2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

msjda kendimi tanıttım işte başka bişi yapmadım
nese yaa zaten biz topğimdeki kızlarla hediyeleşecektik no problem

Ekim gibi isimlerimizi söyledik kasımın sonunda çekiliş oldu çekiliş olmadan önce buraya bildirmen gerekiyodu katılacağını canım. Bi daha ki sefere artık.

Bana mı yoksa bana mııııııııııı

grip oldumm kulağım ağrıyorr çok fena hastayımm.. Burnuma dokunamıyorumda offf off amelıyatlıyken grip olmak çok kotuu:2::2::2:

Çok geçmiş olsun canım ah o grip bitirdi beni kaç gündür:/ Senin durum daha da fena hemencicik atlatırsın inşallah...

Hediyelerimi süslüyorum istediğim gibi olmadı ama soğuktan gidemedim büyük kırtasiyelere burdakilere daha yılbaşı süsleri gelmemiş şaşırdım :/ Kurbanım beğen ama nolur üzülürüm yoksa:/

Tamam beğeneceğim, söz

saol canım benım bi geçse zaten.

İşte bu kadar :) Kargo gelecek birazdan çarşambaya kadar elinde olur sevgili kurbanım

Dediğim gibi süsleme hiç istediğim gibi olmadı içindekiler mutlu eder inşallah kurbanımı:)

Son düzenleme:

aa öyle deme cnm çok güzel olmuşyaz olsa gezeceğimiz yer çok havalar geç kararıyor ama kışın öyle mi patron gelse izin alıp çıkacam bende ama geleceği yok heralde kurbanıma bir iki şey daha almak istiyorum ben

Ama ama siz çok güzel paketlemişsiniz ben çalışıyorum kargo sipariş derken herşeyimi aldım ama oaketlerim güzel olmadıen iyisi tekrar paket etmek
Kızlar çok güzel yapmışsınız yaaa ellerinize saglık
Kurbanlarınız ve ben çok şanslıyım benim kurbanımında mutlu olması lazım en iyisi ben işime bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…