2014 ikiz anneleri

Herkese hayirli hafta sonlari olsun ins. Benim kizlarim 2 3 haftadir kuduruolar resmen yaa haftasi benle olanlar ayni seyleri yasior mu acep?? Ben gitgide buyurler hareketleri zorlasir diodum ama aksine gittikce siddetlenio :) hemencecik gecsin gunlerimiz saglikli sihatli alalim kuzularimizi kucagimiza yaa ben artik derin deri nefes almayi we yuzustu uyuymayi ozledim :KK43:

Hiç sorma canım. resmen midemin orda, kaburgalarımda ya futbol oynuyorlar ya kızlı erkekli güreş tutuyorlar :KK66:
Önceden sadece uzaninca hareket ederlerdi. şimdi ayakta, alış verişte her an oynuyoruz maşallah :)
Yatarken sağa sola dönmek işkence oldu resmen. ben de çok özledim yüz üstü yatmayı :KK43:

Herkese hayirli hafta sonlari olsun ins. Benim kizlarim 2 3 haftadir kuduruolar resmen yaa haftasi benle olanlar ayni seyleri yasior mu acep?? Ben gitgide buyurler hareketleri zorlasir diodum ama aksine gittikce siddetlenio :) hemencecik gecsin gunlerimiz saglikli sihatli alalim kuzularimizi kucagimiza yaa ben artik derin deri nefes almayi we yuzustu uyuymayi ozledim :KK43:

Canım mrb,kaç haftalık olduğunu göremiyorum ama sanırım 30 üzerisin. Bende hep beklemiştim hareketleri azalıcak diye yerleri daralınca ama hareketli bebek yine aynı şekilde devam ediyo,sadece biz daha çok hissedip birazda acı çekiyoruz .ama hareketli olması,sağlıklı olduğunun,halinden memnun olduğunun bi göstergesiymiş :) doktorum öyle söylemişti,mümkünse hiç azalmasın hareketleri demişti.duaların içinde kocamaaan bi amin diyorum.

Evet canım yaa telden biraz sıkıntılı oluyo. Linke tıkladığında tabloyu görürsün zaten. Konuya cevap veri tıklayıp tabloda gerekli olan bilgileri yaz, zaten ilgilenen arkadaş görür senin adını ekler listeye. Yaa ben bu tabloya taktım galiba biraz. Ama napim çok hoşuma gidiyo görünce.:21:

Teşekkürler arkadaşım,yazdım bilgilerimi.

sağ ağ ol canım unutmuştum orayı hemen bilgilerimi giriyim

teşekkürler canım
birisi 2300 diğeri 1800 oldu emiyorlar ama süt de sağıp biberonlara veriyorum mama daha hiç vermedim buzlukta sütüm vardı ama şuna depoladığım sütler azaldı bakalım hem mama hem süt devam edeceğiz galiba :KK50:

rabbim şifa versin inşallah ama çok üzülmesin çünkü haftası çok kötü değil inşallah hayırlı zamanda sağlıkla kucağına alır bebeklerini

Korkma canım sakin ol ve herşeyin hayırlısını iste inşallah sende sağlıkla zamanında alırsın bebeklerini kucağına

İnşallah canım saolasın. Dualarımızı birbirimizden esirgemeyelim kızlar. Çok ihtiyacımız var.

Kızlar eylülü çok merak ediyorum. Nerde nasıl bilen var mı varsa bi yazabilir mi çok endişeliyim onun için... Bizde de haberler pek içaçıcı değil zaten. Bi haftada bebeklerim sadece 90 gr falan almışlar doğru düzgün kilo almamışlar yani. Ve doktor rahim ağzı kapalı ama bebeklerden biri tam da orada dedi. Korkuyorum ister istemmez her an doğum olabilir diye. Kusura bakmayın girip yazmasam da takip ediyorum aramıza yeni katılan arkadaşlar da hoş geldiler Sefa getirdiler inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi. Sevgiler herkese Eylül'den haber bekliyorum kızlar lütfen
Canim inşallah seninkilerde bekler birkaç hafta daha :KK43: ama fazla kilo almamasi normal değil mi son haftalarda çok alinmiyormuş ya ..
Canim eylül gidip geliyor hastaneye yatmiyor sanirim görmen zor olur. Maşallah son nstsinde biraz azalmiş sancısı... İnşallah ilaçlarin faydasi olur kontrol altina alinir...

