİMLER VERMEYİN AYNI ŞEYLERİ GİYDİRMEYİN AYRI BİREYLER OLARAK MUAMELE GÖSTERİN DİYORDU
sağol canım.biz de elimizden geldiğince öyle yapmaya çalışıyoruz ama çok beğendiğimiz şeyler olunca tek olusa aynı alıyoruz:)

çok sağol canım inan bana mücadele ediyorum ama o kadar çok ağlıyorlar ki meme başında kıyamıyorum sonra.yine de devam ediyoruz uğraşmaya hayırlısı bakalım
EMZİRME İŞİNİ NASIL YAPABİLDİNİZ CANIM
valla durum hala aynı direnmeye devam.birisin de az çok başarıyoruz ama diğerinin hiç gücü yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…