2014 ikiz anneleri

Canım senin haftalarda aynı şeyi bende cok yasadım pit pit vuruyolardi oraya:) korkacak bisi yok tepikliyolar onlar:) bu haftada pozisyonun ve aşağıda yukarıda olmasının bi önemi yok..daha vok küçükler..

Sağol canımmmm:KK16:
Senin şeker testin ne olduuuu???

Kızım doğumu başlattı sancım tutunca mecbur acilen aldılar bebekleri kızım 1400 oğlum 880gr dogdu çok kucukler teyzesi şimdi ikisi de sarılık savaşçı oğlum yine kendini gösterdi ve solunum açısından o daha iyi kızımın kalp damarlarında genişleme varmış doğuştan ilaç başladılar eğer cevap verirse tedaviye solunum açısından daha rahatlatacak kizcemi belki solunumdan bile çıkabilir makineden insallahhhh dualarınıza ihtiyacımız var canım Rabbim sizleri bekletmeden insallah miniklerinizi hemen kucağınıza alıp evinize goturmeyi nasip etsin inşallah

canım allah yardımcın olsun dualarım seninle rabbim kuzularını sana bagışlasın..

Sağol canımmmm:KK16:
Senin şeker testin ne olduuuu???
Bugun doktora gidicem ins gosteriritim test sonucunu..100 gr lik test sonucları:
aclik 103
1 sa. 123
2 sa. 113
3 sa. 112
sonuclar boyle ins bi sıkıntı çıkmaz..açlığım yüksek biraz eskiden de yüksekti maalesef..

Son düzenleme:
Yer değiştiriyolar mı acaba benimkiler başından beri böle duruolar dr daha ilk gün bir üi aşşağıda biri yukarda dedi ama kıpırdamadılar yerlerinden baş ayak duruşlarıda hep aynı :KK53:

Sen her kontrolde mi oyle görüyorsun onlari? Gerci kipirdiyorlardir bence ama tabi sen daha iyi bilirsin hissettigin icin :)Ama ben de bu donemlerde pozisyonun cok onemli olmadigini biliyorum. Sahi sen kac haftaliktin canim soylediysen de hatirlamiyorum :/

avrupa yakasında nerdesin canım? Büyük çekmece Kolon hastanesindeki Altan bey epey iyi bu konuda, 12. hafta ayrıntılıda ona gitmiştim, 20. haftada da ona yada medilife gitcez. Biraz ücretleri pahalı ama :/ 525 tl dedi bana :KK31:

CANIM ŞİŞLİDEYİM BEN BURDA PROF.DR.RECEP HAS ÖNERDİ DOKTORUM ÜCRETİ 500,00TL ona gitmeyi düşünüyorum ama eşim o tarhlerde yurt dışında olucak tek gitmemek içi başka doktor arayışına gırdım ama bu doktorunda yorumlarını okudum baya ıyıymış.artık oğluşlarım babaları yerıne bana eşlik edecekler..yardımların için teşekkürler.. bırbırımıze yakın haftalarız benım doktor erken gelmez se hazıran 15-20 doğuma alırız senı dedi.

Kızım doğumu başlattı sancım tutunca mecbur acilen aldılar bebekleri kızım 1400 oğlum 880gr dogdu çok kucukler teyzesi şimdi ikisi de sarılık savaşçı oğlum yine kendini gösterdi ve solunum açısından o daha iyi kızımın kalp damarlarında genişleme varmış doğuştan ilaç başladılar eğer cevap verirse tedaviye solunum açısından daha rahatlatacak kizcemi belki solunumdan bile çıkabilir makineden insallahhhh dualarınıza ihtiyacımız var canım Rabbim sizleri bekletmeden insallah miniklerinizi hemen kucağınıza alıp evinize goturmeyi nasip etsin inşallah

cnm allahım şifa versin tez zamanda kavuş yavrularına duacınım:)

Canım, maşallah ikisine de :nazar: :nazar:
ben de duacınızım. enn kısa zamanda çook sağlıklı bir şekilde evinizde olucaksınız inşallah :KK16:

CANIM ŞİŞLİDEYİM BEN BURDA PROF.DR.RECEP HAS ÖNERDİ DOKTORUM ÜCRETİ 500,00TL ona gitmeyi düşünüyorum ama eşim o tarhlerde yurt dışında olucak tek gitmemek içi başka doktor arayışına gırdım ama bu doktorunda yorumlarını okudum baya ıyıymış.artık oğluşlarım babaları yerıne bana eşlik edecekler..yardımların için teşekkürler.. bırbırımıze yakın haftalarız benım doktor erken gelmez se hazıran 15-20 doğuma alırız senı dedi.
sen uzakmışsın buralara epey..
bana da burdaki kızlardan biri önermişti sanırım Recep bey'i.. hatırlayamadım şimdi :44:
aslında op. dr muayene olmak yerine prof. dan randevu alsammı diye düşünmüyo değilim. Çok kafam karışık bu konuda :KK31:

Bana da doktorum 20. haziran dedi, beklerler mi o haftaları.. :18: inşallah beklerler :KK16:

...

