2014 ikiz anneleri

Nette de 50lik için açlık gerekmez demiş ama neye göre değişiyor bilemedim. Sabah olsa aç giderdim gerekirse orda yerdim. Ama sabah 9.50 de doktor randevum var şeker için hastanenin ana binasina gitmem lazim farkli semtteler belki öğleden sonrayi bulur. Ee o kadar da aç kalmayim hani gerek yoksa, ben iyice sorayim en iyisi doktoruma :KK1:

İşte o toplanma kasılma canım, olmasi normal ama çok sık düzenli araliklarla ve ağrili olursa gerçek sanci mi diye bakmak gerekiyormuş.
Evet Canim seker yuklemem var sana da sorayim ilk 50lik mi yaptirdin sen aç karnina mi gittin hatirliyo musun? Bana aç gelmene gerek yok dediler de...
Valla Canim ben o birşey demeden direk 15 gün sonraya randevu aliyorum. Gerçi araya filiz hocanin detayli ve kontrolü girince Hulusi hocayi gormem 1 ayi buldu.
Hocaya gittikten sonra haber ver olur mu? İnşallah herşey yolundadir yatmana gerek kalmaz. Kacinci haftada sana rahim boyu biraz kisalmiş demişti?

Maşallaah Canim sana :KK16: inşallah zamanla düzenin oturunca daha da rahatliycan.... Çok guzellerdir tabi yasa iki yumuk maşallah...

Kız maşallah nasil besledin kilolari çok iyi:nazar::nazar: herşeyin yolunda olduğuna sevindim Canim zaman geçtikçe agirlasiyoruz tabi... Allah yardimcimiz olsun...

Maşallaah Canim demek kırkınız çıktı :KK16: siz hele koca bi aile olmuşunuz ne güzel şimdi zor olsa da ileride o kadar faydasini göreceksin ki seviyorum kalabalik aileleri...
Kilolari nasil Canim aldilar mi biraz daha ? Emebiliyorlar mi seni? Mama da veriyor musun?

Canim inan istahli biride degilim hani ama kendimde 4.800 dogmusum annelerine mi cektiler artik ne :-)
Sadece her hafta yesil mercimek bulgur ve yogurt tuketmeye ozen gosteriyoeum hergun bi kasik dut pekmezi bi pprtakal dyzenli tukettiklerim
bunlar

Canim inan istahli biride degilim hani ama kendimde 4.800 dogmusum annelerine mi cektiler artik ne :-)
Sadece her hafta yesil mercimek bulgur ve yogurt tuketmeye ozen gosteriyoeum hergun bi kasik dut pekmezi bi pprtakal dyzenli tukettiklerim
bunlar

Maşallah Canim senin gibi tosuncuk doğarlar inşallah :KK16: yeşil mercimeği çok duyuyorum ama hiç yemedim. Bitek corbasini biliyorum onu da yapmadim başka nasil tüketilir ki? Bulgur pilavinin içine katilabilir belki. Var mi tarifin :KK1:

Kızlar ben ancak gelebildim diğr bebeğimizi de aldık evdeyiz şimdi Rabbim buradaki tüm arkadaşlara nasip etsin hayırlı ve sağlıklı bir şekilde inş..

Benim için iyi dileklerini yazan ve dua eden kardeşlerden Allah razı olsun kusuruma bakmayın ne olur tek tek alıntı yapamadım :KK43:

Eylüll geçmiş olsun canım moralini bozma ve tevekkülü bırakma beni de biliyorsun hastanede kaldım ve ciddi bir tehlike atlattım dualarla bak buradaki herkes birbirine duacı Allah'ın izniyle sen de atlatacaksın inş canım

Sedef kengo birşey soracağım benim dikişlerin çok ağrıyor siz nasıl oldunuz bana önerebileceğiniz birşey varmı ?? Gerçi daha yeniyim ama :KK43:

Ay çok sevindimmmmmm:KK16:gözün aydın bak iyi geldi orası canım sana inş büsbüyük kocaman sapsağlıklı olcaklar ayakalrını uzat dinlen sendeeede olabildiğince bak keyfineeeeeeee

Kızmadım canım yaaa aşkolsun takılıorummmmmmm:KK16:
Tamam benim için al bi sürü:KK52::KK76::KK56:

Canim Allah razı olsun:KK16: yatıp kalkıp buyutecegiz inşallah minnaklarimizi hepimizin tosun olsun gelsin inssallahhh:KK16:yan odada bir ikiz var biri 3.100gr biri 2.900 doğmuş maasallah hiç susmuyorlar şimdiden gördüm sonraki halimizi:KK9::KK9::KK9:

Kızlar ben ancak gelebildim diğr bebeğimizi de aldık evdeyiz şimdi Rabbim buradaki tüm arkadaşlara nasip etsin hayırlı ve sağlıklı bir şekilde inş..

