2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

SEVGİ--------------------> BOYLESİNE
SEVGİ-------------------->
HÜLYA-------------------> umran_63
Fulya1234------------------->
BOYLESİNE -------------------> ECLİPSE
SEY_REN ------------------- >ECM
BEREN ------------------->
ASMEN3535 -------------------> SEVGİ
EVHAMLİ -------------------> CYLNTSDMR
GERANIO -------------------> HÜLYA
HAYALOT -------------------> SULTANE
SUDE_CİSEM ------------------->
LADYSUBARU ------------------->
SULTANE -------------------> rosaleda
HAKNUR -------------------> sevgi
AMAYA -------------------> ecomlek
GİZEM7 ------------------->fulya1234
SSS_1 -------------------> hayalot
İKRAMAYA ------------------->
ALANGU-------------------> LADYSUBARY
CYLNTSDMR ------------------->
HANA95 -------------------> İKRAMAYA
ROSALEDA -------------------> BEREN
ECM -------------------> EVHAMLİ
SOLİTARYWOMAN-------------------> asmen3535
MELİNDA -------------------> haknur
ECLİPSE -------------------> _MELİNDA_
ECOMELEK -------------------> gizem7
ALTINKAYA35 -------------------> toredo
SEVİNCİREM -------------------> sss_1
CİTOL ------------------>
UMRAN_63 -------------------> amayaa
TOREDO
------------------->geranio

Son düzenleme:
ben de hallettim çok şükür 6 seans gitmiştim ama az bi kısım çıktı.. çıkınca tekrar gel demiştim lazercim pazartesi tekrar gidicem bakalım 7. seans olcak

doktor konusunda da haklısın canım gayet bakalım hayırlısı :nazar:

5 seansta hallettim ben. Ama bi kere daha gidilse o bir iki tane de kalmazdı sanırım :KK53: Kesinlikle büyük rahatlık valla oooooh mis gibi :KK9:

5 seansta hallettim ben. Ama bi kere daha gidilse o bir iki tane de kalmazdı sanırım :KK53: Kesinlikle büyük rahatlık valla oooooh mis gibi :KK9:

bence dee :KK23::KK23:
düzenli gitmeden süper sonuç aldım düzenli gitseydim kalmamıştı sanırımm :KK9::KK9:
şu son 5 ayı adamakıllı gideyimde bitsin barii :KK53::KK53::KK53::KK53:
saolsun lazercim ben uzak şehre gelin gitcem ya kalırsa dediğimde sen her buraya geldiğinde uğra atış yaparım dedii :KK12::KK12::KK12::KK12:

bence dee :KK23::KK23:
düzenli gitmeden süper sonuç aldım düzenli gitseydim kalmamıştı sanırımm :KK9::KK9:
şu son 5 ayı adamakıllı gideyimde bitsin barii :KK53::KK53::KK53::KK53:
saolsun lazercim ben uzak şehre gelin gitcem ya kalırsa dediğimde sen her buraya geldiğinde uğra atış yaparım dedii :KK12::KK12::KK12::KK12:

Sen hangi şehirdeydin canım?

Bi de ilk 3 seanstan sonra sık gidilmiyoki. 3-4 hatta 5 ayda bir falan gidiliyo :KK53: Öyle olunca da pek düzen kalmamış oluyo açıkçası :KK9: Valla herkes gitmeli, ne gerek var uğraşmaya :KK52:

Sen hangi şehirdeydin canım?

Bi de ilk 3 seanstan sonra sık gidilmiyoki. 3-4 hatta 5 ayda bir falan gidiliyo :KK53: Öyle olunca da pek düzen kalmamış oluyo açıkçası :KK9: Valla herkes gitmeli, ne gerek var uğraşmaya :KK52:

adanadayımm benn :KK56::KK56::KK56:
ben ilk 3-4 seanstan sonra 2 ay bi gitmedim 2 seans gittim 1 ay gitmedim 1 seans gittim 3 ay gitmedimm epey düzensz benimkii :KK53::KK53::KK53::KK53:
bu hafta sonu zahmet olacak ama gideyim barii :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu gün hediyelerim geldi .. Katilim CYLNTSDMR , çok teşekkür ederim canım çok beğendim hepsini, kullanmayacağım hiç bir şey almamışsın..
her birini beğenerek kullanacağım ve bi an önce iyileşip giyinip çıkmak istiyorum :) çok mutlu oldum canım düzeldiğimde mutlaka görüşmeliyiz :)

Kızlaaaaaaarrrrrr, kızım geliyo benim, kızıııııııııııııımmmmmm :nazar::KK49::KK16::21::KK52:

hayatımmm çok sevindim gözünn aydın senin gibi güpgüzel ve zepzeki bi kızın olur inşallahhh :KK16: ben 6 ocağı beklicem cinsiyet için kuzucum bana da dua et şu kpss den iyi bi puan alayımm olur mu :KK52:

canım benim de prolaktinim yüksekti tedaviyle oldu bebeğim iki ayrı ilaç kullandım yine de düşmedi ama en son bitkisel bir hap verdi dr hiç yan etkisi yok tamamen bitkisel onu 3 ay kullandım .tıpkı senin gibi benim de ara kanamam oluyordu ayrıca adet düzensizliğim vardı.
eğer istersen adını veririm ilacın sen de doktoruna sorarsın olur mu :KK34: ama sıkıntı yapma düşecek eninde sonunda :KK47:

X