2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kizlar gunaydin ben son gunlerde bacak agrilari yasiyorum ve geceleri farkinda olmadan cok fazla geriniyorum zararlimidir acaba gerinmek?
Bende bacak kalça agrilarin var canim ınş. Bişey olmaz :)

Perdemiz böyle bizim. Odamız herşeyimiz hazır. Bekliyoruz artık. Sağlıkla gelsinler inşallah kuzular.

İsimleri Ege ve Ada bunlar da kapı süsümüz :)
Çok hoslar canim güle güle kullanın canim. Bende kendim yaptım kapı susunu bitsin resmini koyarım canim.

Evi temizletecem kadin gelecek ablamdan gelen kiyafetleri battaniyeleri yikayip ayiracam Cantaya hasta bezini sezeryan bandini pecete kililer icin kirli poseti gogus kremi ko ydum
Bu sezeryan bandı nerde satılıyor nasıl bişey ne ise yatıyor canim aydınlatirmisin bizi

Güle güle kullansınlar canim. Ben hali ve perde ilk aldığım kalacak biraz buyuce oda yapınca degistiricem.

Kizlar ilk ben dogurcam galiba dr.en fazla 2 hafta diyo daha 31ci haftadayim
Allah hayırlı doğumlar versin, sağlık versin canım. Moralini bozma sen. 40. Haftada doğan bebeklerden bile küvöze giren var
Biz de kontrolden geldik. 1700 ve 1800 g olmuş bebişler. Rahim ağzım 2 -2,5 civarındaymış. Bebeklerin ikisi de başaşağı durumda. Bu da baskıyı arttırıyor. 10 gün sonra tekrar kontrolümüz var. Inşallah dayanırız o vakte kadar.

Rahim agzi boyu 1.2 kilolari 1670 ve 1800 31+3 teyim.benimde haftaya bugun kontrol o gune kadar dogurmam ins.

Evi temizletecem kadin gelecek ablamdan gelen kiyafetleri battaniyeleri yikayip ayiracam Cantaya hasta bezini sezeryan bandini pecete kililer icin kirli poseti gogus kremi ko ydum
Hasta bezi ve sezeryan bandı almadım ben. Hastaneden verirler heralde diye. Gerek var mı? Kitli poşeti nasıl bir poşet koydun özel bir poşet mi?

CANIM SEZERYAN DİKİŞİNİN ÜZERİNE YAPIŞTIRILAN SU GEÇİRMEZ BANT ECZANELERDE SATILIYO DOĞUM YAPACAĞIN HASTANEYE SORABİLİRSİN NE GETİRMEMİZ LAZIM DİYE BİLGİ VERİYOLAR

1670 ve 1800 cnm.riski atlattin ama kuveze girerler dedi
MAŞALLAH KİLOLARI GAYET İYİ 32+0 DA GİTTİĞİMDE 1500 VE 1800 LERDİ CADILAR RİSKİ ATLATTIK ARTIK SADECE ERKEN DOĞARLARSA KÜVOZDE KALIRLAR DEDİ BUDA BİŞEY RABBİM İNŞALLAH GUNUNDE DOĞMALARINI NASİP EDER BİRGÜN BİRGÜN

inşallah canım haftalar çabucak geçssede sağsalim alsak bebişlerimizi kucağımıza
abimin eşi doğum yaptı 40. haftasında 10 gün oluyo suyu geldi bebiş büyük olduğu için sezeryanla aldılar 5 gün küvozde kaldı bebiş 4300 doğdu

Kizlar guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim ins.hepimiz sorunsuz sikintisiz atlatiriz bu gunleri.9 gun sonra esimin dogumgunu 32+5 oluyorum bende en kotu diyorum o gune kadar kalsalar:)

Biz de
sağol canım darısı tüm hamilelere sağlıkla alın kucağınıza inşalah...isimleri biri elif diğeri neva oldu.biz öyle çok uyum aramadık.babası elif istedi ben de neva:))dua et teyzesi emsin miniklerim
biz de öyle uyumlu isim koymayacagiz zaten canım.gerekli görmüyorum ben de. Isimleri de çok güzelmiş maşallah.inşallah emerler güzel güzel canım.zamanla kuvvetlenir ceneleri.onun dışında sagip biberonla mi veriyorsun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…