Benim için iyi dileklerini yazan ve dua eden kardeşlerden Allah razı olsun kusuruma bakmayın ne olur tek tek alıntı yapamadım :KK43:

Eylüll geçmiş olsun canım moralini bozma ve tevekkülü bırakma beni de biliyorsun hastanede kaldım ve ciddi bir tehlike atlattım dualarla bak buradaki herkes birbirine duacı Allah'ın izniyle sen de atlatacaksın inş canım

Sedef kengo birşey soracağım benim dikişlerin çok ağrıyor siz nasıl oldunuz bana önerebileceğiniz birşey varmı ?? Gerçi daha yeniyim ama :KK43:

Gozun aydin canim sağlıkla buyut evlatlarını
Dikisler agriyor oturup kalkarken normal ama sana tavsiyem bol yürü ve sakın kabız olma kayısı kompostosu iç ve sana gaz yapacak yiyeceklerden uzak dur haslama et veya tavuk ye patates ye bir 15 gün dikkat et sakin da usutme özellikle ayaklarini

Kizlar dahiliye doktoruna ordan diyetisyene gittim sekeri dusurmek icin diyet verdi normalde tokluk sekeri 180 alti olmaso gerekiyormus benimki 229 yuksek dedi 5 bucuk aylik hamileyim 9 kilo aldigimi ogrenince cok almisin dedi bu kiloyu korumaya calisacakmisim hadi bana kolay gele isim zor

Bende bir değişiklik yok tatlım sıkıntılar devam ama bunada şükür yarın yine kontrol var 3 doktora takibe gittiğim için sık sık kontrole gidiyorum:KK66:) Pazartesi başka doktordaydım işin ilginç yanı her doktor farklı söylüyor kilolarını sen nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik...

bende şimdi dr dan geldim benim dr izindeymiş diğerine gittim benimde haftaları biri bişey diyo diğeri bişey diyo doğum iznini sordum 15 martta çıkabilirsin dedi rapor falan alamammmı 15 tatilden sonra dedim 1,5 ay oluyo heyet verilmez dedi offffffffffff okula gitmek istemiyom:KK43:(((şeker yüklemesi yapıldı iğrenç kusmamak için çok zorlandım kontrolden sonra yaz bak bekliyorum

Kizlar eylül arkadaşimizin bugün de sancisi çok çıkmış heran doğum olabilirmiş, sanciyi durdurmak için uğraşiyorlarmiş... Moral olarak da haliyle baya kötü durumda. Forma yazamadigini ama haberdar etmemizi istedi... Müminin Mümine duasi daha makbuldür biliyorsunuz. Arkadaşımız dualarinizi bekliyor. Mesaji okuyanlar ayet el kürsü salavat okuyabildikleri dualari arkadasimiza gönderirse Rabbim dualar yüzü hurmetine yardim edecektir inşallah... Hepimiz Allah'a emanet olalim...

Kızlar eylülü çok merak ediyorum. Nerde nasıl bilen var mı varsa bi yazabilir mi çok endişeliyim onun için... Bizde de haberler pek içaçıcı değil zaten. Bi haftada bebeklerim sadece 90 gr falan almışlar doğru düzgün kilo almamışlar yani. Ve doktor rahim ağzı kapalı ama bebeklerden biri tam da orada dedi. Korkuyorum ister istemmez her an doğum olabilir diye. Kusura bakmayın girip yazmasam da takip ediyorum aramıza yeni katılan arkadaşlar da hoş geldiler Sefa getirdiler inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi. Sevgiler herkese Eylül'den haber bekliyorum kızlar lütfen

Kizlar eylül arkadaşimizin bugün de sancisi çok çıkmış heran doğum olabilirmiş, sanciyi durdurmak için uğraşiyorlarmiş... Moral olarak da haliyle baya kötü durumda. Forma yazamadigini ama haberdar etmemizi istedi... Müminin Mümine duasi daha makbuldür biliyorsunuz. Arkadaşımız dualarinizi bekliyor. Mesaji okuyanlar ayet el kürsü salavat okuyabildikleri dualari arkadasimiza gönderirse Rabbim dualar yüzü hurmetine yardim edecektir inşallah... Hepimiz Allah'a emanet olalim...

Aksu Allah razı olsun ya çok merak ediyordum evden çıkabilirsek ziyaretine gitmek isterim hastanesi bizim eve çok yakın. Gerçi gitsem görebilir miyim acaba? Napayım ne dersin?

