2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Valla canım ben Edebiyat okuyorum, üstelik yeni, 3 yıllık bir bölüm olmasına rağmen ben bir sürü soru buluyorum. Çok çıkıyor valla. Garantisini verebilirim Hatta o yüzden önerdim :)
Yeni bölüm olduğu için edebiyat soruları öyle olabilir ama sosyolojide ben battım bu yüzden bıraktım..

kendi toğiğimde geçen sene çekiliş yapmıştım kızlar kurbanıma böyle bir paket hazırladım kendi emeğimdi

ya bu gün herkes aof sınavlarına hazırlanıyor galiba püfffffff :100: nerde herkes

Yeni bölüm olduğu için edebiyat soruları öyle olabilir ama sosyolojide ben battım bu yüzden bıraktım..

Tatlım arkadaşlarım işletmede okuyorlar ve çıktı sorular. Sonuçta adamlar ne soracak? Tamam kredili sisteme geçildi ama netice itibariyle konular yine aynı, o yüzden yine aynı sorulardan da çok çıkıyor. Yalnız soru çalışırken ezberlemek değil de, önce soruyu, sonra yanlış cevapları ve en son da doğru cevabı çalışmak gerek. Yani soruyu ezberlemek değil öğrenmek. Çünkü çoğu zaman aynı soruyu ya şıklarını değiştirerek, ya da soru kısmını(mesela hangisi doğrudur diye sormak yerine hangisi yanlıştır, diye sormak gibi) değiştirerek soruyorlar.

Misafirlerimi yolcu ettim geldim ben de.Oğlum erken uyursa bugün,uyumazsa yarın mektubumu da yazıp hazır edeceğim kutu sıkıntısı bende de var ama Ptt de poşet var hallederler belki.Hööfff bir an önce alsaydı heedaaayelerimi arkadişim içim rahat edecek
Katilimden de ses-seda yok sağolsun

Sabah A101 e gitmiştim. Bi baktım mal gelmiş, her yer koli. Bi tanesini gözüme kestirdim ve istedim valla napayım

Son düzenleme:
bende burdayımmmm....

bugün öğleden sonra elektrikler bi kesildi az önce geldi.... mum ışığında yemek hazırladım ve de yedik... pek bi romantikiz canım

sonra da donmayalım diye kv ye gittik. yaşasın soba dedim bugün (((

hoşgeldiin bebeğiim nasılsınn

İyiyim canım benim sen nasılsın :)

Eskiden elektrikler kesildiğinde mumları yakar katalitik sobayla ısınırdık. Normalde bir arada oturmayız pek herkesin işi olur o zaman ısınmak için mecbur otururduk hep beraber sobanın çevresinde çok güzeldi ya :)

biz başka türlü ısınmayı denedik, işe yarıyoooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…