2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ınsallah canım.senınkıde verır umarım..

ben salı gunu bı ara cıkıcam ama evde ınsan var yani .)) her turlu alırlarr
Anladım canım inşallah verir kurtulursun:26: Benimki de girecek ama daha çalışmadı nasıl olacak bakalım:KK30:

Kargo gelene kadar geranio eve mahkum o zaman. Bide gelir evde olmam ne yaparım :KK53::KK53:

:KK43:En son benmi kaldım ne ama herşeyim tamam inşallah bende kargomu yarın teslim ediyorum arkadaşlar.:KK76:

hediyelerimi almayı bitirirnce ben de paketleyip göndercemm.haftasonundan önce göndermeyi düşünmüyorum çünkü eline hemen ulaşmasını istemiyorumm.. heyecanı kalmıyor o zaman:KK52::KK52::KK52:

Selam kızlar.Kırmızı don almadım ben:KK17: Bir de mektup işini sona bıraktığım için malum kırtasiye de kapalı güzel bir mektup kağıdı alma şansım olmadı kusura bakmasın artık kurbanım ama diğer herşey hazır inşaallah yarın kargoya vereceğiz:KK55:

Son düzenleme:
:KK9:Şimdi burada ''hediyelerimi geç gönderip heyecan yaptıracağım'' diyen arkadaşlar dikkat edin size hediye gönderecek arkadaşlar bunu görüp atak yapmasın, gözünüz yolda kargo beklersiniz sonra:KK1::KK1:

Sevgili katilim günaydın, bu sana mektubumdan önceki ilk satırlarım:KK9:
Umarım bana darılmadın, mesleki bir yeterlilik lisans sınavına hazırlanıyorum kafamı kaldıramıyorum :KK5:28-29 aralıkta sınavım ama aklım sende bariz çatlıyorum meraktan. Azıcık ip ucu vermez misin bana?:KK54:

Sevgili kurbanım sana geleyim cicilerin hazır bir çoğunu paketledim aklımda olan bir iki bişi daha var onları en geç 2 gün içinde halledeceğim:KK54:

Son düzenleme:
günaydın kızlar soğuk bir kış gününden merhaba pazartesi günlerini sevmiyorum işte hafta sonu oh mis gibi evimde ailemle oturuyorduk ne güzel çay çorba içiyorduk şimdi ise işlerle boğuşmak zorundayım işleri geçtim kurumumdaki riyakar sahtekar iki yüzlü insanlarla uğraşıcam:KK53:

günaydın kızlar soğuk bir kış gününden merhaba pazartesi günlerini sevmiyorum işte hafta sonu oh mis gibi evimde ailemle oturuyorduk ne güzel çay çorba içiyorduk şimdi ise işlerle boğuşmak zorundayım işleri geçtim kurumumdaki riyakar sahtekar iki yüzlü insanlarla uğraşıcam:KK53:

o iki yüzlülerden her yerde var boşver umursama sende
aileyle çocuklarla sıcacık evde olmak harikaydı

herkese günaydınn benden. sabah sabah heyecanlı başladım gune otobuste yaşlı bi amca kotuleştii yine butun iş bana kaldı. hep benım başıma boyle şeyler geliyor yaaaa...................:2::2::2:

günaydın kızlar ben sabah kurbanımın hediyelerini kargoya verdim yarın elinde olur inşallah :)

günaydınlarrrrr :KK16:
c.tesi hedayelerimi kargoya verdim bugün dağıtıma çıkacakmış yarın büyük ihtimal elinde olur kurbanımın :KK16:

İzmirin dağlarında çiçekler açar :KK24::KK24: izmirin dağlarında çiçekler açar :KK24:
nerdesin İzmirli kurbanım yaa :KK53: niye beni merak etmiyorsun hiç aşk olsun sana izmire geliyo mu sesim :KK52::KK52::KK52:

Benim o ben:KK16::21::KK1:

verdm aslnda bekar dyorum sadce bska ipucu yok:KK24:

Yoksa ben miyim, :KK3::KK1:

Bak yaa hani takip etmiştin :KK1:

Benim kurbanım bekar ama nerede oturduğunu söylemeeeem :KK53:

Bekarım ben :KK9:

bu gün hediyelerimin eksiklerini tamamlayıp kutuya koydum hala kırmızı don yok ama kargoya vermeden önce onu da alacağım az kaldı :KK16: inşallah beğenir kurbanım gerçi hiç merak etmiyor ama :KK51: ben üzerime düşeni en iyi şekilde yapmaya çalıştım valla :KK54:

