2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

:KK76::KK76:Ohh ohh yandan yandan bende kuzenime yardım ediyorum kızlar tavuk ve şarküteri dükkanı açtı tavuk parçalıyom kanat avcarlıyom anaaam tavuklar bacı oldum:KK53:
Tavuk yeme isteeem kalmadı

Sevgicim yaz beni hemde her çekilişte olmak istiyorum,hediyeleşmek sünnettir birde görmedigin insanlarla kaynaşmak tanımadıgın birilerine hediye alıp mutlu olmak mutlu etmek ne güzelllll
KK nın yanını seviyorum tüm forumlardan farklı
Sık sık gelemeyebilirim ama foruma girdigim ana mutlaka ugrarım inşallah çünkü benimde topigim ve arkadaşlarım var oraya daha yogun bakmak zorundayım:KK16::KK16:

biz buralardayız canım ne zaman istersen uğra bu arada niydiyon bu saatte demi tavuk yoluysun :KK53:

bende yurtdisindayim.
öncelikle yurt disi cekilise dahil olmamasi dogru olmus cünkü her ülkede postlarini yurt disina cikis yerine hizli getiriyor, fakat tam bir paket bir ülkeden diger ülkeye girecegi sirada 1 aydan fazla bekletiliyor. cünkü icindeki esyalardan emin olmak zorundalar.
ayrica bazen icinde gümrüklük esyalar bulunuyor bunun üzerine gümrük fiyati dahil oluyor vs. vs. cok problemli ve ugrastiriyor bilginize.

Merhaba hangi ülkedesin bilmiyorum ama ben Almanya´dayim. Daha önce Türkiye´den paket aldim ve hicbiri 1 ay sürmedi. Bir hafta on gün kadar sürüyor genelde ve benimki isyerime gelmisti yani özel kisisel adreste daha kisa sürüyor. Gümrüklük esyalar hakinda evet haklisin bazen üzierine vergi vermek zorundasin bunun icinde paketin icinde esyanin fiyati önemli. Daha önce bana türkiyeden bir kolye gelmisti ve fisini istediler ama kolye gercek ve pahaliydi. Neyse uzun lafin kisasi paketin icindeki esyalar 45 Euronun altinda oldugunda bir sorun cikmiyor en azindan Almanyada öyle :) Bunuda arastirdim zaten.

kafam çorba oldu yahu :26::26:

biz buralardayız canım ne zaman istersen uğra bu arada niydiyon bu saatte demi tavuk yoluysun :KK53:

:KK1::KK1:Ahanda geldim,fırsat buldukça ugrarım bacım
Ben nidiyom şimdi kanat but incik gögüs derken anam tavık koktum yine,geceleri yolmuyom ama rüyalarımda kavalıyom davıkları:KK53::KK53:

:KK1::KK1:Ahanda geldim,fırsat buldukça ugrarım bacım
Ben nidiyom şimdi kanat but incik gögüs derken anam tavık koktum yine,geceleri yolmuyom ama rüyalarımda kavalıyom davıkları:KK53::KK53:

kız gecenin bi yarısı girdim online dın napıyon burda o saatte :KK53:

kız gecenin bi yarısı girdim online dın napıyon burda o saatte :KK53:

:KK54:Bebegim hayalet kadınım ben,saat 3 e yatarım sabah 8 de kk da kalkarım bir bakmışsın 4-5 sat yokum:KK76: sonra 4-5 saat yine buradayım o arada hem yemek yapar:KK56: hem çamasır asar :KK6:hem sigara tüttürür:KK14:,arada birde davık keserim:KK30: bende bilmiyorum sipariş ve kargoları hangi ara yapıyorum:26:
He birde buraya dadandım:KK9::KK9:

:KK54:Bebegim hayalet kadınım ben,saat 3 e yatarım sabah 8 de kk da kalkarım bir bakmışsın 4-5 sat yokum:KK76: sonra 4-5 saat yine buradayım o arada hem yemek yapar:KK56: hem çamasır asar :KK6:hem sigara tüttürür:KK14:,arada birde davık keserim:KK30: bende bilmiyorum sipariş ve kargoları hangi ara yapıyorum:26:
He birde buraya dadandım:KK9::KK9:

sen hamaratsın maşallah bizim bişi yaptığımız yok :KK51:

Cingılllll belsss cingılll belssss cingillll ol dııı weyyyyyy gelsinn artık hiç sevmedim ben bu 2013'ü -_-

Son düzenleme:
bende katılmak istiyorum ama hiçbi fikrim yok
önceki yıllardan hediyelerin resminin paylaşıldığı konunun linkini atabilr msinz
fikir olsun diye :KK31:

Bende katılmak istiyorum... Çok eğlenceli olacak gibi duruyor :KK16::KK16:

X