2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

iyiyim bende canım gene akşam ettik bugunde .)

bende vercektım kargoya benım guzel biricik kırmızı kutumu adam 17 tl dedi.bende vermedim yani.cok uçuk bir para kargo için.Sevgili kurbancıgım merak etmesın ama en gec carsamba elinde olacak

sen dedin die actım whatsapp ı calısıyo tatlım noldu .)
Aslında boş olmamam gerekiyo yarın kursum var hiç çalışmadım hoca kafamı kırayacak:18::18:

tabi kargocu aldı çok şaşırdı ilk önce sanırım böyle verince fiyat artıyormuş ama olsun ben yinede istiyorum dedim verdim kargoya

whatsapp'ınız calışıo mu kızlar

bekliyorum tatlımmm

tünaydınlarrr....

bu akşam yemeğe misafirim var. fazla giremem muhtemelen.

bu hafta içinde muhtemelen herkes katilini öğrenecek.... meraklardayımmmmmmmmmmmmm

günaydınnn kızlarrr musmutlu pazarlar olsunnn inşallah.nasılsınızz??

geliyor tatlım bekle hediyelerinii

evet bu hafta herkes öğrenecek çok heyecanlı .)
bekliyorum tatlımmm

tünaydınlarrr....

bu akşam yemeğe misafirim var. fazla giremem muhtemelen.

bu hafta içinde muhtemelen herkes katilini öğrenecek.... meraklardayımmmmmmmmmmmmm

günaydınnn kızlarrr musmutlu pazarlar olsunnn inşallah.nasılsınızz??

geliyor tatlım bekle hediyelerinii

evet bu hafta herkes öğrenecek çok heyecanlı .)

Tatlım benim günaydın, hatta tünaydın

Ben güne yine baş ağrısıyla başladım. O yüzden gün içinde yarım saat kadar uyumam lazım. Ama daha çalışmam gereken derslerim ve kurbancıkıma yazmam gereken mektubum var. Şimdi hemen mektup işine girişeyim ki ders çalışmaya vakit kalsın...

benmde calısmam gereken dersım var .s gun ıcınde bende calısayım bıraz .) hadi bakalım herkese işee .))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…