2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ne demek istediğimi doğru anlayanlar şu an gerçekten gözlerim dolu dolu çok mutluyum sizler için kalıyorum normalde buraya tek kelime dahi yazmıcaktım katilim senide çok seviyorum şimdi evime gidiyorum hediyelerimi açmaya çok heyecanlayım kalbim durucak eve gidene kadar başıma bir iş gelmezse akşam resimleri yüklicem kızlar hepinizi öpüyorum:KK52::KK52:

Canım benim kastettiğimde bu zaten başka bişey değil ki. Bunun için konuyu terketmeye gerek yok. Sen bana çıkma ben sana çıkma derken ileri gitmiş olabilirim bu sadece berenin dikkate almamasından kaynaklanıyo idi o kadar.

Evet, hepimiz aynı şeyden bahsediyoruz aslında :) Ama yanlış cümleler kurabiliyoruz. Kesinlikle kimse topiği terketmemeli. :KK31:

Ne demek istediğimi doğru anlayanlar şu an gerçekten gözlerim dolu dolu çok mutluyum sizler için kalıyorum normalde buraya tek kelime dahi yazmıcaktım katilim senide çok seviyorum şimdi evime gidiyorum hediyelerimi açmaya çok heyecanlayım kalbim durucak eve gidene kadar başıma bir iş gelmezse akşam resimleri yüklicem kızlar hepinizi öpüyorum:KK52::KK52:

Umarım teslim etmiştir uyuz kargo :KK53:

Yaaa benim katilim kim ya bende kurbanima mesaj atmamak icin zor tutuyorum kendimi :)

6 yıldır bu forumdayım tanıyan tanır o yorumuda iyi niyetli söyledim içimde bir kötülük yoktu kendi kurbanım ve katilim bile bana hemen ısındıklarını ve bir daha ki çekilişte birbirimize alalım dediler bende çok mutlu oldum anlatmak istediğim şeyi inşallah başka arkadaşlar anlamıştır yanlış anlayan arkadaşlara diyecek sözüm yok:KK31: hepinize mutlu huzurlu sağlıklı bir yıl diliyorum bu son mesajım buraya üzüldüm kırıldım açıkcası bu kadar basit bir konunun bu kadar büyümesine neyse hediyelerim akşam gelicek resimlerini yüklerim kurbanımda akşam yüklicek ben katilimden kurbanımdan çok ama çok memnunum sevgicim teşekkürler herşey için kendinize iyi bakın..

konu ne kadar uzamış, sen bence kimin hediye paketini beğenmediysen ortaya değil de direk kişiye yorum yapsaydın sanki daha iyi olurdu? burada herkes elinden, gönlünden geldiğince birbirini mutlu etmek için çaba harcadı, gücü yettiğince karınca kararınca hediye aldı, kaldı ki hepimiz çekilişe katılırken iyisiyle kötüsüyle bir şeyleri kabullenerek katıldık. sana da iyi seneler :)

bak seninle konuştukmu onu bile bilmiyorumki ben:KK76::KK76:
bir ipicu gönder bana:KK1::KK1:herkesin katili söyledi :KK24:ipucu saldı taaa nerelere kadar:KK6::KK6:bitek ben o ipin ucundan tutamadım:KK1:
ben bilem kurbanımla konuştum yahu :KK53::KK53::KK53:
<not :whatsapp kullanıyorum bu arada mesaj atabılırsınde :KK1::KK1:

Son düzenleme:
birde eşim bile seni soruyor bana katilin daha çıkmadı diyor :KK9::KK9::KK9:yok diyorum bende başım önde:KK43::KK43:

bak seninle konuştukmu onu bile bilmiyorumki ben:KK76::KK76:
bir ipicu gönder bana:KK1::KK1:herkesin katili söyledi :KK24:ipucu saldı taaa nerelere kadar:KK6::KK6:bitek ben o ipin ucundan tutamadım:KK1:
ben bilem kurbanımla konuştum yahu :KK53::KK53::KK53:
<not :whatsapp kullanıyorum bu arada mesaj atabılırsınde :KK1::KK1:

Kıyamam yaaa, hala katil derdinde :KK9: Yaa şu kızcağızı da sevindirsene katili, nerdesin? :KK52:

bence hepimizin hediyeleri eline ulaştığında marta kadar beklemeden tekrarlasak çekilişi :) 14 şubat sevgililer günü var en yakın ....

bence hepimizin hediyeleri eline ulaştığında marta kadar beklemeden tekrarlasak çekilişi :) 14 şubat sevgililer günü var en yakın ....

Sıcağı sıcağına diyorsun? :KK9:

Sonra ortalıklarda SEVGİLİ katilim diyerek dolaşırız :KK9:

Olabilir aslında, ama benim eşim bana sevgililer gününde hiç hediye almıyorki, öyle birinden koli gelince noooluyo yaa der :KK53:

Sıcağı sıcağına diyorsun? :KK9:

Sonra ortalıklarda SEVGİLİ katilim diyerek dolaşırız :KK9:

Olabilir aslında, ama benim eşim bana sevgililer gününde hiç hediye almıyorki, öyle birinden koli gelince noooluyo yaa der :KK53:

olsun almasın benim eşimde biz sevgili değiliz diyor, söylediğin gibi sevgili katilimden geldi deriz :)

Bu arada martta hem kadınlar günü olduğu gibi, benim de doğum günüm var. Bunu da değerlendirebiliriz yani, istiyorum işte :KK52:

X