2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben çok üşümeye başladım yaaa hava çok soğuk ve rüzgarlı bu gün Mersinde kışş yeni geldiii :KK52: gelmeseydi böle iyiydik yaz daha güzeldi yaaa :KK16:

hu huuuu:KK3::KK3::KK3:
hediyelerimizle geldimmmm:KK76::KK76::KK76:
bir iki parça bişeyim kaldı çikolatlarım eksik birde:KK1:onlarıda bugun yarın tamamlarım inş:KK16:
bu arada sevdiği şeyleri yazıpta cıkmıstım sen kagıdı evde unut:KK53:alışverişte düşün düşün bu kızçe neyi seviyordu diyorum aklıma gelmiyor:KK1:.biraz kendi zevkime göre aldım ama inşallah beğenir oda:KK16:birde kızçe bazı şeyleri sevmiyormuş elimi kaç defa attım o tarz şeylere iyikide almamışım :KK52:yoksa diyecekti ben yazmıştım halbuki sevmiyorum diyee:KK9::KK9::KK9::KK9:

Hediyelerimizle geldimmmm:KK76::KK76::KK76:
Bir iki parça bişeyim kaldı çikolatlarım eksik birde:KK1:onlarıda bugun yarın tamamlarım inş:KK16:
Bu arada sevdiği şeyleri yazıpta cıkmıstım sen kagıdı evde unut:KK53:alışverişte düşün düşün bu kızçe neyi seviyordu diyorum aklıma gelmiyor:KK1:.biraz kendi zevkime göre aldım ama inşallah beğenir oda:KK16:birde kızçe bazı şeyleri sevmiyormuş elimi kaç defa attım o tarz şeylere iyikide almamışım :KK52:yoksa diyecekti ben yazmıştım halbuki sevmiyorum diyee:KK9::KK9::KK9::KK9:

bence onemlı olan kendindende bişeyler katmak ya. Sonuçta hediye bu. şahsen ben biraz kendi zevkime gore aldım.tabiki bedeni ve ayak numarası onemlı ama hediye alıyorsam ilk ben beyenmeliyim. Kalkıp kimse zannetmıyorum beyenmedim dicekk. Sıkıyosa desin dermişimmmmmmmm:KK51::KK51::KK51:

gggüüüüüüüüüüüüünnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyydııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

memursun hmmm :KK23: :KK1:

tam olarak ne iş yapıosn peeki

ayynnen.. sen hangi bölümdesin kaçtasın

evet şekerim MEB'de memurum..... ben ihale işleriyle, açık ortaokul açık lise sınavlarıyla ve şimdiki ortak sınavlarla, okullardaki bilgisayar hizmetleri ile uğraşıyorum. ihalelerde köyde oturan öğrencilerin ilçe merkezine yada diğer köy okullarına taşınmaları ile ilgili ihaleler, taşınan öğrencilerin yemek ihaleleri, kırtasiye malzemesi alımları, okulların onarımları, boya badana ileri ile ilgili ihaleler.... diye gidiyo. şimdi diyceksin ki e bunların hepsi okullar açılmadan hallediliyo... yok öyle olmuyo, özellikle taşıma ve yemek ihalelerinin hazırlık aşaması, ilan edilmesi, satılacak dosyaların hazırlanması.... vs. bunların hepsi ekap denilen bir sisteme girmekle oluyo, o sistemde de herşey zamanlı, taşıma ve yemek ihalelerinin başlaması ve sonuçlanması arası 3 ay kadar zaman ve çok zorlu oluyo.....çünkü o 3 ay sadece tek işle uğraşmıyosun....sınavlarda görev yapacak öğretmenleri belirliyorum, onlarında bi çok yazışması oluyo sınavdan 2 hafta önce başlarsam anca yetişiyor. tüm okullardaki öğretmenlerden sınavlarda görev yapmak isteyenlerle ilgili bi liste oluşturup sırayla görev veriliyo. ama onda bile öyle saçma sorunlar çıkıyo ki şaşarsın. bizde herşey onayla yapılıyo. herşeyin onayını alıyosun ertesi gün sınav var, görevli öğretmenlerden biri arar "benim sınav görevimi iptal edermisiniz, kardeşimin düğünü var" şimdi dönüp desen kardeşinin düğünü olacağı bugün mü belli oldu kavga çıkar, bide zaten böyleleri hemen yüzsüzlüğü de vurur "siz orda sıradan bi memursunuz ben öğretmenim sonuçta" diye...... amaaaaannn ne çok anlattım. yani bazen wc ye gidecek gerçekten zamanım olmuyo. ama bazı zamanlar da var, işe gider eve dönerim çok da rahat olur.

yarama bastın galiba.... bazı konularda çok dertliyim....

