2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ikramaya,ecomlek napıyonuz bakıyım... bi siz bi ben varım

ben burdayım da işte aslında dolanıyorum kk da...oyalanıyorumm kalkıp dışarı çıksam az dolanıp aklımdaki hediyelerimin bir ksımını alsam mı diye düşünüyorumm...birşeyler atıştırdımm..kurbanımaa inşaallah aklımdaki gibi güzel şeyler bulabilirsem alıcamm:KK34::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
ben burdayım da işte aslında dolanıyorum kk da...oyalanıyorumm kalkıp dışarı çıksam az dolanıp aklımdaki hediyelerimin bir ksımını alsam mı diye düşünüyorumm...birşeyler atıştırdımm..kurbanımaa inşaallah aklımdaki gibi güzel şeyler bulabilirsem alıcamm:KK34::KK16::KK16::KK16:

hava çok soğuk :KK43: yine de dışarda keyfi gezmek iyi olurdu

evde durmak çeneme vurdu galiba yaaaa :)))) face de başını şişiriyom arkadaşların :))))

çok acıktım ama yaaaaaa

Zaten benim kanım da ondan ısındı demek sana :KK23:

Hem çikolatalarımı da yeme bakayım :KK9:

Off yaa ben açıkken fotoğraflarını çekmeyi unuttum. Paketlemediğim 2-3 şey var sadece, onları da çeksem bi anlamı kalmayacak :KK53: Neyse, buradan kurbanıma sesleniveririm çeker o bi şekilde :KK52:
:KK3:
Günaydın şekerciğim :KK16:

Sorma o bulantılar bi acayip. Tam geçti sanıyordum, benimki de tekrar başladı. Bi de midem kazınıyor hep. Gece burada takılırken mısır gevreği yemiştim ama kesmemiş olacak, rüyamda sabaha kadar poğaça ile uğraştım ama bir lokma bile yiyemedim :84: Sabah da bir uyandım, yine midem kazınıyor tabi :KK53:

Benim kurbanımın pembesi de var kırmızısı da :KK23: İnşallah beğenir. Şekerlemeleri de hazır ve kendimi tutmaya çalışıyorum yememek için. İyisi mi onları da paketleyeyim ben, yoksa tehlike arz edebilir. Bkz. Şekil a. Hülya :KK9: Biri daha vardı dayanamayıp yiyen :KK9:
Ne olmuş ne olmuş?:KK33:Bir daha alırız yahu canım çekti ne yapalım aaaaa:KK52:

bence onemlı olan kendindende bişeyler katmak ya. Sonuçta hediye bu. şahsen ben biraz kendi zevkime gore aldım.tabiki bedeni ve ayak numarası onemlı ama hediye alıyorsam ilk ben beyenmeliyim. Kalkıp kimse zannetmıyorum beyenmedim dicekk. Sıkıyosa desin dermişimmmmmmmm:KK51::KK51::KK51:
Katılıyorum arkadaşım sonuçta benden hediye ise beni de yansıtmalı değil mi?:KK54:
şöyleeee güzel bir tost yanında da çay ohhh mis valla :)

Canım çekti üüffff bir sürü hamile var topicte yazık onlara ama ya benim bile canım çekti:KK25:

kızlarrr kızlarrr.Nasılsınızz bakalmm.bu soguk aralık ayında evde oylece oturuyorum catladım vallahii.calısmam gerekn derslerıde hıc calısasım yok.zamanda gecmıyor bır turlu.ben 9 unda vercem kargomu.2-3 gunde elınde olur kurbanımınn :KK16:

kızlarrr kızlarrr.Nasılsınızz bakalmm.bu soguk aralık ayında evde oylece oturuyorum catladım vallahii.calısmam gerekn derslerıde hıc calısasım yok.zamanda gecmıyor bır turlu.ben 9 unda vercem kargomu.2-3 gunde elınde olur kurbanımınn :KK16:

İyiyiz canım sen nasılsın? Ben de aynen öyle bugün buranın pazarı vardı ama çıkmadım, açtım oğlana bilgisayarı kendim de aldım notebooku önüme miisssskiiinnn misskkiiinn takılıyoruz ana-oğul

bence onemlı olan kendindende bişeyler katmak ya. Sonuçta hediye bu. şahsen ben biraz kendi zevkime gore aldım.tabiki bedeni ve ayak numarası onemlı ama hediye alıyorsam ilk ben beyenmeliyim. Kalkıp kimse zannetmıyorum beyenmedim dicekk. Sıkıyosa desin dermişimmmmmmmm:KK51::KK51::KK51:
:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:ayy cok heyecan yaptım ıyıceee:KK52::KK52::KK52::KK52:ablam bagırma bana ya valla ben begenırım aldıklarını gözcüklerimi korkutmaaa:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9::KK9:

X