Eki Görüntüle 885771 Eki Görüntüle 885772

Benim bunlar benim, saatlerdir dedektiflik yapıyorum konuda :KK9:

bnim katilimden ricam pazartesi yollasın hediyelerimi:KK9::KK9:bana uzaksan anca elimde olur zira hafta içi izmir de olamayabilirm:KK31::KK31:
ben kurbanımınkini allahtan bir mani gelmezse pazartesi çıkaracağım bana yakın olduğu için eline hemen ulaşır:KK16::KK16:
İzmir, ben olabilir miyim acaba? :KK9:

rica ederim bebeğim :KK16: benim hediyelerim İzmire gidecek ama sen izmirde miydin???
Beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiim o :KK9::KK9:

benim kurbancıkım çook şanslı bu gün instagramdan profiline baktım da deniz kabuklarını sevdiğini öğrendim kendi ellerimle ona bu kutuyu süsledim :KK16: içine de kırmızısını koyacağım alır almaz :KK34:
Eki Görüntüle 885895

İnstagram, deniz kabukları benim o ben:KK9:

merhaba kızlaaar :KK3: ben yokken bu kadar çok yazmayın yaaa oku oku bitiremiyrum yada biri özet geçsin :KK1:
bende alışverişten geliyorum nihayet kırmızı donu buldum :KK16: dayanamadım bi de mavi aldım çok şekerr :KK16: hatta daha da dayanamadım anahtarlık,ayna ,bi de cam biblo kedi aldım çok cici :KK16: ama kurbanımdan hala ses yok o beni merak edeceğine ben onu merak eder oldum :18:

Mavide girdi işin içine, kesin benim ben :KK9:

kendi toğiğimde geçen sene çekiliş yapmıştım kızlar kurbanıma böyle bir paket hazırladım kendi emeğimdi:KK49:
Eki Görüntüle 886839 Eki Görüntüle 886839 Eki Görüntüle 886840
Derken mavi ambalaj saatlerdir üşenmeden okuduğum 145 sayfayı, katilimi buldum sanışlarımı tepe takla eder:KK53:
Bir geldim pir geldim bulacağım seni sevgili katilim, yoğunlukla alangu senin olduğunu düşünüyorum :KK52:
Kızlar beni parçalamadan kendi topiğimdeki soruları cevaplayayım bu arada :KK9:

Son düzenleme:
günaydınnnn... herkesee güzel bi hafta diliyorum.bu gün hediyeleri kargoya vereceğim :KK49: daha fazla bekletmek istemiyorum kurbanımı :KK53:

Benim o ben:KK16::21::KK1:

Yoksa ben miyim, :KK3::KK1:

Bekarım ben :KK9:

Benim bunlar benim, saatlerdir dedektiflik yapıyorum konuda :KK9:

İzmir, ben olabilir miyim acaba? :KK9:

Beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiim o :KK9::KK9:

İnstagram, deniz kabukları benim o ben:KK9:

Mavide girdi işin içine, kesin benim ben :KK9:

Derken mavi ambalaj saatlerdir üşenmeden okuduğum 145 sayfayı, katilimi buldum sanışlarımı tepe takla eder:KK53:
Bir geldim pir geldim bulacağım seni sevgili katilim, yoğunlukla alangu senin olduğunu düşünüyorum :KK52:
Kızlar beni parçalamadan kendi topiğimdeki soruları cevaplayayım bu arada :KK9:

bilemiyorum canım belki de benimdirrr belki de değilimdir kim bilir :KK49: valla benim de bi katil tahminim var artık sona gelindiğine göre bende açıklıyorum o zaman benim katilim benceee Cİtol !!! şok şok şok!!! görücez bakalım tahminler doğru çıkacak mı :KK52:

Son düzenleme:
Ayyy yerim seni ben. Yakınlarda olsan uçar gelirdim valla :KK16:

Valla bebişimiz de gerçekten kızsa babamızın işi var. Çok kokoş yaparım ben onu :KK9:

canım beniimmmm hayırlısı olsunnn :KK52: ben de ilerde bebeğim olursa kızım olsun çok istiyorum :KK69:
sağlıcakla al kucağına inşallah :KK16:

o iki yüzlülerden her yerde var boşver umursama sende
aileyle çocuklarla sıcacık evde olmak harikaydı

ihityacım olmasa inanın asla çalışmam ev hanımı olurum koyarım çayımı temizlerim evimi çoluk çocuk annaanne babaanne otururz bir güzel gerçekten iş yerinde çok yıprandım çok:26:

X