Arkadaşlar merhaba.öncelikle hastanede olan arkadaşlarımızın ve yavrularının Allah yardımcısı olsun.sizi konunun açılışından beri takip ediyorum ama,üye olup yazmak bugüne kısmetmiş.hepinizi ayrı ayrı çok sevdim,ailemden biri gibi oldunuz inanın.hergün sizlerle sevinip sizlerle heycanlandım,keşke olmasaydı ama aksilikler olduğunda sizlerle üzüldüm,ağladım.
Bende tedaviyle kurabiyelerime hamile kaldım,Allahıma bin şükür.şimdi hayırlısıyla sağlıkla ve sıhhatle vuslat için gün sayıyoruz.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşAllah,Yüce Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın,kimseye evlat acısı yaşatmasın(amin).
Selaam canım:KK3: hoşgeldin demiyorum zaten hep aramizdaymişin :KK1: inşallah sağlikla kucaklarsin kuzularini... Cinsiyetleri ne kurabiyelerinin?
Arkadaslar merhaba..iyimi ettim kotumu anlamadim..iltihaptan dolayi idrar yollarimi usutmustum doktor bir sase birde antibiyotik vermisti.bu gece kanamam basladi ve ishal sabahi zor ettim karnim cok agridi sabah icmeden doktoru aradim dedim 2gundur kulaniyrum ama hem ishalim hem kanamam var.hemen birak bol su ic dedi..geceden beri sizinti seklindede olsa kanamam hala devam ediyir korkuyorum keske icmeseydim basta..ama dusuk olur diye beni oyle korkuttuki off yaaaa..nezman normal bi hamilelik geciricem acaba???

Bu arada eylul sana cok dua ettim rabbim yardimcin olsun.darda olan gunu yaklasan herkese kolayliklar diliyrum dualrimiz sizinle saglikla bur avazda kurtulun kucaginiza alin insallh
Canim çok geçmiş olsun. Doktorun ne dediyse onu yaptin sen Canim içmeden belki başka birşey olacakti. Sürekli dinlenme ve su iç bari. Ağrın var mi? Kanaman direk kırmızı mı? Doktora gidecek misin?
arada sırada oluyor cnm cnm benım 50 lik yuklettikk önce ac karnına kan verıyon 1 saat sonrada şekerli su içip veriyorsun 100 lüğe gerek ormedıler cunku 240 falandı cıkan sonuc rahim boyunuda 20yle 22 olması lazım cnm senın kac uzunlğu haber ederım tabıkı cnm şubattın 4nde falan gıdecegız nasip olursa inş ben başkentte yaptırmadım yol benı cok yoruyor 2 bucuk ssaat suruyor senn yakınmısın hastaneye

Allah Allah 50'lik için bana aç gelme dediler Canim. Rahim boyuna bakiyor ama her seferinde söylemiyor şimdilik iyi sanirim maşallah. En son gogsen bey bakti bi oncekine gore kısalmiş iyi ama dinlen dedi :KK43: Benim ev yakin sayilir 10 dk Çankayadayim. Çok uzakmisin tabi sık gelme şansın olmuyordu.

