2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Edebiyatçısın demek hımm..Çok iyi anlaşırım edebiyatçılarla.
Sana yakın hissediyorum kendimi katilim olabilir misin acaba?

Çok beğendim

Selam kızlar.Oğlum uyudu şükür .Ama o uyuyana kadar burda kimse kalmıyor.
Ben de herşeyi tamamladım sadece mektup kaldı.Çikolata çok sevmem sevdiğim sadece 1-2 çeşittir kurbanıma da ondan aldım bilerek 3 aldım çünkü bugün birini yedim.Gönderene kadar 3 ünü de yerim galibaNeyse canım çikolatayı 1 gün önce de alırım ne olacak?
Hediyelerimin açık ve kapalı olarak resimlerini çektim.Kızlar siz de çekin belki kurbanınızın makinası bozuktur ekleyemez yerine siz eklersiniz garanti olsun

Kimin kurbanıyım meraktan çatlarken ben kurbanımın kulaklarını çınlatayım belkim duyarda gelir

Günaydın tatlışlar bu gün erkenden geldim yaa işe gelir gibi sabahın köründe geliyorum alıştım buraya ama dün pek takılamadım çok fazla bulantım vardı akşam yaa 3.ayı bitirdik hala niye geçmedi bu bulantı arkadaş ya
neyse dün kurbanımın çikolatasını da aldım bi kırmızısı kaldı hala onu almaya çıkamadım bakalım bulacak mıyım istediğim gibi bir şey bulamazsam kurbanım pembe donla girecekyeni yıla

Zaten benim kanım da ondan ısındı demek sana

Hem çikolatalarımı da yeme bakayım

Off yaa ben açıkken fotoğraflarını çekmeyi unuttum. Paketlemediğim 2-3 şey var sadece, onları da çeksem bi anlamı kalmayacak Neyse, buradan kurbanıma sesleniveririm çeker o bi şekilde

Günaydın şekerciğim

Sorma o bulantılar bi acayip. Tam geçti sanıyordum, benimki de tekrar başladı. Bi de midem kazınıyor hep. Gece burada takılırken mısır gevreği yemiştim ama kesmemiş olacak, rüyamda sabaha kadar poğaça ile uğraştım ama bir lokma bile yiyemedim :84: Sabah da bir uyandım, yine midem kazınıyor tabi

Benim kurbanımın pembesi de var kırmızısı da İnşallah beğenir. Şekerlemeleri de hazır ve kendimi tutmaya çalışıyorum yememek için. İyisi mi onları da paketleyeyim ben, yoksa tehlike arz edebilir. Bkz. Şekil a. Hülya Biri daha vardı dayanamayıp yiyen

BEN FOTOYU ÇEKMEDİM BİDE MEKTUBUU KOYDUMM ZANNETTİM SABAH TELAŞIYLA KARGOYA VERDİMMMMM..
AFFETTSİN ARTIK BENİ..

Son düzenleme:

ay bu saate bayıldım saat takma huyum hiç yok ama bu saat takılır valla hiç gerek yoktu seyrencim saol

günaydın şekerler olsun kızlar ya ne güzel içinizde sizden küçük bir parça var :)) bende çekmeye razıyım

bu arada kızalar hazırlamış hediyeleri siz ne zaman veriyorsunuz bakalım kargoya

günaydın şekerler olsun kızlar ya ne güzel içinizde sizden küçük bir parça var :)) bende çekmeye razıyım

bu arada kızalar hazırlamış hediyeleri siz ne zaman veriyorsunuz bakalım kargoya

Allah sizlere de en kısa zamanda nasip etsin canım

Benim hazır ama henüz kargoya vermeyi düşünmüyorum. Adı üstünde; yılbaşı hediyesi. 10'undan sonra göndericem ben. Kurbanım hiç beklemesin

Allah sizlere de en kısa zamanda nasip etsin canım

Benim hazır ama henüz kargoya vermeyi düşünmüyorum. Adı üstünde; yılbaşı hediyesi. 10'undan sonra göndericem ben. Kurbanım hiç beklemesin

:) amin canım benim

bende tam 10 da vercem kargoya.. benim katilim de yok ortalarda acaba bana ne zaman gönderecek hediyemi

anaaam ben de hediyelerin fotosunu çekmedim ama artık çok geç paketledim bi çiko.ile don kaldı onların resmini çekmenin bi anlamı olmaz heralde ama paketlerimi bozamam artık kurbanım kendisi çeksin pek bi meşgul gerçi foto bile koyamayabilir çünkü hiiç gelmiyoooo

cnm zaten hediye paketlerinin fotosunu atacaksın içindekileri kurbanın çekip koyacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…