2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

hayatımmm çok sevindim gözünn aydın senin gibi güpgüzel ve zepzeki bi kızın olur inşallahhh :KK16: ben 6 ocağı beklicem cinsiyet için kuzucum bana da dua et şu kpss den iyi bi puan alayımm olur mu :KK52:

6 ocakta kendi doktoruma tekrar gidicem, hem 3'lü test olacak o gün. Bugün kaçamak yaptım :KK52:

Ederim kuzum yaaa tabiki ederim, inşallaaaaah kazanacaksın :KK52:

neyse arkadaşlar ben kaçıyorum az daha çalışayım tarih konuları beni bekler :KK55: hoşçakalınnn

canım benim de prolaktinim yüksekti tedaviyle oldu bebeğim iki ayrı ilaç kullandım yine de düşmedi ama en son bitkisel bir hap verdi dr hiç yan etkisi yok tamamen bitkisel onu 3 ay kullandım .tıpkı senin gibi benim de ara kanamam oluyordu ayrıca adet düzensizliğim vardı.
eğer istersen adını veririm ilacın sen de doktoruna sorarsın olur mu :KK34: ama sıkıntı yapma düşecek eninde sonunda :KK47:

Sağol canım, işte dediğim gibi eğer antidepresanı bırakınca düşecekse hiç tedavi olmayayım boşu boşuna senelerdir çok düzenliydi çünkü :)

hamile annişler ben anneler için lohusa taçları kız bebişler içinde bebek bantları falan yapıyorum fotoları cmtsi günü koyacam buraya da ilgilenenlere duyurulur:KK16:çok cici çiçekli kurdeleli falan :KK16::KK16:

günaydınlarrrr :KK16:
bu akşam forumdan tanıştığım ama zamanla en yakın arkideşlerim olan kızları yemeğe çağırdımmm
kocam iş yemeğinde biz de kız kıza zaman geçirelim :KK16:

Özgetomm selam söyle kızlaraa, öpüyorum hepinizi koskocamann :KK54:

özgiş gülinne özellikle selammımı ilet zehroş burda zaten ama gülini özledik yahuuuu

bu arada kaıdnlar günü çekilişi olursa bende isterim burda olmak

gülinle biz de çok sık görüşemiyoruz gizim kuzumuz çok yoğun yeni işinde
Aleykümselam ikinizin de selamlarını iletirim canlarım :KK16:

X