2014 ikiz anneleri

1 saat içinde doğuma girdim.1505-2000 gram
Canım ya saglıklı sıhhatli olmuşlar ya buna cok sukur ins henen evine gelir kuzuların..
Selam kızlar nasılsınız? Bebişler nasıl? :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
Bizim bugün kontrolümüz vardı, çok şükür herşey yolunda ama kızım hiç kilo almamış :KK43: Doktora göre normal ama benim moralim bozuldu biraz... :KK14:
Üzülme tatlım sanırım son haftalarda aradaki fark açılabiliyor..beslenmesinde bi sıkıntı yoktur doktor sorun yok dediyse biraz küçük doğacaktır saglıklı olsun da onemli degil..

Arkadaslar 34. Hafta bugun bitiyor dun ciger gelisimi ignesi yaptim bebekkerin hareketlerini hissetmiyorum.aranizda boyle olan var mi

Canim bu iğnenin direk öyle bir etkisi olduğunu bende duydum. 2 gün bebek hareketleri azalir deniliyor. Senin bebekler bide büyük zaten hareketleri kısıtlaniyordur. Yine için rahat etmezse doktoruna sor Canim... (Bu arada ben cevap yazana kadar zaten senin içini rahatlatacak hareketler gelmiştir inşallah :KK1:)

Merhaba arkadaslar cok aktif yazmiyodum ama surekli takip ediyodum burayi,dun bu saatlerde dogum yaptim kizim 2.30 gr.oglum 2.630 gr.son haftalarda kilo farki cok acilmisti cokkorkuyoduk amacimiz kizi 2 kg.yapmakti cok sukur oldu .1 gece once suyumun gelmesiyle basladi dogum.kuvoze girmedik darisi basiniza arkadaslar.

Canim bu iğnenin direk öyle bir etkisi olduğunu bende duydum. 2 gün bebek hareketleri azalir deniliyor. Senin bebekler bide büyük zaten hareketleri kısıtlaniyordur. Yine için rahat etmezse doktoruna sor Canim... (Bu arada ben cevap yazana kadar zaten senin içini rahatlatacak hareketler gelmiştir inşallah :KK1:)

Canim cok tesekkur ederim bu surec hepimizi evhamli hale getirdi.bu arada buyuk ihtimalle yarin doguma alirlar dua edin

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar cok aktif yazmiyodum ama surekli takip ediyodum burayi,dun bu saatlerde dogum yaptim kizim 2.30 gr.oglum 2.630 gr.son haftalarda kilo farki cok acilmisti cokkorkuyoduk amacimiz kizi 2 kg.yapmakti cok sukur oldu .1 gece once suyumun gelmesiyle basladi dogum.kuvoze girmedik darisi basiniza arkadaslar.

Ne güzel haberler bunlar.Allah analı babalı büyütsün saglıkla büyütün yavrularınızı.Bize moral oluyorsunuz valla :)

Rabbim sizlere bagislasin insallah canim darisi bizim basimiza.

Canım maasallah geçmiş olsun çok. Rabbim kurtarmış. Darısı başımıza inşaallah. Bu arada 2014 İkiz anneleri paylaşım alanı na girip bilgilerini gönder seni de doğum yapanlar listesine ekleyelim. Doğum yapanlar ordan paylaşımda bulunuruz artık ama henüz tam aktiflesemedi. Annelerimiz alışma aşamasında şu anda. ;-)

Canim cok tesekkur ederim bu surec hepimizi evhamli hale getirdi.bu arada buyuk ihtimalle yarin doguma alirlar dua edin
Canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayi nasib etsin kuzularini. Dualarımız seninle. Bu arada senin için baktım, eeeyore 36.hf içerisinde gözüküyor yanlış hesaplamadiysam eğer 35+2 de doğum yapmış. Inşallah siz de kuvoz görmeden evinize kavusursunuz,. :KK16:

herkese hayırlı akşamlar Allahın selamı üzerinize olsun canlar nasılsınız.yeni doğum yapanlar varsa hayırlı olsun geçmişi hiç okuyamıyorum ikizler hiç fırsat vermiyor...bol bol dinlenin uyuyun ve bebek bakımı hakkında bilgi edinin eşyaya çok takılmayın tecrübe ve bilgi gerektiriyor bebek bakımı .Yavrularınızı iyi günlerde büyütün.
Çok sağol canım benim arada senden haber almak ne güzel. Allah yardımcın olsun inşaallah. Rabbim sağlıcakla bize de nasib etsin kuzukarimizi kucagimiza almayi. Bu arada hem topigimizin annesi hem de 2014 ün ilk ikiz annesinin ama tablomuza bilgilerin eksik. Musait olduğun bi ara bana yazarsan eğer ekleyeyim :KK16:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353

Canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayi nasib etsin kuzularini. Dualarımız seninle. Bu arada senin için baktım, eeeyore 36.hf içerisinde gözüküyor yanlış hesaplamadiysam eğer 35+2 de doğum yapmış. Inşallah siz de kuvoz görmeden evinize kavusursunuz,. :KK16:

Canin cok tesekkur ederim umarim saglikli olurlarda kuvozde kalmazlar.herkesten dua bekliyorum

maşallah darısı başımıza bol süt salıklı uyku diliyorum:)))

kızlar artık doğum iznine ayrıldım evdeyim forumda aktif dolanmaya başlayabilirim:))))

minolta cnm sen izmirin neresindesin?

beyaz senin haberin vardır belki eylülden hbr var mı

Kızlar bende Balçova 'dayım sizinde tüp bebek mi normal mi? ? Doğum yapan sevgili anneler gözünüz aydıın darısı bizim de başımıza inşallah ♡

Normal oldu canım benim bide 4 yaşında oğlum var.Bir tane kardeş düşünürken Allah iki tane verdi ikiz şokunu baya bi atlatamadık :) senin normalmi tüpmü ?

X