2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

mavi ambalaj benim eski çekilşimden kurbanıma yaptıgım kutu
senin katilin alangu birde ben katilimi alangu sanmıştım
çok safım çok

Bu çekiliş sonuçalrı ne zaman belli oluyo bir de kim kime yolluyor nasıl biliyroz
ilk defa katılıyorum da
bilgi?

benim kargom %40 indirimli geldi bu arada barokart var bizde yurtiçi kargo bize o kadar indirim yapıyo

Nerelerdeydin sen yaa

Ay perişanım kızlar mesleki bir yetki, lisans belgesi sınavım var. Harıl harıl ona çalışıyordum ki, ''eeeah yetti bee'' deyip mola aldım kendime. Yetmedi bendeki gösterim düzenine göre 145 sayfa okudum kaçırmamış olmak için hepinizi 145 tane görüyorum artık

Canım katilim benim, profilimden çıkartamazdım seni konularım sebepli çok ziyaret alıyorum ama amanyaa ve seni yan yana profil ziyaretçisi görünce ahaa işte dedim

mavi ambalaj benim eski çekilşimden kurbanıma yaptıgım kutu
senin katilin alangu birde ben katilimi alangu sanmıştım
çok safım çok

Herkes kayboldu yine. Ben de kahvaltı edeyim bari. Ölüyorum açlıktaaaaaaan

Afiyet olsun

Bu arada tüm mesajları okuduğum için çoğunuzu tanıdım. Anne adayları var aramızda, hepinizin sağlıkla mutlulukla yavrularınızı kucağınıza almanızı diliyorum. Bir sevgilim bile yok ama nasip işi bu işler dimi darısı acilen başıma

Son düzenleme:
Günaydın güzelliklerrrrrrrrrrrr:)

Kahvaltı yapıp mektubuma yoğunlaşmak istiyorum bugün kargoya vericem inşallah. Sevgili katilim geç verme lütfen çatlatma beni artık

hala hediye paketi seçemedim yaaahediye alırken bile bukadar çok zorlanmamıştım
şimdi son kalan kırtasiyeye gidicem eğer ordada bulamassam kurbanım özür diliyetrek artık süpermanli kaplarla paketlemek zorunda kalacağımmm
fazla paketi olan varsa bana gönderebilirmiii acabaaa

kızlar hediyelerim hazır hatta paketledim bile kargoyuda aradım gelip alacaklar ay çok heycanladım inşallah beğenir kurbanım
paket resimlerini yükleyim mi kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…