2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Günaydın kızlar nasılsınız bugun ?
Geceyi acilde geçirdim. canim sancı mike bulantısı vardı Nstye girdim. serum takıldı gunduzde adanada randevumuz. vardı ona gittik bebisin. biri 1800 diğeri 1500 olmuş fark açılmış biraz tekrar Nstye girdim şimdilik iyiyiz

Canım çok geçmiş olsun şikayetin neydi san cin mi vardı. Allah yardimcin olsun. Doktor ne diyor aradaki farka .

Uykusuzluğa alıştırma yapıyor vücudumuz galiba :) Ben de kaç kere uyanıyorum gece.İşe de gelmiycem bugünden sonra.Haftaya rapor alıcam sonra da doğum iznine ayrılacam.Artık yürümek bile zorlaştı.Sabahları eşim işe zor getiriyor beni.Gitme rapor alalım diyip duruyor.Ona kalsa 9 ay yatardım evde.Bugün sağlık ocağına gidecem tetanozun ikincisini vuracaklar.

Geçmiş olsun canım.Maşallah bebişler kocaman olmuş.Biraz daha bekleseler çok iyi olur ama :)

Canım geçmiş olsun sancı çıktımı nst de

Bence de yoruluyorsan riske atmaya değmez. Rapor almak en iyisi, hazırlıklarını tamamlarsın.

13:30 da randevumuz var Çok heyecanlıyım yahu Heran acil doğuma alıyoruz dicekmiş gibi geliyor
İnş herşey yolundadır

Amin canım ya Rüyamda bile nişan gelmiş benden ama kimseyi inandırıp hastaneye götürmeye ikna edemiyorum Sabah uyandımda hala etkisindeydim rüyanın
Ben de sizin haftalarınız görseydim diye dua ediyorum.O zaman da biraz daha, biraz daha diye dua ederim galiba :)

Gelip yazmayanları merak ediyorum ne yapıyorlar acaba. İnşallah herşey yolundadır.

En iyisini dusunmussun canim rapor alman iyi olur . Bencede geceye hazırlık yaptırıyorlar. Çok geçmiş olsun.
13:30 da randevumuz var Çok heyecanlıyım yahu Heran acil doğuma alıyoruz dicekmiş gibi geliyor
İnş herşey yolundadır
Güzel haberleri bekliyoruz. Almazlar canim beklete bildikleri kadar bekletiyorlar.
Ben de sizin haftalarınız görseydim diye dua ediyorum.O zaman da biraz daha, biraz daha diye dua ederim galiba :)
Görürsün canim. Inş. Canım hepimiz adına bol bol dua ediyorum.

Sağol canım.Herşeye rağmen çok şükür diyorum.Allah onları bize layık gördü verdi ya.Gülüşlerini hayal etmek bile ağrılarımı unutturuyor.Çok fena aşık oldum şimdiden

Kızlar karaciğer enzimleri yine çok yükselmiş benim Doktor 35 e kadar anca durursun dedi Karaciğer yetmezliği olabilir diyo Şimdi dahiliye doktoruna görümcem Büyük ihtimalle iki hafta sonra gerçekleşcek doğum

Şimdi ciğer geliştirici iğne yapılcak Bebeklerin kilosu 1800-2000 çok heycanlandım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…