Günaydın herkese :KK3:
bugün dr. kontrolümüz var, minik olan kuzuyu takipliyoruz :/ inş kilo alımı, büyümesi iyidir..

Kızlar bişi sorucam, sizde de üst karında yani epey yüksekte böyle kaburgaların birleştiği noktanın altı gibi ağrı oluyor mu?
Geçen hafta 1 defa oldu, dün gece de o ağrı ile uyandım. Elektrik çarpması gibi.. çok değişik..
soluma döndüm geçti gibi, ama panikliyorum tabi :s bugün doktoruma tarif edebilirsem söylicem :44:

kızlarr,
bugün yine kontrolümüz var, dopplere de giricez.

bakalım minik kuzularım kaç kg olmuşlar :) Ama kilo aldıklarını hissediyorum çünkü artık nefes almakta çok zorlanıyorum..

Bugun doktora gidicem ins gosteriritim test sonucunu..100 gr lik test sonucları:
aclik 103
1 sa. 123
2 sa. 113
3 sa. 112
sonuclar boyle ins bi sıkıntı çıkmaz..açlığım yüksek biraz eskiden de yüksekti maalesef..

Gayet normal görünüo bence tokluk 120-140 arasında diye biliorum ay darısı başıma inş benimde haftaya test ..

Sen her kontrolde mi oyle görüyorsun onlari? Gerci kipirdiyorlardir bence ama tabi sen daha iyi bilirsin hissettigin icin :)Ama ben de bu donemlerde pozisyonun cok onemli olmadigini biliyorum. Sahi sen kac haftaliktin canim soylediysen de hatirlamiyorum :/

Evet canım 6.haftadan beri alt alta üst üsteler şimdide kafa kafaya hiç değiştirmediler kendşlerini istikrara inanmış benim oğlanlar:KK33:bugun 23+1 oldum ..pozisyon zaten doğum için önemli bizim için maksat aşşağıya gitmesinler ben ondan korkuyorum yoksa sıkıntı değil tabi..seninkiler değişio mu gördüğün zamanlar ??

Kızlar bişi sorucam, sizde de üst karında yani epey yüksekte böyle kaburgaların birleştiği noktanın altı gibi ağrı oluyor mu?
Geçen hafta 1 defa oldu, dün gece de o ağrı ile uyandım. Elektrik çarpması gibi.. çok değişik..
soluma döndüm geçti gibi, ama panikliyorum tabi :s bugün doktoruma tarif edebilirsem söylicem :44:

Oluyo cnm benim dr çok normal kaburgalar yukarı çıkacak bebekler yerleşsin diye 30yıllık duruş yerleri değişio kolay değil dedi hatta:KK34: bende kalbşm patlşcak zannediyorum çünkü tam midemde yukardakadi bebikim midem yer değiştirdi haliyle..

kızlarr,
bugün yine kontrolümüz var, dopplere de giricez.

bakalım minik kuzularım kaç kg olmuşlar :) Ama kilo aldıklarını hissediyorum çünkü artık nefes almakta çok zorlanıyorum..

Hadi canım hayırlısıyla git hayırlısıyla gellllll haber et bizede:KK16:

Arkadaslaarr.. demin lavaboya gittim tuaf renkte baya bir lekelenmem oldu yavrularima bisey olmamistir dimii

Tuhaf renk dediğin ne renk ?? Yeşilse ilerlemiş mantar,kahverengi yada sşyah içerde birikmiş kan gerisinide bilmom zaten ama mutlaka doktora gitmen lazım yada sorman geçmiş olsun...

Evet canım 6.haftadan beri alt alta üst üsteler şimdide kafa kafaya hiç değiştirmediler kendşlerini istikrara inanmış benim oğlanlar:KK33:bugun 23+1 oldum ..pozisyon zaten doğum için önemli bizim için maksat aşşağıya gitmesinler ben ondan korkuyorum yoksa sıkıntı değil tabi..seninkiler değişio mu gördüğün zamanlar ??