Kizlar dahiliye doktoruna ordan diyetisyene gittim sekeri dusurmek icin diyet verdi normalde tokluk sekeri 180 alti olmaso gerekiyormus benimki 229 yuksek dedi 5 bucuk aylik hamileyim 9 kilo aldigimi ogrenince cok almisin dedi bu kiloyu korumaya calisacakmisim hadi bana kolay gele isim zor

bende 7 kilo aldım bugün dr a sordum hızlı gidiyosun dedi daha 5.5 aylıksın dedi sonrada böyle gidersen 15 kilo alırsın o da çok fazla değil dedi şimdi anlamadım ben iyi mi kötü mü sana söyldimi kaç kilo normalmiş benim göbeğim büyüyo başka kilo almıyorum boyumda 170 öyle aşırıda yemiyorum kafam karıştı

Rabbim yardimcisi olsun ya bol bol dua edelim tabi elimizden baska ne gelioki canim yaa nasil da korkuodu ins kuzulari acele etmezler

diyete mutlaka uy canım ilk başlar zor ama alışıyosun bebişler için dayan onların sağlığı için.bu arada kipacılardan Allah razı olsun hakikaten süper indirimler var

dualarım eylül kardeşimle rabbim sağlıkla hayırla kucağına versin inşallah evlatlarını maşallah haftası kötü değil ..inşallah güzel haberler alıcaz

allah zamanında ve saglıkla yavrularını kucagına almayı nasip etsin inşallah.
kaç haftalıktı kızlar eylülün gebeligi??

Benimki şu an 33+1. Onunki de 32+5 gibi falan olmalı o halde. Bi kaç gün vardı aramızda.

kötü degil,dogum yaparsa biraz küvezde kalırlar ama sorun olmaz bence.ben daha da küçükler sanmıştım,allahın izniyle sagsalim vaktinde dogarlar inşallah.çok yordu kendini,bizim topikte de yazmıştı.rabbim inşallah sorunsuz tamamlatır hamileligin.

Arkadaşlar merhaba.öncelikle hastanede olan arkadaşlarımızın ve yavrularının Allah yardımcısı olsun.sizi konunun açılışından beri takip ediyorum ama,üye olup yazmak bugüne kısmetmiş.hepinizi ayrı ayrı çok sevdim,ailemden biri gibi oldunuz inanın.hergün sizlerle sevinip sizlerle heycanlandım,keşke olmasaydı ama aksilikler olduğunda sizlerle üzüldüm,ağladım.
Bende tedaviyle kurabiyelerime hamile kaldım,Allahıma bin şükür.şimdi hayırlısıyla sağlıkla ve sıhhatle vuslat için gün sayıyoruz.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşAllah,Yüce Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın,kimseye evlat acısı yaşatmasın(amin).

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba.öncelikle hastanede olan arkadaşlarımızın ve yavrularının Allah yardımcısı olsun.sizi konunun açılışından beri takip ediyorum ama,üye olup yazmak bugüne kısmetmiş.hepinizi ayrı ayrı çok sevdim,ailemden biri gibi oldunuz inanın.hergün sizlerle sevinip sizlerle heycanlandım,keşke olmasaydı ama aksilikler olduğunda sizlerle üzüldüm,ağladım.
Bende tedaviyle kurabiyelerime hamile kaldım,Allahıma bin şükür.şimdi hayırlısıyla sağlıkla ve sıhhatle vuslat için gün sayıyoruz.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşAllah,Yüce Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın,kimseye evlat acısı yaşatmasın(amin).

Canım sen de 2014 ikiz annesisin inşaallah ne güzel. Aramıza hoşgeldin. Her ne kadar yazmasan da ben senin varlığından haberdardım. Ne alaka diyeceksin, nikinden dolayı:KK52: Çok sevdiğimiz bir arkadaşımız vardı adı Arzuydu ona zuzu derdik. O yüzden aşağıda ismin çıkınca hep gözüme çarpıyodu.:KK16: Bu arada aşağıdaki linke tıklayıp listemize sen de adını yazdır.:emir_bebek::emir_bebek:
http://www.kadinlarkulubu.com/ikiz-...353-2014-ikiz-anneleri-paylasim-alani-14.html

Canım sen de 2014 ikiz annesisin inşaallah ne güzel. Aramıza hoşgeldin. Her ne kadar yazmasan da ben senin varlığından haberdardım. Ne alaka diyeceksin, nikinden dolayı:KK52: Çok sevdiğimiz bir arkadaşımız vardı adı Arzuydu ona zuzu derdik. O yüzden aşağıda ismin çıkınca hep gözüme çarpıyodu.:KK16: Bu arada aşağıdaki linke tıklayıp listemize sen de adını yazdır.:emir_bebek::emir_bebek:
http://www.kadinlarkulubu.com/ikiz-...353-2014-ikiz-anneleri-paylasim-alani-14.html

Teşekkür ederim canım.,hoşbuldum :) öyle olucam inşallah.2013 mü 2014 mü derken çok şükür ocak ayını da yarıladık.ayy evet o listeyede adımı ekliycektim,afedersin :) senin bu konuya çoook önem verdiğini biliyodum,aklımdan çıkmış bian.buarada telefondan takip etmek çok zormuş yaa,ikidebir giriş istiyo :KK43: acaba ben bişeyleri eksik falanmı yapıyorum.listeye nasıl ekleme yapıcam :KK43: gerçi bikaçgünönce anlatmıştın bi arkadaşa ama,unuttum işte

X