2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben yargının özet kitabını aldım ona bakcam inşallah biraz biraz calışmıştım ama unuttum gitti tabi hepsini... muhasebede sorun yok bnm ztn muhaseebe bitirdim de bazı dersleri hiç mi hiç sevmedimm..

çapraz atış yapmayı öneriyolar her şıktan 4 tane olması gerekiyomuş ona göre salla bak sallıcaksan

yanlıs dgruyu goturmuyor dımı.20 mi soru mu var her dersten .)

ama kpss olmassa bu sene 2 yıl sonra yapılacak olan kpss ye lisanstan girmek zorunda kalırsın.. oda cok cok zor. haberin olsun. bu sene iyi bi puan alamassan en azından 1 dönem uzat mezun olmaa kii önlisanstan gir sınava.

bunu uzatırsam gec mezun olurum.ıkısını bır yurutmeye calısrıım artık.en az bı 70 alsam bana yeter bakalım ya off :S ne zor hayat ya hale bak
ama kpss olmassa bu sene 2 yıl sonra yapılacak olan kpss ye lisanstan girmek zorunda kalırsın.. oda cok cok zor. haberin olsun. bu sene iyi bi puan alamassan en azından 1 dönem uzat mezun olmaa kii önlisanstan gir sınava.

bunu uzatırsam gec mezun olurum.ıkısını bır yurutmeye calısrıım artık.en az bı 70 alsam bana yeter bakalım ya off :S ne zor hayat ya hale bak

gerçekten cok zor...

özel sektörü ztn saymıyorum.. sömürü gibi. toplamda 2 ay kadar calıştım ömrüm boyunca hiçte iyi bişile karşılaşmadım.

memur olmakta bi okadar zor..

offf memur olabılsem oldukca rahatlarım heralde.ozel sektorun kaprısıyla ugrasmam en azından.saatlerımde bellı olur.ıyı olurdu.bakalım belkı olur kısmet...
gerçekten cok zor...

özel sektörü ztn saymıyorum.. sömürü gibi. toplamda 2 ay kadar calıştım ömrüm boyunca hiçte iyi bişile karşılaşmadım.

memur olmakta bi okadar zor..

kızlar bende şimdi bakkala gidiyorum koli bulucam boş koli görüşmek üzere hepinize tahminin salı yada çarşmaba günü hediyelerim teslim edilicek ben bizzat eline vericeğim hem tanışmış olucaz

merhaba kızlaaar ben yokken bu kadar çok yazmayın yaaa oku oku bitiremiyrum yada biri özet geçsin
bende alışverişten geliyorum nihayet kırmızı donu buldum dayanamadım bi de mavi aldım çok şekerr hatta daha da dayanamadım anahtarlık,ayna ,bi de cam biblo kedi aldım çok cici ama kurbanımdan hala ses yok o beni merak edeceğine ben onu merak eder oldum :18:

kpss ye çalışacak olan arkadaşlar azcık birbirimizi gaza getirelim lütfeeen gerekirse kavga döğüş ders başına oturtalım birbirimizi tembellik yok artık biri beni durdursunnnnnnn

kpss ye çalışacak olan arkadaşlar azcık birbirimizi gaza getirelim lütfeeen gerekirse kavga döğüş ders başına oturtalım birbirimizi tembellik yok artık biri beni durdursunnnnnnn

kediiciikk mii bayılırım kedilere köpeklere tüm hayvanlara.. teşekkür ederim zahmet etmişssn

kpss evet onada sıra gelecek inş.
haftaya sınavlarım var amaaa bakışıyoruz kitaplarla şimdilik..

cnim kaldgn drsleri bdahaki sene guz doneminde alablrsn yda bu sene snunda but yaparlarsa o zman verirsn bde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…