2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kızlar katilim hediyelerini gönderdi çok mutlud gizem 7 canım benim canım çok teşekkür ederim
topiğe yükledim resimleri:KK52:

beğenmene cok sevındım canım benımm :KK16: musmutlu gunlerde kullanırsın ınsallah.bende senın gıbı ceyızıme sabırsızlıkla kullanılmak uzreye koydum hepsnii .) cıkolatalar cok lezzetlıydı gercektende bende almıstım kendıme bı tane :KK9: senin mutlu oldugunu gormek herseye degdii :KK16:

burasıda buzz gıbı ama yagmasın kar buraya yaa.yollar kapanır falan sınavım var beniim .)
Kızlar katilim hediyelerini gönderdi çok mutlud gizem 7 canım benim canım çok teşekkür ederim
topiğe yükledim resimleri:KK52:

Bembeyaz oldu burası :)

Son düzenleme:
bizde kızımla beraber kurbanımın hediyelerini ufak ufak paketlemeye başladık meleğimde benim gibi mutlu ve heyecanlı olacak ki paketlemeyi bitirene kadar tekme yedik durmadan :KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9:

kızceleriiiiim kurbanımın hedıyesını bugun yola cıktı yarın elınde olacakmıs bı terslık olmazsa :KK1:

bizde kızımla beraber kurbanımın hediyelerini ufak ufak paketlemeye başladık meleğimde benim gibi mutlu ve heyecanlı olacak ki paketlemeyi bitirene kadar tekme yedik durmadan :KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9:
ne güzellll :KK16::KK16::KK16: ama sen yine de fazla yorma şekerim kendini....
kızceleriiiiim kurbanımın hedıyesını bugun yola cıktı yarın elınde olacakmıs bı terslık olmazsa :KK1:

yaşasınnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: yarın yeni hediyeler görcezzzzzzzz

ne güzel yavaş yavaş hediyelerine kavuşuyor herkes :KK16::KK16: çok özendim şimdi :KK16: katilim ne alemde hediyelerim bak meraktan çatlicam burda haaa :KK53:

Ben de hediyeleri hazirlayan ama kargoya veremeyenlerdenim yogunluk nedeniyle bi iki gune halledicem zaten cok yakiniz hemen gider uzun surmez de bu resimlerin yuklendigi topigin linkini verseniz de bi baksak merak ettim de :-D

evet canım umarım begenır kurbanım ve umarım sapasaglam gıder hersey :KK1: paketleme konusunda becerksız kaldım ama ben :KK43:

canım ya paketlemeye o kadar takma eminim ki mevcut imkanlarla elinden geleni yapmaya çalışıyordur herkes önemli olan sevgiyle hazırlanması ve iki satır içten yazılmış mektup bulunması :KK16:

canım ya paketlemeye o kadar takma eminim ki mevcut imkanlarla elinden geleni yapmaya çalışıyordur herkes önemli olan sevgiyle hazırlanması ve iki satır içten yazılmış mektup bulunması :KK16:

kesnlikle öyle canım büyük bi içtenlikle yazdm mektubu ve hedyelerıme anlam katmaya ozen gsterdım azda olsa :KK16: en gzeli bu zaten ama benim katilim hala ortada yok hedyelerm ne zaman gelecek benım :KK53:

yaa iyi fikir aslında:KK34: bundan sonra katılırsam çekilişe ben de acele etmicem paket yapımında herkesten fikir alabilirim böylece :KK1:

Ben zaten hediyeleri almadan gecen sene ki hediyelerin bulundugu bi sayfa vardi ordan bakip fikir edindim ama bu senekileri de merak ettim yani :)

kesnlikle öyle canım büyük bi içtenlikle yazdm mektubu ve hedyelerıme anlam katmaya ozen gsterdım azda olsa :KK16: en gzeli bu zaten ama benim katilim hala ortada yok hedyelerm ne zaman gelecek benım :KK53:

Eminim çok güzel olmuştur emek olan her şey güzeldir canım benim :)

Roselada, yazını okudum çok güzel olmuş.Kalemine, yüreğine sağlık.:KK42:

Kargomu sorgulattım gidiş yerine varmış ama teslim alınmamış:KK53:

X