2014 ikiz anneleri

Nerden aldınız bunu ya:) ben mustela kullaniyom sabah aksam iyiyim simdilik ama merak ettim nası biseymis?
Canim bende lieractan memnunum ama cabuk bitiyor bide günde iki kere süreyim artik dedim birisi lierac birisi bu. Bi bak istersen baya iyi yorumlar... Aktarlarda da satiliyor sanirim. Ben netten sipariş verdim 1 kilosu kargoyla 35tl falan çok da uygun hem doğal diye düşündüm...
Canım direk sabunu gobegine sürer gibi sürüyorum. Ben biraz büyük bir parça almıştım rahat geliyo elime, onu öylece sürüyorum gobegime. Önce sert gibi geliyo ama hemen vücut isisiyla beraber kayganlasiyo. Ben dışarıda tutuyorum çekmecede ama serin yerde. Benim saygıdeğer çatlaklarım da 20. haftadan sonra gobegimin alt kısmından göz kırpmaya başladılar bana. Şimdilerde ise göbek deliği hizasindan yukarı doğru çıkma mücadelesi veriyolar. :-D Amaniin telefondan yazmaya çalışırken bir çatlagim daha doğdu :-D
:KK1: hoşgelmiş sefa gelmiş :KK1: benim sürdüğüm gibi sürüyormuşun bende daha büyük parçayla sureyim daha kolay olur. Sağol Canim :KK19:

Catlaklarimi konusuyorsunuz araniza daldimkusura bakmayin

Ben bir gun paris lierac
Birgun badem yagi surdum hemde sadece gunde bir kez

Sonuc mukemmel
Ama keske baldirlarimada surseymisim azcik catlak oldu ne biliyim sadece karnima surmustum.

Birde islak mendil mevzusu geldi aklima
Bebeklerime ne kullansam pisik yapti
Bende en ucuzlarindan 10 paket islak mendil aldim tül bi keseye hepini bosaltip agzini bagladim
Camasir makinesinde deterjansiz en kisa programda yikadim
Sonra onlari buyuk posete doldum. Bi plastik kutuya biraz biraz islatip koydum kullandim. 10 paket bir ay yetiyordu.
Wc ye alistiramadik halende aynisini yapiyorum:-)

ahh işte en korktuğum şey tatlım yaa ben zaten kiloluyum birde okadar fazla alırsam yusyuvarlak bişey olurum heralde sen kaçıncı haftasın canım?[/QUOTE]

36+4 şu an :) ben 60 kg hamile kaldım şimdi 82 kg. Vallah benim iştahla ben en az 100 olurdum diye düşünüyordum açıkçası :)

günaydıııınnn hepinize güzel anne adayları..dün hiç giremedim umarım herkes iyidir...

eylüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüül sen de yoksun sanırım ortada hiç göremedim seni iyisindir inş.

öpüorum hepinizi bugün son iş günüm çok mutlu musmutluyummm :)

Merhaba asiri migdem bulaniyor devamli ne yesem daha migdeme inmeden cikiyor ben tedaviyi bahcecide oldum ama şimdi kontrol icin iiyi bir hastane ve doktor arıyorum

canım bırcok kısının ortak sıkıntısı mıde bulantısı.. genelde cubuk kraker ıyı gelıyor ozellıkle yataktan kalkmadan hemen.. ben anadolu yakasındayım.. burada benım gıttıgım doktoru tavsıye ederım ama sana uzak kalıyor..
:nazar::nazar::nazar:

Kızlar benim karaciğer enzimleri yüksek çıktığı için doktorum şeker yüklemesi yapmıcam dedi 29 hafta olduk inşallah birşey olmaz gerçi yengem falan hiç yaptırmamış birde onun stresi olmayacak :) zaten doğru düzgün yemek yok ekmek bile tam buğday 1 dilim yiyorum diyet gibi birşey...

Canim bende lieractan memnunum ama cabuk bitiyor bide günde iki kere süreyim artik dedim birisi lierac birisi bu. Bi bak istersen baya iyi yorumlar... Aktarlarda da satiliyor sanirim. Ben netten sipariş verdim 1 kilosu kargoyla 35tl falan çok da uygun hem doğal diye düşündüm...

:KK1: hoşgelmiş sefa gelmiş :KK1: benim sürdüğüm gibi sürüyormuşun bende daha büyük parçayla sureyim daha kolay olur. Sağol Canim :KK19:

kızlar saf zeytınyagı suruyor bır arkadasım ben daha baslamadım ama bende oyle yapayım dıyorum.. ılac gıbı seyler falan kremler kullanmak ıstemıyorum ne dersınız? kullanan var mı?

günaydıııınnn hepinize güzel anne adayları..dün hiç giremedim umarım herkes iyidir...

eylüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüül sen de yoksun sanırım ortada hiç göremedim seni iyisindir inş.

