2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

tamam hayatım ağlama sana yollayayım o kitapları kıyamammm

çok teşekkür ederim bende çok severim kitap okumayı böyle ağlamaklı kitaplara bayılırım yaşamla ilgili böyle motivasyon la ilgili kitapları çok severim hepsini severim aslında

kurbanın ben oldugum için yerim sen ne gönderirsen yerim ben
cipsde yollarsan çok iyi olur ya

yaa çok sevdim seni ben kıyamam hoşuma gidiyo takılmak sana keşke ben olsaydım katilin ,katilini kıskanıyorum şu an şşşt berenin katili çekil aradan ona ben hediye alcam

katilim nerelerdesin benim kurbanım hiç buraya yazmıyor

yaa çok sevdim seni ben kıyamam hoşuma gidiyo takılmak sana keşke ben olsaydım katilin ,katilini kıskanıyorum şu an şşşt berenin katili çekil aradan ona ben hediye alcam

kk dan bir bayanda bir kez mesaj atmıştı bana ya beren sana takılmak çok hoş oluyor ya diye sanırım yanlız değilsin
amaaaaaaaa katilim sensin biliyorum hissediyorum işteeeeeeeeee

kk dan bir bayanda bir kez mesaj atmıştı bana ya beren sana takılmak çok hoş oluyor ya diye sanırım yanlız değilsin
amaaaaaaaa katilim sensin biliyorum hissediyorum işteeeeeeeeee

ooo demek hayran grubu oluştu ne güzellll ama şöle bi etrafına baksan belki ben değilim katilin kim bilir

Son düzenleme:
sensin işte sensin sensin sensin

ama ağlamaa ben de ağlarımm napıcam ben şimdi yaa benim olmama ihtimalim de yüksek yani öle söylim sen anla :18:
senin katlin de şu an harıl harıl hediyelerini hazırlıyo hem de hep sevdiğin şeyleri almaya çalışıyo desem yine de ağlar mısın

Son düzenleme:

ne yani bütün tahminlerim yanlış mı çıktı gidiyorum o zaman ben küstüm oynamıyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…