2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

seni daha önce elemişmiydim bilmiom ama şimdi eledim
ben hep geliom çünküüü
bizimla deyılsın

vayy mantı mı yiyorsun afiyet olsunbende pazar sabah erkenden kalkıp mantı açtımo kadar çok yapmışım ki 2 gün yedikmantı hakkımız doldu

sende ne beceriklisin hatun ya. Valla hazır aldımmm yaptımm.şu hastalar içeri girsin yicemm. Ben makarna mantı çok yerim ama yinede kilo almam.. çok şanslıyım çokkk

seni de eledim
sevmediğim şeyleri çok yazmadıydım bi biblo dediydim ben

sende ne beceriklisin hatun ya. Valla hazır aldımmm yaptımm.şu hastalar içeri girsin yicemm. Ben makarna mantı çok yerim ama yinede kilo almam.. çok şanslıyım çokkk
valla cnm yemek yapmayı zaten çok seviyordum evlenince sadece kendim yapmaya başlayınca tutku haline geldi yemek yapmakçalışmasam heralde gün içinde çeşit çeşit şeyler yaparım bende troid hastalığım çıkmadan önce hiç kilo almazdım 42 kilolardaydım şimdi 55-58 arası dolanıyorum ilaçlar çok kilo aldırıyor ama dikkat ediyorum

KENDİMCE DESİGN blog adresim

https://www.facebook.com/pages/Kendimce-Design/623761614306261?ref=hl facebook adresim

hamiş bayanlar sizde bakın sayfama

gamzoş son cümlelerinle beyin fırtınası yaptırdın bana :111::111::111:

bugün çıktım güzel hediyelerimi aldım hediyelerimden bir tanesi kurbanıma pijama aldım hemde yumuşacık
Eki Görüntüle 882538
tam benlik miş bu pijamaa..evde giydiğim de buna benziyor kızkardeşimin hediyesiydi geçen yılbaşında almıştı sağolsunn...

Berencimm çok zevkli seçimin ve kurbanın da çok şanslıı...güle güle giysinn( bir de bana geliyormuş paketlee
)

Son düzenleme:

Bakıyoruz bakıyoruz. Ama mantı falan ayıp oluyo kızlar. Ona bakmakla da olmaz şimdi

ya ben az az sık sık yiyorumm.54 kıloyumm ama fazlam yok. Yemek iy yaparımm evdeyken evdekiler alışmıştı çeşit çeşit işe girmemi bile istemiyorlardı ya..

ya ben az az sık sık yiyorumm.54 kıloyumm ama fazlam yok. Yemek iy yaparımm evdeyken evdekiler alışmıştı çeşit çeşit işe girmemi bile istemiyorlardı ya..

yemek yapıyorsun diye mi istemediler işe girmeni:26: doktor yanında çalışıyordun dimi:44:nasıl rahatmısın bende bir ara tıbbi sekreterlik kursuna gidip ya özel hastanede ya da muayenehanede çalışmayı düşünmüştüm

çok rahatımmm. Sadece iş saatim uzun 8.8 ya. O yuzden erken geliyorum.geç gidiyorum. Hastanede çalışmak daha zor. Burann herşeyi benden soruluyor.asıl mesleğim kuafor ve estetisyenimm

çok rahatımmm. Sadece iş saatim uzun 8.8 ya. O yuzden erken geliyorum.geç gidiyorum. Hastanede çalışmak daha zor. Burann herşeyi benden soruluyor.asıl mesleğim kuafor ve estetisyenimm
evet iş saatimiz aynı sayılır bende 8:30-19:30 çalışıyorum lütfederlerse saat 6 da da çıktığımız oluyor bende kendi mesleğimi yapmıyorum süt teknikeriyimama şimdi gıda çarşısını biliyormusun orda özel bir şirkette ön muhasebeye bakıyorum ve onun yanında bir çok işim var

Son düzenleme:

uzak ya gıda çarşısı ben ksk deyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…