2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

aa sendemı gırceksın canım.aöf bitsinde onada sıra gelcek ınsallah subattan sonra :S
kpss ye çalışacak olan arkadaşlar azcık birbirimizi gaza getirelim lütfeeen gerekirse kavga döğüş ders başına oturtalım birbirimizi tembellik yok artık biri beni durdursunnnnnnn

sabah işe gelirken hediyelerimin 1 parçasını daha aldım, çikolata işini de hallettim mi pazartesi kargoya verebilirim :) kurbanım inşallah beğenir

AÖF sınavlarına girecek kızlar, hiç ders çalışamıyorsanız geçmiş yılların sorularına oturup çalışın. Her dersten en az 8-10 sorunun birebir çıktığını göreceksiniz

Bir de her ünitenin sonundaki soruları ezberleyin

Son düzenleme:

2 sene once oylydi ama sinav sistemi dgsti knular ve drslerde dgsti bu yuzdn artk ayni sorular ckmyo maalsef cnim

2 sene once oylydi ama sinav sistemi dgsti knular ve drslerde dgsti bu yuzdn artk ayni sorular ckmyo maalsef cnim

Valla canım ben Edebiyat okuyorum, üstelik yeni, 3 yıllık bir bölüm olmasına rağmen ben bir sürü soru buluyorum. Çok çıkıyor valla. Garantisini verebilirim Hatta o yüzden önerdim :)

Son düzenleme:
Valla canım ben Edebiyat okuyorum, üstelik yeni, 3 yıllık bir bölüm olmasına rağmen ben bir sürü soru buluyorum. Çok çıkıyor valla. Garantisini verebilirim Hatta o yüzden önerdim :)

hadi ya kitap tavsiyen varmi smdi cikmiş sorular kitapcigi yok ya muratin sorulari cok oluyo bende iktisat 4.snftaym da

hadi ya kitap tavsiyen varmi smdi cikmiş sorular kitapcigi yok ya muratin sorulari cok oluyo bende iktisat 4.snftaym da

Valla geçen yıl sadece Osmanlıcada bile 6 tane falan soru çıkmıştı. Bazı derslerde 10 tane falan çıktı. Çok işime yaradı yalan yok. Yüz aldığım derslerim bile var :) Tabi hem kitapları okudum, hem soru çalıştım ben. Bir de Karacan yayınlarının tam isabetli sorular diye kitabı var, ondan da faydalandım canım.

Yalnız KPSS'ye gireceklere Karacan yayınlarının konu anlatımlı kitaplarını %100 öneririm

Son düzenleme:
Selam kızlar

Hediyelerim hazır bitirebildim çok şükür:) Şekerlemelerimi aldım çikolatam kaldı sadece onu da alıp pazartesi kargoya verebilirim :))

Sevgili kurbanım sana çok güzel ciciler aldım birtek kırmızı çamaşırın ve çikolataların kaldı Pazartesi vericem kargoya

cok sıkılıyorum kıtabı okurken uykum gelıo ./ bakalım bu hafta baya calısmayı dusunyorum cumrtesı sınav var.kpss icinde yargının almıstım konu anlatımı ama daha calısmak nasıp olmadı subattan sonra bakıcam ınsallah onada.paso sınav ya bıktım valla
derrs calışmak filan hiiç canım istemiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…