Kizlaaaar dua listemizi guncellemedim çünkü kimse yazmamiş sanki bu hafta:KK50: benim mi gözümden kaçtı :26: haftaya cumayla birleştirelim mi bende tamamlayamamiştim zaten. Ama ihmal etmeyelim olur mu çok ihtiyacimiz var dualara :KK16:

Kizlaaaar dua listemizi guncellemedim çünkü kimse yazmamiş sanki bu hafta:KK50: benim mi gözümden kaçtı :26: haftaya cumayla birleştirelim mi bende tamamlayamamiştim zaten. Ama ihmal etmeyelim olur mu çok ihtiyacimiz var dualara :KK16:
Canım ayetelkursi felak- nas 20 ser tane okudum..

ASBE LOVE durumlar nasıl canım bebişler nasıl sen nasılsın .şeker benim düzene girdi şükür.
bu arada nididlat ne durumda veriliyor benim doktorum ilaç verme yanlısı değil pek magnezyumu bile zor yazdı daha dün.
AKSU canım ben Allah izin verirse bugun okurum hepsini evet beni bugüne dualarla rabbim getirdi hep
SEYBİL canım bence şeker ölçüm cihazı al bana çok yaradı mesela yediğime göre ölçüodum yüksekse diğer öğünde ona göre kısıyordum yada düşük çıkarsa artırabiliyodum miktarı sonuçta diyet verilmiş ama belki az geliyor 2 bebek canım beyin gelişimleri önemli karbonhidrat için ölçmende fayda var derim
EYLÜL canım dualarımdasın hep rabbim hepimize o haftaları sağlıkla göstersin sanada bizede 37ler görmek nasip olsun bebişlerimizi alıp evimize mutlu yuvamıza gelelim

Canım mrb,kaç haftalık olduğunu göremiyorum ama sanırım 30 üzerisin. Bende hep beklemiştim hareketleri azalıcak diye yerleri daralınca ama hareketli bebek yine aynı şekilde devam ediyo,sadece biz daha çok hissedip birazda acı çekiyoruz .ama hareketli olması,sağlıklı olduğunun,halinden memnun olduğunun bi göstergesiymiş :) doktorum öyle söylemişti,mümkünse hiç azalmasın hareketleri demişti.duaların içinde kocamaaan bi amin diyorum.

33 haftamiz doldu bugun ama bakalm hayirlisi bnm doktor da hareketlerini cok ii takip et dedi hareketl8 olmasi tabik8 iyi ama nefes alamamak biraz zorlastirio neyse az kaldi ya sabir diorum :)

Canim inşallah seninkilerde bekler birkaç hafta daha :KK43: ama fazla kilo almamasi normal değil mi son haftalarda çok alinmiyormuş ya ..
Canim eylül gidip geliyor hastaneye yatmiyor sanirim görmen zor olur. Maşallah son nstsinde biraz azalmiş sancısı... İnşallah ilaçlarin faydasi olur kontrol altina alinir...

Selaam canım:KK3: hoşgeldin demiyorum zaten hep aramizdaymişin :KK1: inşallah sağlikla kucaklarsin kuzularini... Cinsiyetleri ne kurabiyelerinin?

Canim çok geçmiş olsun. Doktorun ne dediyse onu yaptin sen Canim içmeden belki başka birşey olacakti. Sürekli dinlenme ve su iç bari. Ağrın var mi? Kanaman direk kırmızı mı? Doktora gidecek misin?

Allah Allah 50'lik için bana aç gelme dediler Canim. Rahim boyuna bakiyor ama her seferinde söylemiyor şimdilik iyi sanirim maşallah. En son gogsen bey bakti bi oncekine gore kısalmiş iyi ama dinlen dedi :KK43: Benim ev yakin sayilir 10 dk Çankayadayim. Çok uzakmisin tabi sık gelme şansın olmuyordu.

kanamam gece basladi ilk kirmizi sonra kahveye dondu ama karnim belim agridan oldum..sabah zor oldu doktor gelmenen gerek yok dedi.bu hafta kontrolum vardi ozmana nasil sabrederm bilmem..bugun sizinti halinde hala var;(( kahve camursu lekelenme..neguzel tertemiz geciyrdu bi ilac yuregimi agzima getirdi .madem tek su ile gecerdi niye verdiki anlamadim;(( simdi bol su iciyorum ve dua ediyrim meleklerin benimle kalsin diye...

