2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Bugun sonunda aldim hediyelerimi ama daha paketleme islemini yapmadim. Cok zor ya hediye almak. :) daha tamamlamadim kirmizi kulot kaldi bi tek :)

Tebrikler canim

evet duygusallastımm valla.Gözlerim doldu kartımı okuyunca

paketlerin bence cok sekerler canım.Hepsi aynı renk düzenli duruyorlar.Elinden geleni yapmssın uzulme .)

Gülşencim ellerine sağlık çok begendim yazını tebrik ederim.'' Onemlı olan kırılgan kaplerıne usulca dokunmaktır,gerisi teferruat .. ''
çok duygusallaşmışsın belli ben bile etkılendım yazdıklarından

rosam ellerine sağlık çorlu seninle gurur duyuyor

katilim bana whatsapptan yazdıııı bu akşam o kadar şaşırıp mutlu oldum kii
kıyamamış bana yarın kargoya vercekmiş hediyelerimi
kesesine bereket, yüreğine sağlık

Tatlışımmm teşekkür ederim Konu başlığı 'Kadınlar ne ister?' idi

Eveeeeet, nihayet bilgisayar başına düzgün bi şekilde geçebildiiiimmm. Ama bugün dayanamayıp erkenden uyuyabilirim. O kadar yoruldum ki... Hatta tam anlamıyla daha şimdi oturabildim, çok yoruldu bugün bebişim de. Hediyelerimi paketlerken bile çok yoruldum

Sultanemmmmm, canımmmmm... Nihayet eşim de gördü hediyeciklerimi ve şimdi rahatça yorum yazabilirim. Eşim çok şaşırdı, bu ne bu kadar çok şey almış dedi önce Sonra kırmızı donu görünce 'Böyle şeyler alınır mı?' dedi, öldüm gülmekten Çekilişin kuralı o dedim ben de Kuzum benimmm, daha önce de söyledim, şimdi de söylüyorum; minicik bir hediye ve o mektubun bile yeterdi bana. O kadar mutlu oldum ki Hatta günler önce bana whatsapptan yazdığın ilk mesaj bile çok mutlu olmama yetti Burada muhabbet ettiğim ve en önemlisi de ilgili bir katilim vardı çünkü. Bir de ben teslim alaydım iyiydi ama olsun. Sen olduğunu öğrendim sonuçta, bu çok önemliydi Gerçekten de yakınmışız, Bursadaymışsın. Atlayıp gelsene bi gün buraya, gerçekten bak Hem sen niye vermedin bakayım adres bilgini bana hııı?

Arkadaşlar Msj kotam doldu bugünlük
Evhamli ya hediye alacak arkadaş hangi kargoyla göndereceğini bana bildirsin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…