2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Niye kimse yokkkkkkkkkkkkkkkkkk... Heyecanınıza ne oldu kızlarrr.
Bari hediyeleri gonderinde paylaşalım heyecan olsunn...diyomuşummm:KK52::KK52::KK52::KK16:

ulen amma konuşuyonuz yaaa, okımıcam geçmişi artık... bi sayfa geriyi okuyup önüme bakcammmmm :KK34::KK34::KK34:

Çok sevgili kaynanamla görüşücez bu akşam görümcemde onun için saçlarıma fön çektirdim :KK9: hehee çok severiz birbirimizi ya

Hayırlı geceler kızlarrrr bende geldim kurbanıma aldığım hediyemi bende paylaşayım inşallah beğenir ammmmaaaaaa ben onu buralarda göremiyyyomm:KK24::KK53:

İşte benim aldıgım ilk hediye,liste yaptım yarın çıkıp alacagım inşallah ayın 10 da da kargoda ölmezsek

Ayyy bana dimi o saat bayıldım ama:KK16::KK16:

Kızlar giremiyorum bu aralar pek sohbet etmeyi özledim sizinle:KK43: Birazdan kardeşimi almaya gidicem okuluna akşama kaybolmayın sakın:KK20:

Hayırlı geceler kızlarrrr bende geldim kurbanıma aldığım hediyemi bende paylaşayım inşallah beğenir ammmmaaaaaa ben onu buralarda göremiyyyomm:KK24::KK53:

İşte benim aldıgım ilk hediye,liste yaptım yarın çıkıp alacagım inşallah ayın 10 da da kargoda ölmezsek

güzelmiş bak beğendim:KK52:

kızlar ben bunu yazmada geç kaldım biraz ama katilim bu yazımı okursan ve daha bişi almadıysan ya da eksiklerin varsa bana kitap al okumak için hiç kitabım kalmadı:KK31::KK31:hatta sadece kitap alsan çok hora geçer:KK9::KK9: ama aldıysan hiç sıkma kendini ne alırsan başım üstüne:KK16::KK16::KK54:
not: kitap alacaksan eski kitapçılardan da alabilirsin benim için hiç sorun değil hatta dahada sevinirim:KK16::KK16:

sen de benim gibi kitap kurdusun demekkk. Iyi bi duyuru olmuşş.:KK16::KK16:

ben de kitap kurduyum ben deee :KK52: hatta özelliklerime de yazmıştım :KK9:
inş kitap almıştır bana katilim çok mutlu olurum :KK69:
almadıysa da hiiiç üzmesin ama kendini :KK16:

Son düzenleme:
hay Allahh ben gelene kadar yine kismecikler kalmamışş :KK19: gitmiş herkesler .oof offf :KK25: hava da soğuk dışarı da çıkamıyorum alışverişe napıcam yaa bi güneş açsın yarın bi hava ılısın , rüzgar dursun da az ben de kırmızıcıkları almaya gidiyim :KK55:

çokk beyendim herşeyi beyenmeyen biri olarakkkkkkkkkk:KK51:

X