2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canım çok iyi kiloları, sıkıntı yapma. Senin daha önce de yükseliyor muydu enzimlerin?. Bizden analiz istemediler.
Canım gebelikten önce yükselmiyodu Gebeliğe bağlı bi rahatsızlıkmış Yarın dahiliye doktorunun yönlendirmesine göre doğum gününe karar verilecek sanırım

Yapılan kan tahlili sonucunda çıkıyor Canım bişey olsa söylerdi doktorun ALT ve AST diye geçiyo ismi Tahlilin varsa elinde bir bak istersen

Anladım canım. Benim sağlık ocağında yapılmıştı, değerler normaldi. Sanırım 20. Haftadaydı. Ama uzun zamandır test istemedi doktorum.

Kızlar ne zamandır forumu sessiz takip ediyordum.2-3 haftadır taşınma telasindaydik.Bu vesileyle zamanında nasıl geçtiğini anlamadım nerdeyse.Bi baktım 31.haftada bitmiş.Çok şükür...
10 gün önce dr. gittiğimde bebislerin ikiside 1400 gr.dılar.Bende 14 kilo aldım toplamda.28 ekimde randevum var inşallah 2 kiloya yaklaşmışlardir.
Haftaları benden ilerde olanların hala doğurmadiklarını görünce acayip motive oluyorum.inşallah hepimiz vakitlice doğururuz kızlar..haftalar ilerledikçe ümidim artıyor..

merhaba ikiz anneleri size bisey danismak istoyorum 6.tup bebek edenemem 5.gun blast.2enbiriyo transver edildi .biliyosununuz blast.da 10 gun sonra kan veriliyo ben dayanamadim 9.gun yani bu gun baktim bhcg degerim 254 sizce ikiz.olabilirmi

Hosgeldin canim bende gecenlerde sana baktim cok sukurki iyisin bebislerinde iyi en son rahim agzi uzunluguyla ilgili konusmustuk seninle valla simdi sende bana umut oldun:)
Sen yatmiyomusun peki nasil tasindin bu halde ben wc disinda hic kalkmiyorum
Benimde kontrolum 27 ekim ins.guzel haberler aliriz canim

merhaba ikiz anneleri size bisey danismak istoyorum 6.tup bebek edenemem 5.gun blast.2enbiriyo transver edildi .biliyosununuz blast.da 10 gun sonra kan veriliyo ben dayanamadim 9.gun yani bu gun baktim bhcg degerim 254 sizce ikiz.olabilirmi

Merhaba canim oncelikle hayirli ugurlu olsun allah sagsalim kucagina nasip etsin ins.degerin yuksek ikiz olma ihtimali olabilir 10 gun sonra ultrasonda belli olur zaten hadi gozunaydin diyelim:)

Canım çok geçmiş olsun şikayetin neydi san cin mi vardı. Allah yardimcin olsun. Doktor ne diyor aradaki farka .
Sancim. vardı. canim
doktor kilo almaya devam ederse 37 de almayı düşünüyorum dedi yok almazsa erken alirim kuvozde kalırlar sadece dedi

Çok şükür yaklaştı canim Inş. Sağlıcakla kucagimiza aliriaz. Bu arada hayirli olsun canim zor olmustutr taşınmak yeni evinde güle güle otur.

Allah gönlüne göre versin ama değerin az değil. Inş. Sağlıcakla kucağına alırsın canim

Kizlar gunaydin ben son gunlerde bacak agrilari yasiyorum ve geceleri farkinda olmadan cok fazla geriniyorum zararlimidir acaba gerinmek?

Kizlar gunaydin ben son gunlerde bacak agrilari yasiyorum ve geceleri farkinda olmadan cok fazla geriniyorum zararlimidir acaba gerinmek?
Canım aynısı bende de var kalçalar bacagim ağrıyor bende geçsin diye gernesiyorum zararı var mi bende merak ediyorum. Bide yorganim düşüyordu bende bacagimla çektim.

Canım aynısı bende de var kalçalar bacagim ağrıyor bende geçsin diye gernesiyorum zararı var mi bende merak ediyorum. Bide yorganim düşüyordu bende bacagimla çektim.

Bende de oluyo bazen ani hareketler unutuyorum ozellikle geceleri sonrada kafama takiliyo yaa masallah sen 35 olmussun zaman gecmiyo gibi geliyo ama baktigimizda epey yol katetmisiz:)

Bende de oluyo bazen ani hareketler unutuyorum ozellikle geceleri sonrada kafama takiliyo yaa masallah sen 35 olmussun zaman gecmiyo gibi geliyo ama baktigimizda epey yol katetmisiz:)
Saol canim evet 35 olduk yeni az kaldı ama ışte hep bi bişey olacak korkusu ama Allahım yavrularimzi bize bağışlasın. Dikkat ediyoruz ama yinede yapıyoruz.

Hoşbulduk canım..çok şükür hala doğurmadım.bende yatıyordum hep taşınma sırasındada ben hiç iş yapmadım ama ne kadar olsa illaki ayakta kaldım..Şuan rahim ağzI ne durumda çok merak ediyorum.en son bir ay önce 15mm.di.Dr.umda bence bir ay daha dayanır demişti.şimdi tam bir ay üstüne kontrole gidicem inşallah.Bakalım ne diyecek..acil birşeyler söyliycek diye korkuyorum açıkçası.
Sana kim bakıyor canım annende misin bide rahim ağzı en son kaçtı senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…