Hayırlı geceler kızlarrrr bende geldim kurbanıma aldığım hediyemi bende paylaşayım inşallah beğenir ammmmaaaaaa ben onu buralarda göremiyyyomm:KK24::KK53:

İşte benim aldıgım ilk hediye,liste yaptım yarın çıkıp alacagım inşallah ayın 10 da da kargoda ölmezsek

ama bu saat çok güzelllllll :))))))))))))))))) bana da ver linkini eğer kurbanın değilsem tabi :KK70:

Edebiyatçısın demek hımm..Çok iyi anlaşırım edebiyatçılarla.:nazar:
Sana yakın hissediyorum kendimi katilim olabilir misin acaba?:KK9:
Çok beğendim:KK16:

Selam kızlar.Oğlum uyudu şükür .Ama o uyuyana kadar burda kimse kalmıyor.
Ben de herşeyi tamamladım sadece mektup kaldı.Çikolata çok sevmem sevdiğim sadece 1-2 çeşittir kurbanıma da ondan aldım bilerek 3 aldım çünkü bugün birini yedim.:KK56:Gönderene kadar 3 ünü de yerim galiba:KK53:Neyse canım çikolatayı 1 gün önce de alırım ne olacak?:KK37:
Hediyelerimin açık ve kapalı olarak resimlerini çektim.Kızlar siz de çekin belki kurbanınızın makinası bozuktur ekleyemez yerine siz eklersiniz garanti olsun:KK76:

vallahi bende kapattım tüm paketleri, öncesinde aklıma gelmedi, hepsini açıp yeniden paketlemem de mümkün değil :KK43: inşallah kurbanım çeker paylaşır.

Günaydın hanımlar

Benim dün doktor kontrolüm vardı giremedim hemen hemen herkes hediyesini tamamlamış sevindim buna

Istanbul çok soğuk bacılar

İnşallah kurbanım gönderdiğim hediyelerimi beğenir aldığında yüz ifadesini çok merak ediyorum bende ayakkabı kutusuna koyucam dışardan belli olmasın diye mng kargo ile göndericem

benim kargomm geç gidicekk ama ya..oyle ayarladım:KK49:

iyi yapmışsız ozaman cnm:KK34:
hediyelerimizle geldimmmm:KK76::KK76::KK76:
bir iki parça bişeyim kaldı çikolatlarım eksik birde:KK1:onlarıda bugun yarın tamamlarım inş:KK16:
bu arada sevdiği şeyleri yazıpta cıkmıstım sen kagıdı evde unut:KK53:alışverişte düşün düşün bu kızçe neyi seviyordu diyorum aklıma gelmiyor:KK1:.biraz kendi zevkime göre aldım ama inşallah beğenir oda:KK16:birde kızçe bazı şeyleri sevmiyormuş elimi kaç defa attım o tarz şeylere iyikide almamışım :KK52:yoksa diyecekti ben yazmıştım halbuki sevmiyorum diyee:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay cnm bu soğukta çıkıp bişiler almışsın gönlünden kopan şeyle emin ol kurbanın için çok değerli olacaktır bence kasmamalıyız kendimizi bu kadar:KK16::KK16:

bence onemlı olan kendindende bişeyler katmak ya. Sonuçta hediye bu. şahsen ben biraz kendi zevkime gore aldım.tabiki bedeni ve ayak numarası onemlı ama hediye alıyorsam ilk ben beyenmeliyim. Kalkıp kimse zannetmıyorum beyenmedim dicekk. Sıkıyosa desin dermişimmmmmmmm:KK51::KK51::KK51:

aynen cnm bende aynı şeyi düşünüyorum hele bir beğenmesin aldıklarımı:KK20::KK20::KK60::KK60: bende kurbanımın asla kullanmam dediği bir şeyi aldım ama içinde çok sevdiği bir şeyde var:KK9::KK9:bence o nedenle kullanacak:KK34:

iyi yapmışsız ozaman cnm:KK34:

ay cnm bu soğukta çıkıp bişiler almışsın gönlünden kopan şeyle emin ol kurbanın için çok değerli olacaktır bence kasmamalıyız kendimizi bu kadar:KK16::KK16:

aynen cnm bende aynı şeyi düşünüyorum hele bir beğenmesin aldıklarımı:KK20::KK20::KK60::KK60: bende kurbanımın asla kullanmam dediği bir şeyi aldım ama içinde çok sevdiği bir şeyde var:KK9::KK9:bence o nedenle kullanacak:KK34:

VALLA MERAKKK ETTİM. BANA SOYLESENE NE OLUR NE OLURRRR.NEDE OLSA BEN DEĞİLİMMM:KK14::KK14:

günaydın hanımlar

benim dün doktor kontrolüm vardı giremedim hemen hemen herkes hediyesini tamamlamış sevindim buna

ıstanbul çok soğuk bacılar

inşallah kurbanım gönderdiğim hediyelerimi beğenir aldığında yüz ifadesini çok merak ediyorum bende ayakkabı kutusuna koyucam dışardan belli olmasın diye mng kargo ile göndericem

uykucu seniii öğle oldu.....mantı seven buyurrrrr:KK52::KK52::KK52::KK9:sunnnnnnnnn

VALLA MERAKKK ETTİM. BANA SOYLESENE NE OLUR NE OLURRRR.NEDE OLSA BEN DEĞİLİMMM:KK14::KK14:

cnm şuan el emeği bişi yapmadım daha alınacakları yaptım hafta sonu bişiler yapıcam:KK9::KK9:açtığım bir sayfa var elemeklerimle ilgili boyama falan yapıyorum keçeylede uğraşıyorum işte elimden geldiğince bişiler yapıcam:KK16::KK16:

cnm şuan el emeği bişi yapmadım daha alınacakları yaptım hafta sonu bişiler yapıcam:KK9::KK9:açtığım bir sayfa var elemeklerimle ilgili boyama falan yapıyorum keçeylede uğraşıyorum işte elimden geldiğince bişiler yapıcam:KK16::KK16:

ya hadi ya..keçeyle neler yapıyorsunn çok merak ettim nasıl o sayfaya bakıcamm.

X