2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ikramaya,ecomlek napıyonuz bakıyım... bi siz bi ben varım

ben burdayım da işte aslında dolanıyorum kk da...oyalanıyorumm kalkıp dışarı çıksam az dolanıp aklımdaki hediyelerimin bir ksımını alsam mı diye düşünüyorumm...birşeyler atıştırdımm..kurbanımaa inşaallah aklımdaki gibi güzel şeyler bulabilirsem alıcamm

Son düzenleme:

hava çok soğuk yine de dışarda keyfi gezmek iyi olurdu

evde durmak çeneme vurdu galiba yaaaa :)))) face de başını şişiriyom arkadaşların :))))

çok acıktım ama yaaaaaa

Ne olmuş ne olmuş?Bir daha alırız yahu canım çekti ne yapalım aaaaa

Katılıyorum arkadaşım sonuçta benden hediye ise beni de yansıtmalı değil mi?
şöyleeee güzel bir tost yanında da çay ohhh mis valla :)

Canım çekti üüffff bir sürü hamile var topicte yazık onlara ama ya benim bile canım çekti

kızlarrr kızlarrr.Nasılsınızz bakalmm.bu soguk aralık ayında evde oylece oturuyorum catladım vallahii.calısmam gerekn derslerıde hıc calısasım yok.zamanda gecmıyor bır turlu.ben 9 unda vercem kargomu.2-3 gunde elınde olur kurbanımınn

İyiyiz canım sen nasılsın? Ben de aynen öyle bugün buranın pazarı vardı ama çıkmadım, açtım oğlana bilgisayarı kendim de aldım notebooku önüme miisssskiiinnn misskkiiinn takılıyoruz ana-oğul

ayy cok heyecan yaptım ıyıceeeablam bagırma bana ya valla ben begenırım aldıklarını gözcüklerimi korkutmaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…