2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ya bu soğukda nası herkes çıkıpta almış bi ben üşengeç heralde
anam yeni katilim sen olabilirmisin aceppp
kurbanımda beğenir inşallahhhvalla çok soğuk birde doğuruyordum valla yoldaaadolan dolan tam 3 saat dolanmışım inanmassınız bu arada birde kendime gecelik almıstım dogum için oda olmadı ıyımı bırazdan tekrar gıdecm degıstırmeye
uykucu seniii öğle oldu.....mantı seven buyurrrrrsunnnnnnnnn
geliyorummmmm

bakcam şimdikkk bendeee
cnm mesela birşeyi çok severim demiş ama süs eşyası kullanmam demiş bende o sevdiği şeyin biblosu aldımartık daha fazla açıklama yapmayacağım
ben süs eşyasına bayılırım yazmıştım elendinnnn
neyse ki tostu herkes hemen yapabilir hiç düşünemedim valla
evet ben yapabiliyorum mesela

bazen evde olanlara imreniyorum, evde olunca da sıkılıyorum var ben de biraz :)

supermıss anne ogul .)) bende ıyı olmaya calısıyorum ıste

benimkinde yanlış hatırlamıyorsam arka cebi var benim içinde cep oması çok önemli zira telefonumu yanımda taşımazsam kaybediyorum

ben herşeyde kesin ilk once cebı varmı diye bakıyorum. Telefon kullanmıyorum pekde ama elimi sokacak bi yer olmalı yururken ..

telefona bağımlı değilsen çok iyi ben resmen bağımlı oldum maiilerimi falanda kontrol ediyorum mecburen kullanıyorum

eve gidince teknolojiyle bağım kopuyor. Bi lumıa telefonum vardı 3 ayda 3 kere servise gitti şuanda serviste sinirlendim almıyorum dedim yedek telf gondermişler hattı taktım ama çekmecede duruyor. Arayan soranımda yok:2: çok rahat birşey telin olmaması

ay ne güzel valla benimde arayan soranım pek olmuyor sadece kardeşlerimle kuzenlerimle görüşüyorum ama iş yerinde çok lazım oluyor şirket içinde watsup kullanıyoruz

ay ne güzel valla benimde arayan soranım pek olmuyor sadece kardeşlerimle kuzenlerimle görüşüyorum ama iş yerinde çok lazım oluyor şirket içinde watsup kullanıyoruz

işyerimde benim tablet var ordan maillere cvp veriyorum. Kadınlar kulubu açılmıyor tablette nedense.bende gizlice işyerinin bilgisayarından giriyorumm şiiişşşttt

kızlar ben bunu yazmada geç kaldım biraz ama katilim bu yazımı okursan ve daha bişi almadıysan ya da eksiklerin varsa bana kitap al okumak için hiç kitabım kalmadıhatta sadece kitap alsan çok hora geçer ama aldıysan hiç sıkma kendini ne alırsan başım üstüne
not: kitap alacaksan eski kitapçılardan da alabilirsin benim için hiç sorun değil hatta dahada sevinirim

sen de benim gibi kitap kurdusun demekkk. Iyi bi duyuru olmuşş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…