öpüorum hepinizi bugün son iş günüm çok mutlu musmutluyummm :)
Oh ne guzel ne guzel:) hayırlı olsun bebek tatilin:)

kızlar saf zeytınyagı suruyor bır arkadasım ben daha baslamadım ama bende oyle yapayım dıyorum.. ılac gıbı seyler falan kremler kullanmak ıstemıyorum ne dersınız? kullanan var mı?
Canım yag sürmek mantıklı ama kıyafeti batırdığı için uygulaması zor ben badem yagı almıştım kullanamadım kokusundan ve yapışık gibi kaldığından..

Son düzenleme:

Canım ben denedim saf zeytinyag ama emmedi yüzeyde kaldı 1 saat göbegim acık oldu halde degişen bişey olmadı ben bebe yagı kullanıorum.

merhaba arkadaşlar hergün takip ediyorum bu bolgu bugüne yazmak kısmet oldu tüp bebek ile ikizlerime hamileyim 12. haftamdayım dün akşamki kontrolümde meleklerimin cinsiyetinide öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim bebişlerim erkek hemde fıkır fıkır çok tatlılardı :)

merhaba arkadaşlar hergün takip ediyorum bu bolgu bugüne yazmak kısmet oldu tüp bebek ile ikizlerime hamileyim 12. haftamdayım dün akşamki kontrolümde meleklerimin cinsiyetinide öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim bebişlerim erkek hemde fıkır fıkır çok tatlılardı :)

Hoşgeldin cnm hayırlı olsun sağlıkla tamamına erdirsin allah..:KK16:

Arkadaşlar istanbulda olupta cnr daki bebek fuarına gitmeyş düşünen varsa boşversin hiçbirşey yok güzel ve çok pahalı

Kızlar hastaneden geldik,moralim çok bozuk,çok kötü durumdayım:KK43:
Bugün benim isteğimle nst.ye gönderdi dr,sancım çıktı,çok telaşlandı,hemen bir nidilat verdi dil altından,biraz bekle tekrar nst.ye gir dedi,girdim,bu kez daha yüksek sancı çıktı,bana açıklama yapmadı ama ben kağıdı biraz incelediğimde sancının bazen en tepeye vurduğunu bile gördüm..ultrasonda rahim ağzına bakmıştı ama sonuçları görünce dr da şaşırdı,alttan muyaneyeye gönderdi beni,o da ayrı bir travma zaten..doğum riskim var kızlar,çok korkuyorum bebeklerimin henüz ciğer gelişimi tamamlanmadı,birşey olacak diye korkuyorum,çok muhtacız dualara,ne olur şu mübarek günde kuzularımı da unutmayın.
akşam bi daha çağırdı,bi daha nst.ye giricem,sancılar durmazsa hastaneye yatıcam,rahim ağzında açıklık oluşursa da telaffuz etmek istemiyorum ama malum son olabilir Allah korusun:KK43:

Çok kötüyüm,ne olur dua edin,sancıları hissedemediğim için iyiye mi kötüye mi gidiyorum onu bile kestiremiyorum:KK43:

Hepiniz Allah'a emanet olun..

Son düzenleme:
Bugün benim isteğimle nst.ye gönderdi dr,sancım çıktı,çok telaşlandı,hemen bir nidilat verdi dil altından,biraz bekle tekrar nst.ye gir dedi,girdim,bu kez daha yüksek sancı çıktı,bana açıklama yapmadı ama ben kağıdı biraz incelediğimde sancının bazen en tepeye vurduğunu bile gördüm..ultrasonda rahim ağzına bakmıştı ama sonuçları görünce dr da şaşırdı,alttan muyaneyeye gönderdi beni,o da ayrı bir travma zaten..doğum riskim var kızlar,çok korkuyorum bebeklerimin henüz ciğer gelişimi tamamlanmadı,birşey olacak diye korkuyorum,çok muhtacız dualara,ne olur şu mübarek günde kuzularımı da unutmayın.
akşam bi daha çağırdı,bi daha nst.ye giricem,sancılar durmazsa hastaneye yatıcam,rahim ağzında açıklık oluşursa da telaffuz etmek istemiyorum ama malum son olabilir Allah korusun:KK43:

Çok kötüyüm,ne olur dua edin,sancıları hissedemediğim için iyiye mi kötüye mi gidiyorum onu bile kestiremiyorum:KK43:

Rabbim yar ve yardımcın olsun.. umarım hersey normale döner... melekler korusun sizi insallahh :nazar::nazar::nazar::nazar:

hosgeldın canımmm... hayırlı ve ugurlu olsun ınsallahh :) :nazar::nazar::nazar:

Çok geçmiş olsun canım benim iyi düşün iyi olsun rahimde açılma olup 37 leri gören oldu merak etme hem haftanda kötü değil merak etme burda 28 lerde hastaneye kaldırılıp normal zamanın da doğuranları görmedikmi hem ben seni takip ediyorum biliyosun benim içim rahat Allah'ın izniyle hiçbirşey olmayacak sana dualarımız seninle...

X