2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

merhaba güzeller herkes kaçmış bi tarafa herkesin işi var galiba benim de vaaar bir ton ütü yapılacak ve tabiki ben yapıcam :111:
bu gün nihayet kurbanımın kolisi hazır ve nazır bir şekide kargoya verilmeyi bekliyor.heyecan dorukta hafta içi herkesin ipliği pazara çıkacak ben gidiyorum ütü yapmaya

bütün işleri bitirdimmm güzeel bi duş sonra da yemek ohh miss geldim sonunda o dediğiniz ankete bende oy verdim ama anlayamadım biz verebiliyor muyuz veremiyor muyuz

bende gittim karda kışta yan dükkandaki kırtasiyeye ordan güzel bir kap aldım kolimi kaplıcam sonra pazartesi günüde çiçekciden tül alıp sarıcam

bekledim bekledim gidiyorum şimdi kimse gelmiyo zaten bende kitap okumaya gidiyorum

oylama da sadece topik sahibinin oyu geçersiz şekerimm biizm oylarımız görünüyor..kızlar ne durumdasınız..hazırlıklar nasıl gidiyor hediyelerimin bir kısmını aldım netten hediye paketlerine bakıyorumm meraklıyım süslü püslü paketlere amaa becerebilirmiyim bilemiyorum inşaallah istediğim gibi olur yavaş yavaş tammalayacağım paketlerimi bakalımm hafta sonunda gönderebilirim ya da sevgili kurbanım a sürpriz yapabilirimm..

bende cok onceden gordum oylamıstımm .))

bugun pek keyfım yok benım.ders calısmayada artık yarın baslarım.tabii moralim yerınde olursa :S her ay olunan malum seyden oldum zaten belim flan agrıyor bide yetmezmıs gıb

benim sadece kolim ve kırmızı donum kaldı kırmızı donu alayım kolimi güzelce paketlicem

Ben geldim kızlar hediyelerim hazır paketlenmiş haldeler ama süsleyemedim pek yarın onunla uğraşcam biraz neler yapabilirim diye. Mektubumu da yazıp kargo yolunu tutacak :)

hosgeldiin canımm.bu hafta cok gzl olsun ıstıyorum.ders calısma haftam bu hafta ama olsun.ınsallah cok guzel bır hafta olurr
bnmde kargom en gec carsamba kurbanımın elinndee
Ben geldim kızlar hediyelerim hazır paketlenmiş haldeler ama süsleyemedim pek yarın onunla uğraşcam biraz neler yapabilirim diye. Mektubumu da yazıp kargo yolunu tutacak :)

hosgeldiin canımm.bu hafta cok gzl olsun ıstıyorum.ders calısma haftam bu hafta ama olsun.ınsallah cok guzel bır hafta olurr
bnmde kargom en gec carsamba kurbanımın elinndee

Hoşbulduk canım:) Aman kötü olaylardan negatif enerjiden koru kendini olumsuz düşünme sakın sıkı sıkı çalış derslerini:) Haftasonuki sınava mı hazırlanıyosun ?

Ya bu hafta katiller kendilerini açıklasa olma mı ya

evet canım haftasonuki sınav aöf.ınsallah verırım hepsını.

zaten carsamba en gec belli olur herkes acıklarrr .))

evet canım haftasonuki sınav aöf.ınsallah verırım hepsını.

zaten carsamba en gec belli olur herkes acıklarrr .))

Anladım canım inşallah verir kurtulursun:26: Benimki de girecek ama daha çalışmadı nasıl olacak bakalım

Kargo gelene kadar geranio eve mahkum o zaman. Bide gelir evde olmam ne yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…