2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Aman cnm dikkat yuzduk yuzduk kuyruguna geldik allahin izniyle sen daha 1 ay dayanirsin:) benimde gecen hafta kontrolum vardi 2.5 tan 1.8 e dusmus.dr 1 ay daha dayanalim cok dikkat et dedi bende artik hic kalkmiyorum gidebildigimiz kadar gidelim .annemdeyim o bakiyor sagolsun.ilac kullaniyosun dimi?

inşallah bakalım artık.ilaç adalat var bide igne var haftada bir prolutan diye.kan hapı vs.var o kadar.sen ne kullanıyorsun

Canım çok geçmiş olsun. Inş. Almaz da 37 haftayi görürsün. İzne ayrıldin mi artık geceleri girebiliyorsunuz galibaa.
Iyi geceler canim esimin isleri cok yogun.sancim fazla buaara o yuzden ablamda kaliyorum gunduz firsatim pek olmuyo giremiyorum gec ede uyuyamiyorum zaten

Saol canim evet 35 olduk yeni az kaldı ama ışte hep bi bişey olacak korkusu ama Allahım yavrularimzi bize bağışlasın. Dikkat ediyoruz ama yinede yapıyoruz.
Masallah canim haftan gayet iyi. Insallah goruruz bu haftalari 32.2 olduk 34 dee tekrar bakacak doktor ufak kilo alirsa sikinti yok kilo alimi durursa alacak doktor insallah kilo almaya devam ederler

Bu hafta basindan itibaren izinliyim kizlar doktor.hazirligini yavas yavas abartmadan yap dedi bakalim kendimi iyi hissedince cikayim alayim eksikleri. Diyorum cantayi hazirlayip.arabaya koyayim dursun bagajda

Bu hafta basindan itibaren izinliyim kizlar doktor.hazirligini yavas yavas abartmadan yap dedi bakalim kendimi iyi hissedince cikayim alayim eksikleri. Diyorum cantayi hazirlayip.arabaya koyayim dursun bagajda
Fatmacım sonunda izinlisin demek ne güzel bol bol dinlen. Hazırlıklarıda kafanda bi plan yap alınacakları yaz daha kolay olur.
Canım sen kanın düşüktü Şuan ne durumda Benim 10.7 ye düştü ama kan ilacı falan kullanmam yasak

Kan ilacı niye yasak? Benim kanım her zaman aşağı olur (talasemi taşıyıcısıyım). Başladığımda bile 110 du. Şimdi 100 oldu. Sana niye yasak, merak ettim?

Kan ilacı niye yasak? Benim kanım her zaman aşağı olur (talasemi taşıyıcısıyım). Başladığımda bile 110 du. Şimdi 100 oldu. Sana niye yasak, merak ettim?
Bana gebelik kolestazı teşhisi kondu o yüzden bütün ilaçları bıraktırdı doktorum. Şuan sadece karaciğer değerlerini düşürmek için bi ilaç başladık. İlaç kullandıkça karaciğer enzim değerleri yükseliyor Buda hem bebeklerı hemde beni riske sokan bi durum.

Anladım, Allah yardımcın olsun. Dilerim sağ salim atlatırsınız. Kan için de endişelenme, çokta düşük değil.

Sonunda yukseldi canim 11.3 ciktibu hafta iki tane almaya devam deci dr yinede kan ilacini beslenmene dikkat et canim yukselir insallah

Geçmiş olsun canım. Inş. Az kaldı bunları atlatıp bebislerimizi kucagimixa alırız.

kızlar herkese merhabalar.ben doğum yaptım canlarım.36+1 de....biri 2100 diğeri 2070 gr doğdu kızlarımın.her şey yolund aldık geldik canlarımızı fakat kızımın biri yüksek dereceli sarılık oldu.kanla alakalı bir durummuş.7 gün küvözde kaldı kan değişimi yapıldı o yüzden.şimdi yanımızda çok şükür....darısı sizlere olsun sağlıkla vakitlice inşallah...emme konusunda problem yaşıyoruz..deneyimli anneler tecrübelerinizi bekliyorum..çok giremesem de

Hayirli olsun canim gozunuz aydin rabbim hayirli saglikli omurler nasip etsin

Canim kucuk olduklari icin emmmemiyo olabilirler sen bol bol sag sutunu emmemedikce sutun geri gitmesin

Gözünüz aydın. Allah hayırlı evlatlar eylesin. Bize de vakti zamanında sağlıkla nasip eylesin.

Küvöze giren ve bir süre biberon kullanan bebeklerde kaçınılamayan bir durumdur emme problemi. Rahat akıma alıştıkları için memeni emmekte zorlanıyorlar. Eğer emzirmeği istiyorsan dirençli olman lazım, pes etmemen lazım. Ve mümkünse hazır mama vereceğin zaman (sağılmış sütün de olsa) biberon kullanmaman. İkizlerle zor olacağının farkındayım, ancak emzirme kateterleri ve ya kaşık kullana bilirsin. Biberon kullandıkca emmeleri zorlaşacaktır, hiç emziremeyenleri bilirim. Allah kolaylık versin.

Canım gözün aydın darısı burda olan tüm annelerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…