Evet canim degisiyor benimkiler durduklari yerde durmuyorlarki gecen 20. hafta ayrintili ultrasona gitmistim izmir'e perinatologa o zamanda futbol maci yapiyorlardi :p 4 ayak 4 u bi yerde :) Bu arada canim ben ayrintililar icin gittigim bu perinatolog hocaya sordum progestan isini keselim artik dedi ama serviks uzunlugunu takip edelim dedi :) bugun artik biraz daha rahat biraz daha keyifliyim gunlerden sonra :)

Canım, maşallah ikisine de :nazar: :nazar:
ben de duacınızım. enn kısa zamanda çook sağlıklı bir şekilde evinizde olucaksınız inşallah :KK16:

sen uzakmışsın buralara epey..
bana da burdaki kızlardan biri önermişti sanırım Recep bey'i.. hatırlayamadım şimdi :44:
aslında op. dr muayene olmak yerine prof. dan randevu alsammı diye düşünmüyo değilim. Çok kafam karışık bu konuda :KK31:

Bana da doktorum 20. haziran dedi, beklerler mi o haftaları.. :18: inşallah beklerler :KK16:

...

Günaydın herkese :KK3:
bugün dr. kontrolümüz var, minik olan kuzuyu takipliyoruz :/ inş kilo alımı, büyümesi iyidir..

tercık senın tabıkı ama bence prof.dr gıtmem daha ıyı gıbı...ınşallah sağlıcakla beklerler bebeklerımız o haftaları Allahın ıznıyle...

birde minik kuzu demişsin pek anlayamadım canım. :KK43:( yada daha önceden bahsettın ben kaçırdım..

Cnm ilk haftalarda bendede olmuştu doktorunu ara hemen mutlaka bir tedavi uygulayacaktır.üzme kendini dinlen bol bol ayaga kalkma cnm

şanslımıyım bilmiyorum ama bugun dr da randevumuz vardı sabırsızlıkla randevu saatini beklıyorum eşimle gıdebılmek için geç saate aldım keşke daha erkene alsaydım :18::18:

şanslımıyım bilmiyorum ama bugun dr da randevumuz vardı sabırsızlıkla randevu saatini beklıyorum eşimle gıdebılmek için geç saate aldım keşke daha erkene alsaydım :18::18:

canım hiç sıkma canını,önemli bişey değildir. kırmızı taze kan görmediğin sürece çok korkma.
Ama dr mutlaka görsün tabi belki mantar falandır ya da progestan alıyorsan vajinal,o da olabilir

Benim 5. haftadan beri iki günde bi oluyordu en son kalp atışlarını duyduk ve doktor bi çok ilacı kesti onun devamında bir hafta olmadı sonra yine oldu.. hatta benimki bildiğin kan ama sadece bir peçetelik sonra kahve rengiye dönüyo ve kesiliyor ..

normal ,hormonlardan ilaçlardan olur dedi doktorlar bekliyoruz şimdilik... bi sorun olmaz sıkma canını doktorunada sormuş olursun akşam...

Evet canim degisiyor benimkiler durduklari yerde durmuyorlarki gecen 20. hafta ayrintili ultrasona gitmistim izmir'e perinatologa o zamanda futbol maci yapiyorlardi :p 4 ayak 4 u bi yerde :) Bu arada canim ben ayrintililar icin gittigim bu perinatolog hocaya sordum progestan isini keselim artik dedi ama serviks uzunlugunu takip edelim dedi :) bugun artik biraz daha rahat biraz daha keyifliyim gunlerden sonra :)

Benimkilerde kafa kafaya yumurta tokuşturolar sanki saflar işteeeeeee:KK33:
Hadi gözün aydın kurtuldunnn:KK76:
Benim dr servikse bi yada iki kere bakmıştı şimdiye kadar 20den sonra ne zaman gitsem yatırıp önce ona bakıo zamanla kısalacak sonuçta eni konuuu geçen hafta benimki kısalmış biraz hatta ben çok sıkıntılandım yerçekimi doğaya karşı bi yere kadar yetio gücümüz dedi hakkaten ne yapsınlar:KK9:
Seninki ne kadar çıktı en son ??fitil verdi mi o iltihap içinn ..
Bu arada benim dün gece pijamam göğsüme yapışmış bende uyku sersemi farketmeden direk çektim öle canım yandı anlatamam su gibi bişiy gelmişte meme ucumdan ondan yapışmış lansinoh krem almıştım banyo yapıp onu sürcem inş acısı az geçer..bubarada o tüp çok azmış ya daha büyüğüde yok kullanan var mı ne kadar yetiyoooo???ay afedersinizde artık gaz çıkarsak ya sorun ya para :KK33:
Dermomarket lierac ta indirime girmiş kremi biten varsa haber verem dedim :KK34:

X