Kızlar benim yatmamda cok şükür bi sorun yok rahat uyuyorum :) Ama saga sola dönerken cok aşagı tarafım agrıyor agrıdan zor dönüorum sizdede oluyormu hafta ilerledikce daha cok kısıtlanıyo hareketlerim ki ben hiç yatmadım dikkat etmedim kendime desem yeridir bütün iişlerimi yapıorum yavaş yavaş gezmeyede gidiorum :))Allaha emanet

kanamam gece basladi ilk kirmizi sonra kahveye dondu ama karnim belim agridan oldum..sabah zor oldu doktor gelmenen gerek yok dedi.bu hafta kontrolum vardi ozmana nasil sabrederm bilmem..bugun sizinti halinde hala var;(( kahve camursu lekelenme..neguzel tertemiz geciyrdu bi ilac yuregimi agzima getirdi .madem tek su ile gecerdi niye verdiki anlamadim;(( simdi bol su iciyorum ve dua ediyrim meleklerin benimle kalsin diye...

canım merhaba,
sanrım 9 haftadasın ve kanaman olmuş.bende de o haftalarda olmuştu.adet kanaması gibi.ben eski mesajlarını okumadım sadece bu mesajını görünce telaşlanma diye cevap yazmak istedim.kahve çamurumsu lekelenme varsa geçiyor demektir.allahın iznyle bebeklerine hiçbirşe olmaz korkma.ben 37. haftanın içinde dogum yaptım.moralini yüksek tut,etraftan canını sıkanlara kulaklarını kapat.biiznillah hamilelgin güzel geçer.

canım merhaba,
sanrım 9 haftadasın ve kanaman olmuş.bende de o haftalarda olmuştu.adet kanaması gibi.ben eski mesajlarını okumadım sadece bu mesajını görünce telaşlanma diye cevap yazmak istedim.kahve çamurumsu lekelenme varsa geçiyor demektir.allahın iznyle bebeklerine hiçbirşe olmaz korkma.ben 37. haftanın içinde dogum yaptım.moralini yüksek tut,etraftan canını sıkanlara kulaklarını kapat.biiznillah hamilelgin güzel geçer.

Canim allah razi olsun sagolasin.5.yada 6.haftada da olmustu ama insan telas ediyor iste.bide bu iltihap ilaciydi ve doktor dusuge sebep olabilir iltihap deyince bide kanamam olunca korktum haliylr bakalim yata yata buyutuyoruz meleklerimizi..rabbim bizede nasip eder insallh 36.haftayi gormeyi sonrasi beklemeyle geciyr heralde heran gelebilir:KK66:)

canım sana öyle dedilerse öyle yap sen bayağı yakınmışsı ne guzell hoca uzak dıye gelme dıyor ilk başlarda 3 hafta bır gıdıyordum yollarda doguracam boyle gıderse dıyorduk :)

33 haftamiz doldu bugun ama bakalm hayirlisi bnm doktor da hareketlerini cok ii takip et dedi hareketl8 olmasi tabik8 iyi ama nefes alamamak biraz zorlastirio neyse az kaldi ya sabir diorum :)

Ooo maşallah diyorum canım haftana.ama evet dediğin gibi nefes almak bazen çok güç oluyo.uzanıyorum nefes alamıyorum,oturuyorum budefa da aşağıya vuruyolar,ağrı oluyo,çıkıvericekler gibi geliyo.geceler zaten ayrı bi eziyet.
sabır ve şükür bugünde geçti diye diye mutlu sona yaklaşıyoruz inşAllah :)

Teşekkür ederim canımm,amin inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza.kurabiyelerim kız teyzesi,prenseslerimm beniimmm :)

X