2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

hediyelerini beğenmene çok sevindik kızımla :KK16::KK16::KK16: iy i günlerde kullan canım öpmez miyim canım:KK34:

çok çok çok beğendim tatlımmm... hepsi birbirinden güzel, paketler ayrı güzeldi.... bi süre bekliyim eşimle açarız dedim ama dayanamadım, daha 1 saat vardı işten gelmesine.... life, patiklere, şala, çikolatalara, hepsine hepsine hepsine ayrı ayrı bayıldımmmm... kızımda pek seksi, sevimli :) tam benlik, arkasındaki kalp de süpermiş..... kesene bereket, Rabbim benim için eksilttiğini katlayarak versin inşallah, evinizin bereketi artsın bebeeeemmmmm :KK16::KK16::KK16:

ayrıca sesinin sıcaklığı da taaaa buralardan hissedildi şekerim, beni geçtin azcık utandım, benim aramam gerekirdi....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ayyy iyice karışmış herşey :) beni nasıl görmediniz ayy çok şey yaptım şimdi :)

pardon şekerim ya, ben ilk sayfada sevginin yazdığı listeyi kopyaladım neden oldu anlamadım.... afedersin.... şey yapma yaaaa :KK43: üzülürüm sonra

Canım çok güzeller güle güle kullan :)

teşekkürler tatlım bende çok beğendim.... seninkilerde iyiydi ama :KK34: gerçi itiraf ediyim paketlerimi görünce yeteneksiz olduğuma karar verdim..... ilk katılımımdı, artık önümüzdeki çekilişlerde kendimi geliştiririm.

çok çok çok beğendim tatlımmm... hepsi birbirinden güzel, paketler ayrı güzeldi.... bi süre bekliyim eşimle açarız dedim ama dayanamadım, daha 1 saat vardı işten gelmesine.... life, patiklere, şala, çikolatalara, hepsine hepsine hepsine ayrı ayrı bayıldımmmm... kızımda pek seksi, sevimli :) tam benlik, arkasındaki kalp de süpermiş..... kesene bereket, Rabbim benim için eksilttiğini katlayarak versin inşallah, evinizin bereketi artsın bebeeeemmmmm :KK16::KK16::KK16:

ayrıca sesinin sıcaklığı da taaaa buralardan hissedildi şekerim, beni geçtin azcık utandım, benim aramam gerekirdi....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

afiyet bal şeker olsun canım en çok sıkıntıyı onda çektim hiç biri hoşuma gitmedi taki kalpli kızını görene kadar :KK1::KK1::KK1: hepimizin kesesine bereket canım rabbim yeni yılda hepimizin hanesine bereket bolluk mutluluk katsın nolcak canım ha sen aramışsın ha ben :KK34::KK34:

sevgili kurbanımm hediyelerin hazırladım koliye yerleştirdim ve yarınn kargoya verilecek şimdi mektubunu yazıyorum umarım beğenirsin eline ulaşıncaa ben de çok heyecanlıyım acaba ne hissedecek :18::18::18:açtığı zaman diyee merakla bekleyeceğim yorumlarını ve resimleri:KK52::KK52::KK52::KK16::KK16:

Nasılsın canım :) Gelirler yavaş yavaş herkes farklı saatte müsait oluyor bi türlü toplanılamıyor:/

iyi sayılırım grip oldum bir türlü atamadım üstümden :KK43: bende akşamlar fazla giremiyorum işden gelince yemek yap ev topla kocamla ilgileneyim derken buraya fırsat kalmıyor

günaydın kızlaar gerçi öğle oldu artık ama :KK9: ben ancak gelebildim aslında pek takılamayacağım artık çünkü ders çalışmaya başladım :KK53: malum kpss ye anca yetiştiririm konuları bi de evde çalışınca gevşek oluyo insan zaten ders çalışma konusunda.katilim hediyelerimi daha kargoya vermediii :26: bekliyoruz bakalım doğum günüme yetişecek mi :KK76:

iyi sayılırım grip oldum bir türlü atamadım üstümden :KK43: bende akşamlar fazla giremiyorum işden gelince yemek yap ev topla kocamla ilgileneyim derken buraya fırsat kalmıyor

Geçmiş olsun dikkat et aman aman... Herkesi işi gücü değişiyor işte belli bi zamanı yokki buranında...

günaydın kızlaar gerçi öğle oldu artık ama :KK9: ben ancak gelebildim aslında pek takılamayacağım artık çünkü ders çalışmaya başladım :KK53: malum kpss ye anca yetiştiririm konuları bi de evde çalışınca gevşek oluyo insan zaten ders çalışma konusunda.katilim hediyelerimi daha kargoya vermediii :26: bekliyoruz bakalım doğum günüme yetişecek mi :KK76:

Senin katil bence doğum gününde gelsin diye oyalanıyor:KK9::KK9::KK9:

X