2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Mola verdiğin iyi olmuş. Biz de seni merak ediyorduk canım

Evet canım darısı senin başına ve önce inşallah kısa zaman içerisinde hayırlı bir sevgili bulursun

Mola verdiğin iyi olmuş. Biz de seni merak ediyorduk canım

Evet canım darısı senin başına ve önce inşallah kısa zaman içerisinde hayırlı bir sevgili bulursun
Amin inşallah artık kıracağım şeytanın bacağını çok kararlıyım. Evrene gereken enerjileri yolladım

Arkadaşlar merhaba,
Kargo şirketinden aradılar kargomm gelmiş daha elime ulaşmadı ama adını bildiğim için Melindadan geldiğini öğrenmiş bulunuyorumm ayyyy çok heyecan yaptımmm kendisini sevdiğim arkadaşlardan olduğu içinde ayrı bir mutlu oldummmmm

inşallah açınca da beğenirsin canım benim

Neyseki benim hediyemin sevmediğim birinden gelme ihtimali yok Sevmediğim biri yok ne de olsa

Ben ne zaman yollasam acaba hediyeciklerimi. Böyle bekledikçe bi şeyler daha ekleyesim geliyo

benim hediyem nerde katilim

kurbanım cmtsi günü çarşıya inemedim bir kaç eksiğini tamamlayamadımbugün yollayacaktım oysa hediyelerini

Sağ-salim teslim ettik kargoya şükür Çikolatalar da yenmeden konuldu artık Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun yeni heyecan.Şimdiki süreç daha heyecanlı bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…